با ۵۰۰۰ تجربی پزشکی روزانه میارم؟

با ۵۰۰۰ تجربی پزشکی روزانه میارم؟
 • امروز : سه شنبه - 18 مرداد - 1401

اخبار اقتصادی امروز : 81

سرخط اخبار اقتصادی

اولین داده تله متری ماهواره خیام به سازمان فضایی ایران ارسال شد صفر تا صد ماهواره بومی خیام؛ از ساخت در ایران تا پرتاب در قزاقستان/چرا ایران خیام را پرتاپ نکرد؟ تخلیه‌وبارگیری ۵۵ میلیون تن کالا در بنادر کشور شاخص کل بورس بازنشسته می‌شود? مبالغ و شرایط پرداخت تسهیلات مسکن قانون جوانی جمعیت اعلام شد قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۵/۱۸؛ طلا گران شد؟ قیمت سکه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ به ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید افتتاح حساب گروهی بانکی ممنوع شد حذف بانک مرکزی از نقشه آماری+فیلم مهاجرت نخبگان ایرانی به کشورهای همسایه+فیلم دلیل گرانی گوشت قرمز در بازار اعلام شد تولید هاچ‌بک‌های ارزان‌قیمت و محبوب متوقف می شود؟ فعالیت ۵۸۰۰ دستفروش در پایتخت تصویب آیین‌نامه انتظام‌بخشی شرکت‌های دولتی در هیئت وزیران انتشار ۱۶۴ هزار میلیارد ریال اوراق گام/ کاربرد اوراق گام پس از اصلاح دستورالعمل افزایش یافت قیمت گرم طلا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱/ افت قیمت طلا ۱۸ عیار احتیاط برجامی در بازار دلار ایران / پیش بینی قیمت دلار امروز ۱۸ مرداد معاون سازمان فضایی: اولین سیگنال‌ ماهواره خیام ساعت ۱۲ امروز دریافت می‌شود قیمت سکه امامی امروز سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ / کاهش قیمت سکه امامی وقتی اقتصاد ملی از جیب می‌خورد +فیلم اختصاصی|جزئیات همکاری ۴ وزارتخانه در طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد/ مجوز نانوایی در تهران تا ۵ میلیارد تومان معامله می‌شد/ ترمیم ضریب ۱۵ درصدی افزایش تراکنشهای نانوایان در طرح "مهیا" فروش ۲ محصول ایران خودرو بدون قرعه‌کشی قیمت دلار در بازار متشکل ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ / رشد اندک قیمت دلار قیمت سکه و دلار امروز سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ / دلار پیشروی کرد

33

با ۵۰۰۰ تجربی پزشکی روزانه میارم؟

 • کد خبر : 217582
 • 25 تیر 1401 - 4:22
با ۵۰۰۰ تجربی پزشکی روزانه میارم؟
بسیاری از داوطلبان پس از دریافت نتایج اولیه کنکور سراسری و مشاهده رتبه دچار ناامیدی می شوند و فکر می کنند که دیگر راهی برای ورود به دانشگاه ندارند.این اندیشه کاملاً اشتباه است و همانطور که بارها و بارها از طرف سازمان سنجش اعلام شده است صندلی خالی برای تمامی داوطلبان وجود دارد اما نکته‌ای که به اهمیت دارند انتخاب رشته درست می باشد.

انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل برای داوطلبان بر اساس رتبه در سهمیه و رتبه کشوری و تراز صورت می گیرد. نمره تراز نشان دهنده وضعیت داوطلب در میان دیگر داوطلبان است. اگه توی انتخاب رشته خود با رتبه ی ۵۰۰۰ مرددین، می توانید از نرم افزار انتخاب رشته کنکور استفاده نمایید.

با ۵۰۰۰ تجربی سهمیه منطقه یک کجا قبول میشم

با تراز حدود ۵۰۰۰ تجربی، قبولی داوطلبان در رشته های مدیریت و فقه و حقوق امکان پذیر خواهد بود. با تراز ۵ هزار تجربی شانس قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی وجود ندارد.

