حلال چربی لوله فاضلاب

حلال چربی لوله فاضلاب
  • امروز : سه شنبه - 4 مهر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 7

سرخط اخبار اقتصادی

مشکل برق مترو پرند حل شد قطعات خودرو با کیفیت ایرانی به روسیه رسید عجیب و باور نکردنی ولی واقعی پیامک یک خودروساز به متقاضیان / امسال پول واریز کنید سال دیگر ماشین‌تان را بگیرید! قیمت دلار در نیمه دوم سال چه می‌شود؟ اصل واردات خودرو با استفاده از ارز ایرانیان خارج از کشور و فعالان اقتصادی است سهم ۳ تا ۵ درصدی صنایع فرهنگی از تولید ناخالص داخلی جهان بانک مرکزی: منابع ارزی آزاد شده بنا به مصالح ملی و در جهت تقویت ریال استفاده می‌شود بورس کالا، ذینفع افزایش نرخ تسعیر ارز پتروشیمی/ درآمد افزایش قیمت ۷۰ درصد محصولات پتروشیمی کجا مصرف می‌شود؟ سفره‌ مردم با پول‌های آزاد شده وسیع‌تر می شود ؟ خرید تلویزیون سونی چقدر پول می خواهد؟ اوج نشینی دلار مانع از صعود طلای جهانی شد قیمت خودرو امروز ۳ مهر ۱۴۰۲/ قیمت‌های بازار خودرو در چه وضعیتی است؟ هزینه رستوران سر به فلک کشید/ پوشاک و درمان ، در رتبه های بعدی گرانی کمبود ۴ هزار نفری نیرو در این شغل / این مشاغل هم مهاجرت کردند؟ خبر جعلی در بازار سکه قیمت جدید ۱۶ خودروی وارداتی معروف در بازار + جدول قیمت جدید پسر ارشد و جذاب سایپا در بازار خودرو عدالت یعنی تخصیص بنزین به هر کد ملی پیش بینی سکه امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ این بزرگراه های پایتخت قفل است ماموریت ویژه زاکانی در سفر به چین ؛شهرزاد جایگزین تهران من می شود پرفروش ترین خودروهای بازار چند؟ (۳ مهر) فوری/ پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان سال قیمت این خودروی دوست داشتنی در بازار ایران ۱۷ میلیارد است


3
بزرگ‌ترین اپلیکیشن خدمات | آچاره

حلال چربی لوله فاضلاب

  • کد خبر : 371838
حلال چربی لوله فاضلاب
اگر آب موجود در سینک آشپزخانه شما بعد از گذشت چند دقیقه تخلیه می‌شود و یا از آن بو ناخوشایندی خارج می‌شود، مشکل از چرب شدن لوله فاضلاب سینک است.

اگر آب موجود در سینک آشپزخانه شما بعد از گذشت چند دقیقه تخلیه می‌شود و یا از آن بو ناخوشایندی خارج می‌شود، مشکل از چرب شدن لوله فاضلاب سینک است. اما فکر می‌کنید چگونه لوله فاضلاب چرب می‌شود؟ چگونه و با کدام حلال چربی لوله فاضلاب تمیز می‌شود؟ برای پاسخ به سؤالات بالا، این مطلب از را تا انتها بخوانید، تا بتوانیم به کمک هم شما را از شر چربی درون لوله‌ها خلاص کنیم.

نشانه‌های گرفتی لوله فاضلاب ظرفشویی با چربی

در مواردی که گرفتگی لوله خانه شدید نباشد، می‌توانید بدون استفاده از خدمات حرفه‌ای لوله بازکنی و تخلیه چاه و با استفاده از روش‌های خانگی گرفتگی را رفع کنید.

گرفتگی لوله‌های فاضلاب آن‌ هم توسط چربی سه نشانه دارد. این نشانه‌ها به شرح زیر هستند:

۱) استشمام بو ناخوشایند

۲) دیر تخلیه‌شدن آب سینک

۳) آب از سینک خارج می‌شود؛ اما ذرات غذا همچنان در سینک باقی می‌مانند.

