آموزش علوم اقتصادی | اقتصاد آفرین

آموزش علوم اقتصادی | اقتصاد آفرین
  • امروز : دوشنبه - 29 شهریور - 1400

اخبار اقتصادی امروز : 3

سرخط اخبار اقتصادی

صف تقاضا برای دینار عراق/منطقه امن برای قیمت دلار بانک هایی که وام ودیعه مسکن را پرداخت می کنند کشف تازه دانشمندان برای تولید بهینه برق راه‌های افزایش شتاب خودرو +عکس دو شرط وام‌های جدید مسکن برای رونق بازار ملک قیمت مسکن در تهران گران تر از اروپا! بانک مرکزی طلا را غافلگیر می کند؟ معامله گران ارز منتظر یک اتفاق + فیلم صنایع اروپایی در آستانه فروپاشی! مالیات بر خانه خالی به بن بست رسید! آیا خودروسازی ارث پدری سیاسیون است؟/سفرهای پی در پی مدیر یقه آخوندی خودرویی به انگلستان بورس در گرداب رکود/ سایه سنگین دلار بر سر بورس پیش بینی بورس فردا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰/هیجان منفی در بورس آموزش و استخراج بیت کوین رایگان سیمان چقدر گران شد؟ جدید ترین قیمت گوشی آیفون در بازار + جدول افشاگری شافعی درباره سقوط فجیع اقتصاد ایران صادرات نفت در ایران زنده شد+فیلم آخرین برنامه‌های وزارت صمت برای رصد بازار سیمان شکایت از دو معاون بانک مرکزی بابت بازنشستگی رانتی + سند قیمت انواع خودرو ساینا در بازار + جدول گرانفروشان بلیت اربعین فردا نقره داغ می شوند بازار ارز دیجیتال امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۰+ تحلیل و اخبار قیمت خودروهای داخلی و وارداتی ریخت + قیمت

آموزش علوم اقتصادی | اقتصاد آفرین

۲۴شهریور
تصویب ۲ میلیارد دلار طرح سرمایه‌گذاری خارجی

تصویب ۲ میلیارد دلار طرح سرمایه‌گذاری خارجی

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان تصویب ۲ میلیارد دلار طرح سرمایه‌گذاری خارجی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۳شهریور
چرا حسابداری شغل پر درآمدی است؟
افراد به دو دلیل اصلی می‌توانند یک شغل را برگزینند. دلیل اول، علاقه است. بدیهی است که هر چه علاقه شما به یک کار بیشتر باشد، ساعت‌های بیشتری را صرف بهتر کردن خود و کسب و کارتان خواهید کرد. نتیجه این می‌شود که درآمد شما نیز افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

چرا حسابداری شغل پر درآمدی است؟

۲۲شهریور

پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان به کجا رسید؟

گسترش نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان به کجا رسید؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۰شهریور

فهرست گروه‌های شغلی مشمول تسهیلات کرونایی اعلام شد

گسترش نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان فهرست گروه‌های شغلی مشمول تسهیلات کرونایی اعلام شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۰شهریور
درصد فوق العاده ویژه معلمان افزایش می یابد؟

درصد فوق العاده ویژه معلمان افزایش می یابد؟

گسترش نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان درصد فوق العاده ویژه معلمان افزایش می یابد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۰۸شهریور
جزئیات جدید درباره پرداخت پاداش فرهنگیان

جزئیات جدید درباره پرداخت پاداش فرهنگیان

گسترش نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان جزئیات جدید درباره پرداخت پاداش فرهنگیان را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۰۸شهریور
میزان افزایش شهریه سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد چقدر است؟

میزان افزایش شهریه سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد چقدر است؟

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان میزان افزایش شهریه سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد چقدر است؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۰۳شهریور

فیلم/ حضور وزیر اقتصاد در محل کار خود

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان فیلم/ حضور وزیر اقتصاد در محل کار خود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۰۲شهریور
معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد را ابلاغ کرد

معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد را ابلاغ کرد

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان معاون اول رئیس جمهور آیین نامه اجرایی بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد را ابلاغ کرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۴مرداد
مشمولان رتبه بندی معلمان مشخص شدند

مشمولان رتبه بندی معلمان مشخص شدند

منیبان خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان مشمولان رتبه بندی معلمان مشخص شدند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۰مرداد
وزیر آموزش و پرورش از مشهد می‌آید

وزیر آموزش و پرورش از مشهد می‌آید

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه آموزش علوم اقتصادی با عنوان وزیر آموزش و پرورش از مشهد می‌آید را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.