برای اطلاع دقیق از سهمیه ها می‌توانید با همکاران ما در مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره (۵۳۰۷ ۹۰۷ ۹۰۹) تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه و رشته قبولی داوطلبان با تراز حدود ۵۰۰۰ به شرح زیر است:

با تراز ۵۰۰۰ تجربی سهمیه منطقه یک کجا قبول میشم
دانشگاه قبولی رشته قبولی تراز داوطلب رتبه در سهمیه
استان تهران – دانشگاه غیر انتفاعی مذاهب اسلامی فقه و حقوق شافعی ۵۸۸۹ ۴۷۴۶۲
سیستان و بلوچستان – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی (محل تحصیل زاهدان) فقه و حقوق امامی ۵۲۱۷ ۵۱۸۴۶
استان تهران – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی فقه و حقوق شافعی ۵۲۶۱ ۵۰۸۰۴
استان تهران – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی فقه و حقوق امامی ۵۶۲۸ ۳۶۱۶۵
دانشگاه پیام نور استان خوزستان – واحد اهواز مدیریت بازرگانی ۵۷۸۷ ۳۳۵۰۵
دانشگاه پیام نور استان البرز – واحد هشتگرد مدیریت بازرگانی ۵۸۳۶ ۳۲۸۶۰

با ۵۰۰۰ تجربی سهمیه منطقه دو کجا قبول میشم

با تراز ۵ هزار تجربی در سهمیه منطقه دو ، احتمال قبولی در رشته های مدیریت دانشگاه های پیام نور وجود دارد.

در جدول زیر، دانشگاه و رشته قبولی داوطلبان با تراز ۵ هزار تجربی در سهمیه منطقه دو گردآوری شده است:

قبولی با تراز ۵۰۰۰ تجربی در سهمیه منطقه دو
دانشگاه قبولی رشته قبولی تراز داوطلب رتبه در سهمیه
دانشگاه محقق اردبیلی – اردبیل علوم ورزشی ۴۸۸۹ ۱۲۵۸۸۴
استان هرمزگان – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی (محل تحصیل بندرعباس) مدیریت دولتی ۵۵۲۴ ۹۳۸۷۴
دانشگاه پیام نور استان تهران – واحد لواسانات مدیریت دولتی ۵۷۴۶ ۷۸۰۷۸
دانشگاه پیام نور استان تهران – واحد ملارد مدیریت صنعتی ۵۸۴۲ ۷۰۸۳۱
دانشگاه مازندران – بابلسر (نوبت دوم) علوم ورزشی ۵۵۸۹ ۸۸۴۲۴
سیستان و بلوچستان – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی (محل تحصیل زاهدان) فقه و حقوق امامی ۵۸۱۸ ۸۵۷۵۷
دانشگاه پیام نور تهران – واحد لواسانات مدیریت دولتی ۵۷۴۶ ۷۸۰۷۸
استان تهران – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی فقه و حقوق امامی ۶۰۲۸ ۳۶۱۶۵
دانشگاه پیام نور استان خوزستان – واحد اهواز مدیریت بازرگانی ۶۱۸۷ ۳۳۵۰۵
دانشگاه پیام نور استان البرز – واحد هشتگرد مدیریت بازرگانی ۶۲۳۶ ۳۲۸۶۰

با 5000 تجربی سهمیه منطقه دو کجا قبول میشم

با ۵۰۰۰ تجربی سهمیه منطقه سه کجا قبول میشم؟

با تراز ۵ هزار تجربی در سهمیه منطقه سه، شانس قبولی در رشته هایی مانند علوم ورزشی و مدیریت در دانشگاه های غیرانتفاعی وجود خواهد داشت.

در جدول زیر، دانشگاه و رشته قبولی داوطلبان با تراز ۵ هزار در سهمیه منطقه سه گردآوری شده است:

با تراز ۵۰۰۰ تجربی سهمیه منطقه سه کجا قبول میشم
دانشگاه قبولی رشته قبولی تراز داوطلب رتبه در سهمیه
استان کردستان – دانشگاه غیرانتفاعی مذاهب اسلامی (واحد سنندج) علوم قرآن و حدیث ۵۰۶۱ ۱۱۲۸۳۷
دانشگاه نیشابور علوم ورزشی ۵۴۴۸ ۸۶۰۴۳
دانشگاه پیام نور استان تهران – واحد شهر جدید پردیس مدیریت دولتی ۵۵۰۶ ۷۶۸۶۴
استان آذربایجان غربی – موسسه غیرانتفاعی صبا – ارومیه میکروبیولوژی ۵۵۲۶ ۸۰۳۶۵
دانشکده غیرانتفاعی رفاه – تهران (ویژه خواهران) فقه و حقوق اسلامی ۵۵۴۹ ۷۴۷۹۵

با ۵۰۰۰ تجربی دانشگاه آزاد کجا قبول میشم؟

داوطلبان می توانند در کنار انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری، انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز انجام دهند و در نهایت اگر در هر دو واحد دانشگاهی پذیرفته شدند، به دلخواه خود یکی را برای ادامه تحصیل انتخاب نمایند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد با در نظر گرفتن تراز و رتبه کشوری داوطلبان در کارنامه کنکور انجام می گیرد و با تراز ۵ هزار احتمال قبولی در تعدادی از رشته محل های این دانشگاه که در ادامه معرفی می شوند، وجود دارد.