پس اگر سینک آشپزخانه شما همچنین مشکلاتی دارند به شما پیشنهاد می‌دهیم برای رفع آن مشکل هرچه زودتر اقدام نماید. زیرا اقدام دیرهنگام در این مورد باعث مسدودشدن کل فاضلاب منزل شما می‌گردد و در نهایت هزینه بیشتری را متحمل می‌شود. درصورتی‌که شما می‌توانید با یک حلال چربی لوله فاضلاب آن مشکل را به‌راحتی آب‌خوردن رفع نماید.

روغن و چربی چگونه وارد لوله فاضلاب ظرفشویی می‌شوند

روغن‌ها و چربی‌ها به دلیل سردی و خنکی لوله‌های فاضلاب سفت‌وسخت می‌شوند و به اطراف لوله‌ها می‌چسبند. به‌مرورزمان حجم این چربی‌ها افزایش می‌یابند و باعث گرفتگی و مسدودشدن لوله فاضلاب می‌شوند. اما این روغن‌ها و چربی‌ها حاصل چه چیزی هستند؟ شاید برای جالب باشد اگر بگویم این چربی‌ها حاصل شستن گوشت‌ها و سایر پسماندهای غذایی، شست ظروف لبنیات، ریختن روغن‌های اضافی پخت‌وپز در سینک‌ها، شستن ظروف غذا و غیره است.

روغن‌ها و چربی‌های حاصل از موارد بالا با ورود به داخل لوله آن را چسبنده می‌کنند و به دلیل اینکه روغن با آب شسته نمی‌شود چربی در دیواره لوله‌ها باقی می‌ماند و در نتیجه آشغال‌های ریزودرشت دیگر نیز به دیوارهای لوله می‌چسبند؛ زیرا لوله‌ها به دلیل چرب بودن خاصیت چسبندگی دارند. پس از مدت کوتاهی رسوبی از آشغال‌های وارد شده به لوله در دیواره آن مشاهده خواهید نمود. رسوب تشکیل شده امکان عبور آسان آب را سلب کرده و باعث گرفتگی لوله می‌شود در این مرحله شما باید از حلال چربی لوله فاضلاب استفاده نماید.

چند روش برای ازبین‌بردن چربی لوله فاضلاب

برای ازبین‌بردن چربی شما چند راه دارید که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهید شد.

ازبین‌بردن چربی در همان لحظه اول

اگر به هر طریقی روغن و چربی به داخل لوله ریخته شد به‌سرعت آن را پاک نماید. زیرا در این صورت پس از گذشت فقط چند ساعت لوله فاضلاب شما مسدود می‌شود. برای رفع این اتفاق باید حلال چربی لوله فاضلاب را بسازید و مقداری مایع ظرفشویی را با آب مخلوط نموده و سپس داخل لوله ظرفشویی بریزید تا روغن‌ها و چربی‌ها به‌خوبی شسته شوند. پس از آن کمی آب داغ را درون لوله سینک بریزید تا روغن‌های باقی‌مانده داخل لوله فاضلاب را بشوید.

چند روش برای ازبین‌بردن چربی لوله فاضلاب

شما با همین روش ازبین‌بردن چربی لوله فاضلاب توانستید خودتان را از شر مسدودشدن لوله فاضلابتان خلاص کنید.

اما اگر چربی لوله فاضلاب خیلی بیشتر از این حرف‌ها بود به شما پیشنهاد می‌دهیم از دو روش خانگی یا روش حرفه‌ای رفع چربی استفاده نماید.

