خبر " اگر ادعایتان، سقف آسمان را پاره می‌‌کند، این عکس‌ها را ببینید! " | اقتصاد آفرین

خبر " اگر ادعایتان، سقف آسمان را پاره می‌‌کند، این عکس‌ها را ببینید! " | اقتصاد آفرین
  • امروز : پنج شنبه - 4 مرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید چگونه با ۱۰ سال سابقه بازنشسته شویم؟ + شرط عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید


0
اگر ادعایتان، سقف آسمان را پاره می‌‌کند، این عکس‌ها را ببینید!
  • کد خبر : 457424
  • 09 تیر 1403
اگر ادعایتان، سقف آسمان را پاره می‌‌کند، این عکس‌ها را ببینید!

برترین‌ها: رشته‌ها و حرفه‌ها و زمینه‌های فراوانی وجود دارد که ما انسان‌ها به راحتی درباره آن‌ها اظهار نظر می‌کنیم و بدون اینکه آموزش یا مطالعه خاصی درباره آن داشته باشیم احساس می‌کنیم حسابی در آن خبره هستیم. ظاهرا در جایی و زمانی همه ما به این نتیجه رسیده‌ایم که هرچند برای استاد شدن در اکثر حرفه‌ها […]

برترین‌ها: رشته‌ها و حرفه‌ها و زمینه‌های فراوانی وجود دارد که ما انسان‌ها به راحتی درباره آن‌ها اظهار نظر می‌کنیم و بدون اینکه آموزش یا مطالعه خاصی درباره آن داشته باشیم احساس می‌کنیم حسابی در آن خبره هستیم. ظاهرا در جایی و زمانی همه ما به این نتیجه رسیده‌ایم که هرچند برای استاد شدن در اکثر حرفه‌ها و رشته‌ها به سال‌ها و سال‌ها تمرین و آموزش و مطالعه نیاز داریم اما زمینه‌هایی هم وجود دارد که همه ما به صورت مادرزاد در آن استاد هستیم و کافی است اندکی برای آن وقت بگذاریم تا آن رشته و حرفه را به صورت کامل متحول کنیم. حتما قبول دارید که یکی از این رشته‌ها بدون شک طراحی دکوراسیون داخلی منزل است.

برای بسیاری از ما پیش آمده که وقتی با پیشنهاد استخدام یک فرد متخصص در زمینه طراحی دکوراسیون مواجه شده‌ایم با چشم‌های گرد به فرد پیشنهاد دهنده خیره شده‌‌ایم و از او پرسیده‌ایم که آیا به نظرش ما سر گنج نشسته‌ایم؟ یا اینکه فکر می‌کند آن‌قدر بی‌عرضه هستیم که توانایی انتخاب یک کاغذ دیواری یا جابجا کردن دو عدد میز و صندلی را هم نداریم؟ تصاویر این مقاله دقیقا از خانه افرادی گرفته شده که احتمالا خود را یک طراح دکوراسیون مادرزاد می‌دانند و باید به شما هشدار بدهم که نتیجه به آن خوبی که خودشان فکر می‌کنند از آب درنیامده است. با ما همراه باشید.

لباس عروس برای توالت فرنگی

اینکه چطوری برن اون بالا دیگه مشکل من نیست!

وقتی مشاور املاک به طرز مرموزی رو دنج بودن حموم خونه تاکید داره

اگر برایتان سوال پیش آمده که اتاق قاتل‌های سریالی در کودکی چه‌شکلی بوده است

به نظرم اگه یه ذره موکت به سقف هم می‌چسبوند عالی میشد

از کجا فهمیدی قبل از طراح دکوراسیون شدن تو بیمارستان روانی کار می‌کردم؟

می‌خوام یه پلکان طراحی کنی که کلا کسی نخواد بره طبقه بالا

نوشته همسرش بهش گفته میتونه یک نقطه از خونه رو اونطوری که دلش می‌خواد دکور بزنه

وقتی یه روز از خواب پا میشی و فکر می‌کنی خونه‌ات یه خرس کم داره

متاسفانه اینجا اتاق خواب نیست

وقتی بهت گفتن صلیب شیاطین رو دور می‌کنه و خب کار که از محکم‌کاری عیب نمی‌کنه، می‌کنه؟

اینکه طراح راهروی این هتل از چه چیزی الهام گرفته دقیقا مشخص نیست

حتی تصورش هم دردناکه

بهترین دلیل واسه اینکه هیچ‌وقت حتی یک کیلو هم چاق نشی

خیالت راحت باشه یه تراس واست می‌سازم گردباد هم تکونش نده

در افسانه‌ها اومده دستشویی خونه اون عروس دومادایی که تو یه ظرف غذا می‌خورن این‌شکلیه

از کجا فهمیدی من طرفدار حقوق حیواناتم؟

پ

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۰ میانگین: ۰]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=457424

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 0
📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.