شرایط بازنشر محتوا ©️ از اقتصاد آفرین در رسانه ها

  • امروز : چهارشنبه - ۲۶ خرداد - ۱۴۰۰
کل اخبار 144اخبار امروز : 0
11

شرایط بازنشر محتوا از اقتصاد آفرین در رسانه ها

  • 5:37
  • 27 می 2021

سایت اقتصاد آفرین در زمینه اخبار اقتصادی بوده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران همچون آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات و قانون جرایم رایانه‌ای فعالیت می‌کند.

همانطور که می دانید مشاهده مطالب از اقتصاد آفرین رایگان می باشد اما محتوا و مطالب اقتصادی با رصد منابع اخبار اقتصادی ایران و جهان با صرف هزینه و زمان زیاد در اقتصاد آفرین گردآوری می گردد.

بنابراین اقتصاد آفرین حق خود را در برابر استفاده های غیرمجاز از محتوا و طرح کلی سایت را محفوظ می داند و تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل و تکی و مجموعه ای یا درج نقل قولی از آن ها در سایر رسانه های چاپی و دیجیتال، متعلق به اقتصاد آفرین است.

سامانه جامع تحلیل اخبار اقتصادی

وب سایت ها و رسانه ها، لطفا قبل از بازنشر محتوا به شرایط زیر توجه نمایید:

الف. بازنشر مطالب اقتصاد آفرین در سایت های دیگر، شبکه های اجتماعی تحت وب یا موبایل و همچنین اپلیکیشن‌ها فقط با رضایت نامه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب می باشد. برای این منظور لطفا با ایمیل info@eghtesadafarin.com تماس بگیرید. لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

ب. بازنشر بخشی از مطالب اقتصاد آفرین در رسانه های دیجیتال، به هر شکل، فقط با ارائه لینک فالو و نوفالو درون متنی (هایپرلینک) و نیز درج نام اقتصاد آفرین در بخش منابع خبر، مجاز است.

ج. انتشار مطالب اقتصاد آفرین در رسانه های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفا با ایمیل info@eghtesadafarin.com تماس بگیرید. لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

د. تمام رسانه ها اعم از چاپی یا دیجیتال، با استفاده کردن از محتواهای تهیه شده توسط اقتصاد آفرین موافقت می کنند که هیچ تغییری در آنها اعمال نکنند. لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

ه. هرگونه استفاده از دیزاین وبسایت، لوگو، علائم و یا اسامی بخش های مختلف اقتصاد آفرین که شبیه سازی عینی  تجربه کاربری را به همراه دارد، توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایر سایت ها، ممنوع و مشمول پیگیری می شود.

هرگونه بازنشر مطالب اقتصاد آفرین بدون رعایت موارد ذکر شده در بالا، تخلف محسوب شده و مشول پیگیری با قانون جرایم رایانه‌ای مثل ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی خواهد بود و همچنین حق استفاده از گزارش قانون کپی رایت هزاره دیجیتال یعنی DMCA report گوگل برای اقتصاد آفرین محفوظ است.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با ایمیل info@eghtesadafarin.com تماس بگیرید.

تماس و ارتباط با تیم اقتصاد آفرین

شرایط بازنشر محتوا از اقتصاد آفرین در رسانه ها

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=449
  • دیدگاه‌ها برای شرایط بازنشر محتوا از اقتصاد آفرین در رسانه ها بسته هستند

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.