روش‌های خانگی رفع گرفتگی لوله ظرف‌شوی

پس اگر شما موفق به جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب نشدید باید تلاش برای رفع گرفتگی لوله کنید. روش‌های خانگی این کار روش‌هایی هستند که خودتان می‌توانید به‌راحتی آب‌خوردن انجام دهید. این روش‌ها معمولاً ساده، مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال مفید هستند که توسط خانم‌های خانه‌دار حلال چربی لوله فاضلاب ابداع شده‌اند.

حلال آب‌جوش و مایع ظرف‌شویی

یکی از روش‌ها استفاده از آّب جوش و مایع ظرفشویی است که معمولاً ریختن این محلول به داخل لوله فاضلاب می‌تواند تا حد زیادی مفید واقع شود. آب‌جوش به دلیل داشتن خاصیت شویندگی برای شستشوی ظروف روغنی و چربی بسیار مفید است. این حلال برای رفع گرفتگی روغن و چربی داخل لوله فاضلاب سینک بسیار خوب عمل می‌نماید.

محلول سرکه و جوش‌شیرین

ترکیب سرکه و جوش‌شیرین یک حلال چربی لوله فاضلاب است که سبب ایجاد واکنش شیمیایی می‌شوند و حالت اسیدی به خود می‌گیرند. برای این کار شما نیاز به ۱/۳فنجان جوش‌شیرین و ۱/۳فنجان سرکه دارید. شما با مخلوط نمودن این دو می‌توانید یک حلال چربی لوله فاضلاب ظرفشویی را بسازید. این حلال را داخل لوله بریزید و ۳۰ دقیقه به آن زمان دهید، سپس آن را با آب بشوید. حالا می‌توانید رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب را با چشم ببینید.

محلول سرکه و جوش‌شیرین

روش‌های شیمیایی رفع چربی گرفتگی لوله ظرفشویی

روش دیگر باز کردن گرفتگی لوله‌ها استفاده از محلول‌های مخصوص لوله‌بازکن است. این محلول‌ها باخاصیت خورندگی و شیمیایی خود انواع گرفتگی لوله‌ها را رفع می‌نمایند. حتی گرفتگی‌های ناشی از روغن و چربی نیز با این حلال چربی لوله فاضلاب به‌راحتی آب‌خوردن از بین خواهند رفت. شما می‌توانید این حلال‌های فوق‌العاده را از فروشگاه‌ها تهیه نماید.

سؤالات متداول

آیا از حلال چربی لوله فاضلاب (شیمیایی) می‌توانیم هر هفته استفاده نمایم؟

بهتر است از روش‌های خانگی برای این کار استفاده نماید، زیرا روش‌های شیمیایی به‌مرورزمان باعث پوسیده‌شدن لوله‌ها خواهند شد.

آیا می‌‌توانیم از پودر ماشین لباسشویی به‌عنوان تمیزکننده لوله‌ها استفاده کنیم؟ بله برای این کار آن را با آب مخلوط نماید و سپس درون لوله فاضلاب بریزید.

سخن پایانی

ما در این مطلب به حلال چربی لوله فاضلاب پرداختیم و به شما روش‌های خانگی و شیمیایی برای رفع گرفتگی فاضلاب با چربی گفتیم، امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید لوله فاضلاب خودتان را بدون اتلاف وقت در چند دقیقه باز نماید.

اگر در منزل یا محل کار حود به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه حرفه‌ای، سریع و با قیمتی منصفانه نیاز دارید؛ به شما استفاده از خدمات آچاره را پیشنهاد می‌کنیم. آچاره بستری برای ارائه خدمات آنلاین است که در آن بیش از ۳۰۰ خدمت متنوع ارائه می‌‌شود.

شما می‌توانید با استفاده از وبسایت و یا اپلیکیشن آچاره به‌راحتی خدمات خود را ثبت کنید و خدماتی با کیفیت و پشتیبانی خدمات بهره‌مند شوید.

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=371838

برچسب ها

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 2
  1. من همیشه روش جوش شیرین رو امتحان کردم واقعا جواب میده

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.