اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
 • امروز : چهارشنبه - 6 مهر - 1401
اخبار اقتصادی امروز : 54

سرخط اخبار اقتصادی

قیمت فروش ۲۱ محصول ایران خودرو در مهر ماه اعلام شد + جدول پیوستن به شانگهای با گشایش اقتصادی همراه می‌شود طوفان استوایی یان و نوسان در قیمت نفت قیمت جدید مرغ در میادین +جدول قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ /قیمت طلا پایین آمد قیمت سکه امامی امروز ۶ مهر ۱۴۰۱/ کاهش قیمت سکه قیمت دلار در بازار متشکل امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ / افت قیمت دلار قیمت طلا و دلار امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ / افت قیمت طلا ۱۸ عیار بازی دولت با بازار سهام / چرا بورس سبز شد؟ فهرستی که از تسهیلات کلان بانک‌ها منتشر می‌شود، باید کامل باشد بازخرید ۶۷ هزار میلیارد تومان اوراق توسط بانک مرکزی بازنشستگان بخوانند/ شرایط وام ضروری بازنشستگی اعلام شد قیمت سکه ،دلار و یورو امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ / عقب نشینی قیمت سکه قیمت سکه امروز ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان/ ثبات نسبی در قیمت سکه ۱۰ شاسی بلند ارزان قیمت در اروپا +عکس تاکتیک بانک مرکزی برای تجمعات/هسته سخت در بازار دلار واگذاری سهام دولت در دو شرکت بورسی ۳ پیامد لایحه اصلاح قانون فرآیند اسقاط خودرو بخش خصوصی در مسیر پرسنگلاخ تامین مالی ۷۳ هزار میلیارد ریالی بنگاه‌های کوچک و متوسط قیمت دلار و یورو در صرافی ملی چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ آغاز مزایده خودروهای خارجی تصاویری حیرت انگیز از اولین قایق فوق لاکچری لامبورگینی واکاوی اعتراضات از نگاه جامعه‌شناسان

قیمت فروش ۲۱ محصول ایران خودرو در مهر ماه اعلام شد + جدول

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه با عنوان قیمت فروش ۲۱ محصول ایران خودرو در مهر ماه اعلام شد + جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

پیوستن به شانگهای با گشایش اقتصادی همراه می‌شود

پیوستن به شانگهای با گشایش اقتصادی همراه می‌شود

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان پیوستن به شانگهای با گشایش اقتصادی همراه می‌شود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

طوفان استوایی یان و نوسان در قیمت نفت

طوفان استوایی یان و نوسان در قیمت نفت

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد بین الملل با عنوان طوفان استوایی یان و نوسان در قیمت نفت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قیمت جدید مرغ در میادین +جدول

قیمت جدید مرغ در میادین +جدول

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان قیمت جدید مرغ در میادین +جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ /قیمت طلا پایین آمد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ /قیمت طلا پایین آمد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قیمت سکه امامی امروز ۶ مهر ۱۴۰۱/ کاهش قیمت سکه

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان قیمت سکه امامی امروز ۶ مهر ۱۴۰۱/ کاهش قیمت سکه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ / افت قیمت دلار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان قیمت دلار در بازار متشکل امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ / افت قیمت دلار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قیمت طلا و دلار امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ / افت قیمت طلا ۱۸ عیار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا و دلار امروز چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ / افت قیمت طلا ۱۸ عیار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

بازی دولت با بازار سهام / چرا بورس سبز شد؟

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان بازی دولت با بازار سهام / چرا بورس سبز شد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ /قیمت طلا پایین آمد

ادامه نوشته

تاکتیک بانک مرکزی برای تجمعات/هسته سخت در بازار دلار

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان تاکتیک بانک مرکزی برای تجمعات/هسته سخت در بازار دلار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

واگذاری سهام دولت در دو شرکت بورسی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان واگذاری سهام دولت در دو شرکت بورسی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

١۶ مهر، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان ١۶ مهر، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تابستان را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

کمبود برق آلمان را مجبور به ادامه استفاده از نیروگاه‌های هسته‌ای کرد

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان کمبود برق آلمان را مجبور به ادامه استفاده از نیروگاه‌های هسته‌ای کرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

تعطیلی نصف ظرفیت پالایش نفت فرانسه به‌دنبال اعتصاب کارگران

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان تعطیلی نصف ظرفیت پالایش نفت فرانسه به‌دنبال اعتصاب کارگران را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

روغن نباتی ۱۰۵ هزار تومان ارزان شد

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان روغن نباتی ۱۰۵ هزار تومان ارزان شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

