اخبار کشاورزی و دامداری | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار کشاورزی و دامداری | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : یکشنبه - 14 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 42

سرخط اخبار اقتصادی

سقوط بی‌سابقه‌ قیمت طلا ادعای شرکت پخش فرآورده‌ها درباره کارت سوخت رد شد تحویل ۴۸۰ میلیون جوجه به مرغداران تا شهریور کمتر از ۱۰ درصد کارت‌های سوخت تحویل گرفته شده در دفاتر پست است قدمی مثبت از دولت رئیسی در راستای حذف دلار پیش‌بینی افزایش تقاضای بورس در گروه‌های کالاهای اولیه‌ از این نوع طلا نخرید، ضرر می‌کنید! افزایش نرخ اشتغال زنان در برابر کاهش اشتغال مردان اولین خودروهای چینی وارداتی عرضه شد+ قیمت قطعی وزارت اقتصاد: چشم‌انداز تورم در سال جاری کاهشی است افزایش بیش از ۱۰ هزار مگاواتی مصرف برق آغاز فعالیت مترو از ۴ و نیم صبح /زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل در روزهای تعطیل قیمت خانه در منطقه ۵ تهران / آپارتمان نوساز متری ۱۵۰ میلیون تومان! دولت پیازفروش خوبی نشد! هوای این مناطق تهران پاک است چند نکته درباره طرح «کالابرگ الکترونیک» /اطلاع از باقی‌مانده اعتبار یارانه با یک کد دستوری واردات گاز از ترکمنستان؛ گامی در مسیر تبدیل ایران به مرکز تبادلات گازی منطقه وزرای اوپک امروز در وین دیدار می‌کنند رسوب بالای پول در بانک ها؛ هشدار تورم با شاخصی جدید تلاش دوباره شورای شهر برای حذف دستفروشان تئاتر شهر جزئیات ۳۱۴ همت درآمد از محل فروش داخلی و صادراتی فراورده‌های نفتی/ برآورد مرکز پژوهشها از واردات بنزین و گازوئیل+ جدول قیمت این خودروها افت کرد+ اسامی ۵.۵ همت غرامت کشاورزی در کشور پرداخت شد سیاست تثبیت ارزی، آتش دلالی بازار خودرو را خاموش کرد + جدول

اخبار کشاورزی و دامداری | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

14خرداد
تحویل ۴۸۰ میلیون جوجه به مرغداران تا شهریور

تحویل ۴۸۰ میلیون جوجه به مرغداران تا شهریور

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان تحویل ۴۸۰ میلیون جوجه به مرغداران تا شهریور را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

13خرداد

مرغ را با این قیمت بخرید

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان مرغ را با این قیمت بخرید را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد
افزایش قیمت نان ممنوع است

افزایش قیمت نان ممنوع است

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان افزایش قیمت نان ممنوع است را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

احتمال ریزش طلا به زیر ۱۹۰۰ دلار

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان احتمال ریزش طلا به زیر ۱۹۰۰ دلار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

راز کاهش خرید گوشت قرمز

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان راز کاهش خرید گوشت قرمز را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

گزارش میدانی از بازار ارز فردوسی تهران/دلارهای خانگی در صف فروش

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان گزارش میدانی از بازار ارز فردوسی تهران/دلارهای خانگی در صف فروش را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد
۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای کاشت یک میلیارد نهال در کشور

۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای کاشت یک میلیارد نهال در کشور

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای کاشت یک میلیارد نهال در کشور را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

تخم‌ مرغ ارزان شد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان تخم‌ مرغ ارزان شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

نان را گران نخرید!

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان نان را گران نخرید! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد
هیچگونه افزایشی در قیمت نان وجود ندارد

هیچگونه افزایشی در قیمت نان وجود ندارد

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان هیچگونه افزایشی در قیمت نان وجود ندارد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

واکنش وزیر نفت به شایعه گران شدن بنزین و تغییر سهمیه‌ها

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان واکنش وزیر نفت به شایعه گران شدن بنزین و تغییر سهمیه‌ها را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.