خبر " پژو پارس مشتریان خود را خلاص کرد / ایران خودرو با این چهار محصول می تواند دل مشتریان را ببرد؟ " | اقتصاد آفرین

خبر " پژو پارس مشتریان خود را خلاص کرد / ایران خودرو با این چهار محصول می تواند دل مشتریان را ببرد؟ " | اقتصاد آفرین
  • امروز : پنج شنبه - 4 مرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید چگونه با ۱۰ سال سابقه بازنشسته شویم؟ + شرط عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید


1
پژو پارس مشتریان خود را خلاص کرد / ایران خودرو با این چهار محصول می تواند دل مشتریان را ببرد؟
  • کد خبر : 457474
  • 09 تیر 1403
پژو پارس مشتریان خود را خلاص کرد / ایران خودرو با این چهار محصول می تواند دل مشتریان را ببرد؟

اکو ایران : پژو پارس قرار نیست دیگر تولید و عرضه نمی شود و قرار است چهار خودرو جایگزین شود.

به گزارش اکو ایران، ایران خودرو تارا v1 پلاس، رانا پلاس (ارتقا یافته)، سورن پلاس با موتور XU7P و پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) را در دسترس متقاضیانی قرار داده که در دور اول فروش محصولات خودروسازان در سامانه یکپارچه انواع پژو پارس را انتخاب کرده بودند.

با توجه به پایان بهار ۱۴۰۳ و تمام شدن زمان تولید انواع پژو پارس می توان گفت ایران خودرو تیر خلاص را به متقاضیان این خودروی محبوب شلیک کرد و ثبت نام کنندگان برای خانواده پژو پارس باید با خودروهای جایگزین کنار بیایند.  

مدیران ایران خودرو طی اطلاعیه ای به متقاضیانی که اولویت تحویل پژو پارس های ثبت نامی آنها برای بهار ۱۴۰۳ تعیین شده بود اعلام کرده است که می توانند خودروهای جایگزین انواع پژو پارس را به صورت نقدی با تحویل ۹۰ روزه و پیش فروش با موعد تحویل آبان تا اسفند ۱۴۰۳ به متقاضیان واگذار می شود.

البته سبد محصولاتی جایگزین پژو پارس که به صورت ۹۰ روزه واگذار می شوند سه خودرو را در خود جای داده است و سبد محصولاتی که قرار است به صورت پیش فروش جایگزین محصول محبوب ایران خودرو شود چهار خودرو را در لیست خود می بیند.

مدیران ایران خودرو تارا v1 پلاس، رانا پلاس (ارتقا یافته)، سورن پلاس با موتور XU7P را به صورت نقدی و تحویل ۹۰ روزه را تیررس متقاضیان قرار داده است. البته نکته قابل توجه است اینکه همچنان متقاضیانی که سورن پلاس با موتور XU7P را انتخاب می کنند می توانند از ۱۵ میلیون تومان تخفیف استفاده کنند.

تارا V1 پلاس با قیمت حدود ۵۸۷ میلیون تومان عرضه می شود. رانا پلاس نیز با قیمتی حول و حوش ۴۵۷ میلیون تومان فروخته می شود. متقاضیان پژو پارس که سورن پلاس با موتور XU7P را انتخاب می کنند می توانند این خودروی جایگزین را با قیمت نزدیک به ۴۶۵ میلیون تومان، بهمراه ۱۵ میلیون تومان تخفیف خریداری کنند.

اما اگر متقاضیان پژو پارس تصمیم بگیرند خودروهای جایگزین پژو پارس را به صورت پیش فروش خریداری کنند می توانند علاوه بر سه خودرویی که به صورت نقدی عرضه می شوند می توانند پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) را نیز انتخاب کنند.

تارا V1 پلاس با پیش پرداخت حدود ۲۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می شود. تارا V1 پلاس بهمن ۱۴۰۳ واگذار می شود. رانا پلاس (ارتقا یافته) با پیش پرداختی حول و حوش ۲۲۸ میلیون تومان و ۷۰۰ میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار گرفت. رانا پلاس (ارتقا یافته) آبان ۱۴۰۳ به متقاضیان پژو پارس واگذار می شود. سورن پلاس با موتور XU7P نیز با قیمتی نزدیک به ۲۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت پیش فروش به ثبت نام کنندگان پژو پارس واگذار می شود. سورن پلاس همانند تارا v1 پلاس در بهمن سال جاری برایم تقاضیان فاکتور خواهد شد.

پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) که متقاضیان خاص خود را دارد نیز با پیش پرداختی بیش از ۲۵۲ میلیون تومانی در اختیار متقاضیان انواع پژو پارس قرار گرفته است. اما پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی (ارتقا یافته) اسفند امسال به متقاضیان واگذار می شود.

ایران خودرویی ها باید منتظر بمانند تا ببینند متقاضیان پژو پارس از میان خودروهای جایگزین بیشتر به کدام محصول روی خوش نشان می دهند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۰ میانگین: ۰]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=457474

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 0
📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.