 • زیست شناسی جانوری
 • زیست شناسی گیاهی
 • زیست شناسی سلولی و مولکولی
 • میکروبیولوژی
 • شیمی محض
 • شیمی کاربردی
 • زیست فناوری
 • و …

البته اگر تراز شما نزدیک به ۶ هزار باشد، شاید شانس قبولی در رشته های پیراپزشکی مثل پرستاری و هوشبری داشته باشید اما باید کارنامه شما بیشتر بررسی شود تا اطلاعات موثق تری ارائه کنیم. مشاورین حرفه ای ما در آکادمی ایران تحصیل با سال ها تجربه در امر مشاوره انتخاب رشته، در خدمت شما عزیزان هستند. به کمک مشاوران  انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل و تماس با شماره (۵۳۰۷ ۹۰۷ ۹۰۹) می توانید شانس قبولی خوبی داشته باشید.

با 5000 تجربی دانشگاه آزاد کجا قبول میشم؟

انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل

ویژگی بارز یک انتخاب رشته خوب این است که مجموعه ایی از چند عامل را در نظر می گیرد، نه صرفا قبولی و ورود به دانشگاه. در کنکور سراسری داوطلبان مجازند ۱۵۰ انتخاب داشته باشند و هر داوطلبی تنها یکبار می تواند این کار را انجام دهد. بنابراین احتمال بروز اشتباه در آن می تواند پشیمانی به بار آورد.

انتخاب رشته کنکور تجربی با نرم افزار انتخاب رشته

با در نظر گرفتن اینکه تعداد داوطلبین آزمون سراسری در رشته تجربی در سال‌ های اخیر زیاد شده است، سیستم نرم افزار انتخاب رشته تجربی ایران تحصیل با مشاوره تلفنی و حضوری برای تمامی داوطلبین عزیز آزمون سراسری صورت می‌گیرد.

نرم افزار انتخاب رشته کنکور، یکی از برنامه‌هایی است که درصد و بعبارتی شانس قبولی کلیه داوطلبین را نشان می‌دهد. به نوعی یکی از گزینه‌های مناسب برای بررسی رشته محل‌هایی است که شما می‌توانید در آن با توجه به علاقه خود به هدف خود نزدیک‌تر شوید.

این نرم افزار به صورت تخصصی طراحی و تولید شده است تا کلیه داوطلبان و متقاضیان بتوانند فقط با استفاده از گروه تحصیلی، منطقه، و همچنین وارد کردن رتبه در سهمیه، به آسانی رشته محل‌هایی که در آن شانس قبولی شما بیشتر است وجود دارند، در این صورت داوطلب قادر است تا با دقت بیشتری فرم انتخاب رشته خود را کامل کند.

نحوه چیدمان انتخاب رشته در آکادمی ایران تحصیل

بعد از آزمون کنکور سراسری، انتخاب رشته مهم ترین موضوعی است که هر ساله داوطلبان کنکور با آن مواجه اند. چرا که افراد زیادی با رتبه های بهتر از شما وجود دارد که شما با یک انتخاب رشته اصولی با کمک مشاور می توانید از آنان سبقت بگیرید! 

امر انتخاب رشته بسیار مهم است و در واقع آینده شغلی و تحصیلی شما را رقم می زند. شاید در صورت انجام انتخاب رشته ای نادرست و غیرمنطقی با خود بگویید که خب در نهایت رشته یا دانشگاهم را عوض می کنم. اما باید عرض کنیم که در صورت نیاز به تغییر دانشگاه یا رشته مجبور به تحمل خسارات مالی زیادی هستید و از طرفی زمان زیادی را نیز از دست می دهید. همین مسائل است که اطلاع از نحوه اولویت بندی انتخاب رشته و توجه به اهمیت اولویت بندی در انتخاب رشته کنکور را بیش از پیش روشن می کند.