پیشنهاد روسیه به اوپک پلاس برای کاهش ۱ میلیون‌بشکه‌ای تولید نفت

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان پیشنهاد روسیه به اوپک پلاس برای کاهش ۱ میلیون‌بشکه‌ای تولید نفت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

قرارداد طالبان با روسیه برای واردات محصولات نفتی، گاز و گندم

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان قرارداد طالبان با روسیه برای واردات محصولات نفتی، گاز و گندم را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

سهام دولت در دو شرکت بورسی واگذار می‌شود

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه سایر اخبار حوزه اقتصادی با عنوان سهام دولت در دو شرکت بورسی واگذار می‌شود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

کارآفرینی و استارت‌آپ هاکشاورزی و دامداریاقتصاد گردشگریصنعت فناوری اطلاعاتآب و انرژی

  تولد یک بحران اقتصادی از دل فیلترینگ اینستاگرام در ایران

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها با عنوان تولد یک بحران اقتصادی از دل فیلترینگ اینستاگرام در ایران را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  بزرگ‌ترین بخش اقتصاد ایران در اشتغال زایی

  اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها با عنوان بزرگ‌ترین بخش اقتصاد ایران در اشتغال زایی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  اختلاف نظر درباره خلق پول!

  اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها با عنوان اختلاف نظر درباره خلق پول! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  افزایش بیکاری جوانان در اقتصاد ایران

  اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها با عنوان افزایش بیکاری جوانان در اقتصاد ایران را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  استعفای بی‌سر و صدا؛ بدترین اتفاق ممکن!

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها با عنوان استعفای بی‌سر و صدا؛ بدترین اتفاق ممکن! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  روند کاهشی رشد پایه پولی در دولت سیزدهم

  ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها با عنوان روند کاهشی رشد پایه پولی در دولت سیزدهم را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  قیمت جدید مرغ در میادین +جدول

  قیمت جدید مرغ در میادین +جدول

  مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان قیمت جدید مرغ در میادین +جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  قیمت روغن در بازار کاهش یافت

  قیمت روغن در بازار کاهش یافت

  مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان قیمت روغن در بازار کاهش یافت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  روغن ارزان شد

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان روغن ارزان شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  قیمت برنج ۳ برابر شد!

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان قیمت برنج ۳ برابر شد! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  پرواز قیمت برنج در ۱۴۰۱ + جدول

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان پرواز قیمت برنج در ۱۴۰۱ + جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  قیمت جدید گوشت قرمز و ماهی

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان قیمت جدید گوشت قرمز و ماهی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از روز شنبه

  آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از روز شنبه

  مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد گردشگری با عنوان آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از روز شنبه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  انجام تشریفات گمرکی خروج موقت ۷۰۰۰ کامیون حامل مواد مصرفی در اربعین امسال

  انجام تشریفات گمرکی خروج موقت ۷۰۰۰ کامیون حامل مواد مصرفی در اربعین امسال

  خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد گردشگری با عنوان انجام تشریفات گمرکی خروج موقت ۷۰۰۰ کامیون حامل مواد مصرفی در اربعین امسال را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  خلأهای نهادی آیین اربعین

  خلأهای نهادی آیین اربعین

  خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد گردشگری با عنوان خلأهای نهادی آیین اربعین را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  کرایه‌های برگشت زائران اربعین سربه فلک کشید

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد گردشگری با عنوان کرایه‌های برگشت زائران اربعین سربه فلک کشید را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  اعزام اولین هواپیمای باری حامل غذا و آب از تهران به نجف

  اعزام اولین هواپیمای باری حامل غذا و آب از تهران به نجف

  مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد گردشگری با عنوان اعزام اولین هواپیمای باری حامل غذا و آب از تهران به نجف را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  پیغام امیرعبداللهیان درباره حاجی بازداشت شده در عربستان

  پیغام امیرعبداللهیان درباره حاجی بازداشت شده در عربستان

  مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار اقتصاد گردشگری با عنوان پیغام امیرعبداللهیان درباره حاجی بازداشت شده در عربستان را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  جزئیات جدید از وام فرزندآوری

  صد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت فناوری اطلاعات با عنوان جزئیات جدید از وام فرزندآوری را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  قیمت گوشی شیائومی امروز ۲ مهر

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت فناوری اطلاعات با عنوان قیمت گوشی شیائومی امروز ۲ مهر را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  قیمت لپ تاپ‌های پرطرفدار در بازار/این مدل ها ارزان شدند+جدول

  اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت فناوری اطلاعات با عنوان قیمت لپ تاپ‌های پرطرفدار در بازار/این مدل ها ارزان شدند+جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

  دلار؛ تمامی رقبا را پشت سر گذاشت

  اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت فناوری اطلاعات با عنوان دلار؛ تمامی رقبا را پشت سر گذاشت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.