اخبار کشاورزی و دامداری | اقتصاد آفرین

اخبار کشاورزی و دامداری | اقتصاد آفرین
  • امروز : شنبه - 5 اسفند - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

جیمیل رفتنی شد؟ / خبری که توییتر را به هم ریخت شاهکار اپل ترک خورد روش جدید تشخیص تازگی گوشت با دقت بالا عکس |‌ طراحی رویایی آیفون ۱۶ غرش‌ اژدهای اقیانوس در نزدیکی سوئد مادامی که مجلس مجازاتی تعیین نکند، استفاده از فیلترشکن غیرقانونی نیست خوانش ۶ میلیارد پلاک‌ خودرو در جاده‌ها از ابتدای امسال‌ عزم ایران و ‌سوریه برای گسترش روابط تجاری خبر خوش رئیس سازمان امور مالیاتی کشور مشکل آزاردهنده آیفون ۱۵ ترسیم چهره متفاوت پاپ توسط هوش مصنوعی جنجالی شد / عکس فناوری جادویی گوشی پرچمدار چینی/ کنترل ماشین با حرکت چشم دیدن آن سوی موانع با فناوری جدید ایران صادرکننده مرغ شد توضیحات سازمان مالیاتی در خصوص ابهامات فرصت هفت روزه مودیان کاهش دمای ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما از فردا در کشور قیمت خودرو در بازار شب عید+ جدول سکه ارزان می شود؟ صادرات تراکتور به آفریقا و آمریکای جنوبی و تهاتر با نهاده و گوشت مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس در یزد برگزار شد ثبت بارش‌های تقریبا در حد نرمال در کشور اختلال گسترده شبکه‌های ارتباطی در آمریکا عکس‌های جنجالی هوش مصنوعی/ حمله ایلان ماسک، واکنش گوگل گوشی تاشو هواوی به بازار آمد/ عکس

اخبار کشاورزی و دامداری | اقتصاد آفرین

04اسفند
ایران صادرکننده مرغ شد

ایران صادرکننده مرغ شد

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان ایران صادرکننده مرغ شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

27بهمن

آمار عجیب از صادرات محصولات کشاورزی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان آمار عجیب از صادرات محصولات کشاورزی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

26بهمن

وعده وزیر جهاد درباره فساد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان وعده وزیر جهاد درباره فساد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

24بهمن
قیمت میوه شب یلدا اعلام شد +جدول

قیمت میوه شب یلدا اعلام شد +جدول

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان قیمت میوه شب یلدا اعلام شد +جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

22بهمن
نحوه استفاده از اسید اگزالیک در زنبورداری
زنبور کالا | فروش تجهیزات و لوازم زنبورداری

نحوه استفاده از اسید اگزالیک در زنبورداری

بهتر است اول از همه در مورد کنه واروا و راه های انتقال آن توضیح دهیم و بعد از آن به سراغ نحوه استفاده از اسید اگزالیک در زنبورداری و دستگاه تصعید اسید اگزالیک برویم.

19بهمن

خبر خوش جهاد کشاورزی درباره قیمت مرغ / ارزانی در راه است؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان خبر خوش جهاد کشاورزی درباره قیمت مرغ / ارزانی در راه است؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

18بهمن
خودکفایی در بسیاری از محصولات راهبردی تا افق ۱۴۱۱

خودکفایی در بسیاری از محصولات راهبردی تا افق ۱۴۱۱

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان خودکفایی در بسیاری از محصولات راهبردی تا افق ۱۴۱۱ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

18بهمن
همه چیز درباره ی مهم ترین نکات فضای سبز که باید بدانید!
مجموعه گل و گیاه نادی | فروش انواع گل و گیاه به صورت آنلاین و حضوری

همه چیز درباره ی مهم ترین نکات فضای سبز که باید بدانید!

شناخت بهتر فضاهای سبز باعث افزایش آگاهی زیست محیطی ما می شود.

14بهمن

عوارض صادرات گوجه فرنگی اعلام شد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان عوارض صادرات گوجه فرنگی اعلام شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

07بهمن
جزئیات واردات ۲۰ قلم کالای اساسی در ۸ ماه امسال

جزئیات واردات ۲۰ قلم کالای اساسی در ۸ ماه امسال

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان جزئیات واردات ۲۰ قلم کالای اساسی در ۸ ماه امسال را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23دی

کشاورزان تا پایان سال برای دریافت شناسه یکتا فرصت دارند

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار کشاورزی و دامداری با عنوان کشاورزان تا پایان سال برای دریافت شناسه یکتا فرصت دارند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.