نحوه چیدمان انتخاب رشته در آکادمی ایران تحصیل

برای ارتباط گرفتن با مشاورین ما کافیست از طریق لینک زیر وارد سایت ایران تحصیل شده و  روی نوار آبی رنگ پایین صفحه کلیک کرده و فرم رزرو انتخاب رشته را پر کنید.مشاورین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

به یاد داشته باشید که در زمان اولویت بندی کد رشته ها و نحوه چیدمان انتخاب رشته در آکادمی ایران تحصیل، بهتر است تا از یک مشاور با تجربه و ماهر کمک بگیرید. زیرا، مشاوران طبق رتبه و تراز قبولی شما، به شما می گویند که ممکن است در کدام رشته ها و در کدام دانشگاه ها قبول شوید. سپس، طبق گفته آن ها، می توانید کد رشته ها را در اولویت قرار داده و انتخاب رشته ای درست و خوب داشته باشید. مشاوران ما در ایران تحصیل، با داشتن چندین سال سابقه می توانند به شما عزیزان کمک نمایند.

 نکات مهمی که در نحوه اولویت بندی انتخاب رشته کنکور باید بدانید

اگر شما هم جز افرادی هستید که امسال در کنکور شرکت کرده اید و یا می خواهید در سال های آینده در کنکور شرکت کنید، فراموش نکنید که باید نکات مهم را بدانید که با نحوه اولویت بندی انتخاب رشته صحیح آشنا باشید.

 • در هنگام انتخاب رشته به علاقه و استعداد خود توجه کنید

اولین نکته که باید در زمان انتخاب رشته به آن توجه کنید، علاقه شما است. شما باید رشته ای را که به آن علاقه دارید انتخاب نموده و در اولویت قرار دهید.

 • موقعیت شغلی و بازار کار رشته ها را بررسی کنید

موقعیت های شغلی و بازار کار رشته ها از جمله مواردی است که قبل از هر گونه تصمیمی برای انتخاب رشته باید در نظر داشت. زیرا، برخی از رشته وجود دارند که بازار شغلی مناسبی ندرند و شما عزیزان پس از فارغ التحصیلی ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید. 

 • امکان یا عدم امکان ادامه تحصیل در رشته مورد نظر در مقاطع بالاتر را بررسی کنید

در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که علاقه زیادی به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارید و می خواهید پیشرفت بیشتری در حوزه تحصیلی داشته باشید، در زمان انتخاب رشته به این موضوع توجه کنید و آن را مدنظر قرار دهید. 

نکات مهمی که در نحوه اولویت بندی انتخاب رشته کنکور باید بدانید

سوالات متداول با در ارتباط با قبولی پزشکی

 • نحوه اولویت بندی انتخاب رشته چگونه است؟

اولویت بندی انتخاب رشته بر اساس مواردی همچون نزدیکی دانشگاه به محل زندگی، توانمندی ها و علاقه فرد داوطلب و مواردی از این قبیل انجام می شود.

 • با تراز شما نزدیک به ۶ هزار نمیتوانم پزشکی بیاورم؟

 اگر تراز شما نزدیک به ۶ هزار باشد، شاید شانس قبولی در رشته های پیراپزشکی مثل پرستاری و هوشبری داشته باشید اما باید کارنامه شما بیشتر بررسی شود تا اطلاعات موثق تری ارائه کنیم.

 • چگونه میتوانم یک انتخاب رشته خوب داشته باشم؟

به نرم افزار انتخاب رشته کنکور ایران تحصیل این امر آسان است.

خلاصه مطلب

در این مقاله توضیحات کاملی در پاسخ به سوال با ۵۰۰۰ تجربی پزشکی روزانه میارم؟ در اختیار داوطلبان کنکور سراسری تجربی قرار داده شد.ما سعی کردیم اطلاعات کافی در رابطه با انتخاب رشته پزشکی در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص انتخاب رشته پزشکی  و یا سایر موارد داشتید، می توانید با کارشناسان ما با شماره (۵۳۰۷ ۹۰۷ ۹۰۹) تماس بگیرید.

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=217582

برچسب ها

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 1
 1. واحد مشاوره از طریق تلفن ثابت (بدون گرفتن کد و پیش شماره) : ۵۳۰۷ ۹۰۷ ۹۰۹
  واحد کنترل کیفی و مدیریت : ۰۲۱۴۶۰۱۸۸۵۰

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.