آموزش حقوق اقتصادی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

آموزش حقوق اقتصادی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : پنج شنبه - 6 مهر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 211

سرخط اخبار اقتصادی

وزارت کار آبی پاکی را روی دست کارگران ریخت/ حقوق کارگران ترمیم نمی شود! تصمیم دولت رئیسی برای خروج سیمان از بورس کالا شکستن طلسم بزرگراه بروجردی پس از ۱۳سال خبر مهم برای متقاضیان محصولات سایپا / زمان عرضه سایپا اطلس و سهند به بازار اعلام شد فروش فوری و قسطی این خودرو + جزییات فوری؛ بیمه کارگران ساختمانی اجرایی شد + جزییات ارزش معاملات پایین همچنان در بورس رکوردار است نمایشگاه مصلی، تهران را قفل کرد / چمران کجاست؟ سازمان تامین اجتماعی متولی اصلی صنعت پالایش نفت کشور واکنش زاکانی به انتقاد هاشمی درباره راه‌اندازی قطار برقی در تهران سوگلی سایپا در سراشیبی / ریزش ۶۵ میلیون تومانی در بازار + جدول نرخ این واحدهای مسکونی متراژ بالا از میانگین منطقه پایین‌تر است + جدول قیمت خبر مهم وزیر اقتصاد درباره واردات خودرو / ورق ورود خودروی خارجی بر می گردد؟ وضعیت هوای این دو منطقه تهران قرمز است ادعای دولت رئیسی درباره رکوردشکنی رشد تولید نفت بعد از انقلاب عذرخواهی منظور از کشاورزان / وعده ناپایدار دولت به گندمکاران تنزل رتبه خودروهای کشور / ناامیدی از تحول در تولید خودروی ایرانی ۵۱ هزار میلیارد تومان در جیب سهامداران عدالت قیمت طلا امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ / طلای ۱۸ عیار چند؟ + فیلم تورم خوراکی در کدام استان‌ها کاهش یافت؟ ساماندهی استخدام کارکنان دولت منتفی شد؟ قیمت جدید خودروهای وارداتی +جدول چگونه چین می‌تواند در تله‌ای که ژاپن را گرفتار کرد نیفتد؟ اجاره هر متر این واحدهای مسکونی ماهی ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است + جول قیمت

آموزش حقوق اقتصادی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

04مهر

ویدیو / تخلف هزار میلیاردی در سایه اطلاع مسئولان وقت

صد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان ویدیو / تخلف هزار میلیاردی در سایه اطلاع مسئولان وقت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10شهریور

افزایش یارانه ها به نفع کدام دهک شد؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان افزایش یارانه ها به نفع کدام دهک شد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09شهریور

خبر مهم درباره تجمیع کارت های بانکی و خدماتی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان خبر مهم درباره تجمیع کارت های بانکی و خدماتی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09شهریور

خبر فوری درباره کارت هوشمند ملی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان خبر فوری درباره کارت هوشمند ملی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

07شهریور

کشف اختلاس ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومانی در یکی از بانک‌های دولتی تهران/ متهمان دستگیر شدند

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان کشف اختلاس ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومانی در یکی از بانک‌های دولتی تهران/ متهمان دستگیر شدند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06شهریور
درآمد ۵۰۰ میلیونی از تصادف ساختگی!

درآمد ۵۰۰ میلیونی از تصادف ساختگی!

اقتصاد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان درآمد ۵۰۰ میلیونی از تصادف ساختگی! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

28مرداد
فوری؛ رای قطعی مدیران سابق بانک مرکزی در پرونده دلار ۴۲۰۰ تومانی صادر شد

فوری؛ رای قطعی مدیران سابق بانک مرکزی در پرونده دلار ۴۲۰۰ تومانی صادر شد

اقتصاد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان فوری؛ رای قطعی مدیران سابق بانک مرکزی در پرونده دلار ۴۲۰۰ تومانی صادر شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

25مرداد
دلایل شلوغی پمپ بنزین‌ها فاش شد

دلایل شلوغی پمپ بنزین‌ها فاش شد

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان دلایل شلوغی پمپ بنزین‌ها فاش شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

25مرداد

حداقل حقوق کارگران دوباره افرایش می‌یابد؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان حداقل حقوق کارگران دوباره افرایش می‌یابد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23مرداد

کارت ملی، کارت بانکی می شود؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان کارت ملی، کارت بانکی می شود؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23مرداد
زمان مزایده خودروهای گمرکی اعلام شد!

زمان مزایده خودروهای گمرکی اعلام شد!

خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش حقوق اقتصادي با عنوان زمان مزایده خودروهای گمرکی اعلام شد! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.