اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها | اقتصاد آفرین

اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها | اقتصاد آفرین
  • امروز : یکشنبه - 10 مرداد - 1400

اخبار اقتصادی امروز : 253

جدیدترین اخبار اقتصادی

امضای سند همکاری میان بورس‌ تهران و تاجیکستان آمار معاملات امروز بورس تهران | یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ بحران جدید در خودروسازی ایران؟ عقب‌نشینی دلار از یک خاکریز مهم+ جدول سهام عدالت امروز ۱۰ مرداد چقدر شد؟ یک مرکز خرید در خیابان فرشته تهران که اجناسش را به یورو می‌فروشد با این خودرو به دل آب بزنید! هشدار مدیرعامل برق حرارتی: کسری ۱۸ هزار مگاواتی تولید برق در پنج سال آینده جاماندگان یارانه نقدی بخوانند/متقاضیان دریافت یارانه ثبت نام کنند؟ وخامت اوضاع منابع آبی به علت فقدان درک از ماهیت حکمرانی آب خبر مهم برای متقاضیان تسهیلات/سقف اعتبار کارت خرید افزایش یافت آخرین قیمت مرغ در بازار (۱۰ مرداد) آخرین قیمت سکه، دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۵/۱۰ جزئیات واردات مرغ/ چقدر با امتیاز ارز ۴۲۰۰ وارد شد؟ ضرورت اولویت ناوگان ملی کشتیرانی در برابر لاینرهای خارجی قیمت نیم سکه به ۵۸۵۰۰۰۰ تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز ۱۴۰۰/۵/۱۰ جنجال پوشالی برای یارنه بگیران نقدی آغاز شد / شوک جدید شامل چه کسانی می شود؟ قرعه‌کشی پیش‌فروش یک‌ساله ایران‌خودرو +جزئیات

اخبار کارآفرینی و استارت آپ ها | اقتصاد آفرین

۳۱تیر
بهترین شرکت خدمات تولید محتوا در سال ۱۴۰۰
کیفیت تولید محتوا و بازاریابی محتوا در ایران می‌توان گفت جز آزاردهنده‌ترین مسائل در سطح وب شده است. شرکت های تولید محتوا روز به روز بیشتر می شوند، به طوری که انتخاب بهترین شرکتی که در زمینه خدمات تولید محتوا و بازاریابی محتوایی فعالیت کند کار ساده ای بود.

بهترین شرکت خدمات تولید محتوا در سال ۱۴۰۰

اما امروزه این روند تغییر کرده است و دیده می شود که برخی از شرکت هایی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند رشد بسیار خوبی دارند و نویسنده هایی که به کار گرفته می شود اغلب بسیار قدرتمند هستند. در نظر داشته باشید که آژانس دیجیتال مارکتینگ پویا در زمینه خدمات تولید محتوا سعی می کند روال سئو را به طور دقیق ارزیابی نماید.

۱۳تیر
دیجیتال مارکتینگ تبریز
آژانس دیجیتال مارکتینگ تبریز به کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین در تبریز، خدمات دیجیتال مارکتینگ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد.

دیجیتال مارکتینگ تبریز

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ و digital marketing زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و مدیریت تبلیغات بوده و شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال شامل وب، اینترنت، موبایل و سایر ابزارهای دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرند.