اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان توسط موسسه ثبتی رتبه

اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان توسط موسسه ثبتی رتبه
 • امروز : چهارشنبه - 10 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 194

سرخط اخبار اقتصادی

بانک تجارت از سفته الکترونیک رونمایی کرد چرا باید به کاهش تورم امیدوار باشیم؟ خبر مهم برای دارندگان گوشی اپل/ برای انتقال عکس‌های ذخیره شده خود عجله کنید مرغ‌ها گران‌تر اما لاغرتر شدند هیچگونه افزایشی در قیمت نان وجود ندارد چه خبر از کدال؟ افزایش نرخ دارو و تجدید ارزیابی دکوثر تلاش دولت انگلیس برای کاهش قیمت مواد غذایی این خودروها را کسی دوست ندارد واکنش وزیر نفت به شایعه گران شدن بنزین و تغییر سهمیه‌ها بازار مرغ به آرامش رسید بورس به استقبال تعطیلات رفت /خروج ۷۷۸ میلیارد تومان پول از بازار سهام واکنش رئیس سازمان برنامه به ادعای کسری بودجه ۱۴۰۲ آغاز طرح تشدید برخورد با عرضه کالا‌های بدون شناسه از ۱۶ خرداد کاهش ادامه دار ارزش لیر ترکیه /بازرگانان ترک نگران شدند نحوه حذف ارز ترجیحی تکلیف قانون بود این خودروی چینی، رقیب تسلا شد+تصاویر هرگونه افزایش قیمت نان ممنوع است واگذاری سه هزار قطعه زمین به خانواده دارای ۳ فرزند ابربدهکاری که ۱۴۰۰ میلیارد تومان معوقه مالیاتی دارد واکنش به اظهارات قالیباف درباره واردات خودروهای کارکرده عقبگرد بورس در آخرین روز هفته/ارزش صف‌های خرید افت کرد خرید خودرو بدون قرعه کشی و ثبت نام در سامانه طلا همچنان در حال کاهش است قانون جدید قاچاق از سوی تولیدکنندگان جدی گرفته شود


3

اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان توسط موسسه ثبتی رتبه

 • کد خبر : 322267
اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان توسط موسسه ثبتی رتبه
اگر شما یک شرکت پیمانکاری ساختمان هستید و می‌خواهید در مناقصات و مزایدات شرکت کنید، باید دارای رتبه پیمانکاری ساختمان باشید!

رتبه پیمانکاری نشان‌‌دهنده توانایی، تجربه و اعتبار شرکت شما در انجام پروژه‌های ساختمانی است. رتبه پیمانکاری از ۱ تا ۵ بر اساس معیارهای مختلف مانند سرمایه، نیروی انسانی، تجهیزات، قراردادها و گواهینامه‌های شرکت تعیین می‌شود. هرچه رتبه پیمانکاری بالاتر باشد، شرکت شما می‌تواند در پروژه‌های بزرگ‌تر و مهم‌تر شرکت کند. موسسه ثبتی رتبه، از معتبرترین موسسات ثبتی است که خدمات مربوط به ثبت شرکت، ثبت برند، رتبه‌بندی شرکت‌های مشاوره و پیمانکاری را ارائه می‌دهد. خدمات مربوط به رتبه‌بندی شرکت‌های پیمانکاری، همانند رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه راه و ترابری، رتبه صنعت و معدن، رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات ، رتبه کشاورزی، رتبه آب، رتبه مرمت آثار باستانی، رتبه کاوش‌های زمینی، رتبه ارتباطات، رتبه نفت و گاز و رتبه نیرو توسط کارشناسان مجرب موسسه رتبه انجام می‌شود. در ادامه با ما همراه شوید تا درباره مزایا و شرایط اخذ رتبه‌بندی پیمانکاری ساختمان به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید.

مزایای رتبه پیمانکاری ساختمان

رتبه‌بندی پیمانکاری ساختمان، یکی از مهم‌ترین عواملی است که برای انتخاب شرکت‌های پیمانکاری توسط کارفرمایان و سازمان‌های دولتی و خصوصی مورد توجه قرار می‌گیرد. رتبه‌بندی پیمانکاری نشان‌دهنده توانایی فنی، مالی، اجرایی و اداری شرکت‌های پیمانکاری است و بر اساس معیارهای مشخص و قابل اندازه‌گیری توسط معاونت راهبردی رئیس جمهور اعطا می‌شود. رتبه‌ پیمانکاری ساختمان، دارای مزایای زیادی برای شرکت‌های پیمانکار و کارفرمایان است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • رتبه پیمانکاری ساختمان باعث افزایش اعتبار و اعتماد شرکت‌های پیمانکار در بازار کار می‌شود. شرکت‌های پیمانکار با داشتن رتبه بالاتر، مشتریان بیشتر و پروژه‌های سودآورتر را جذب خواهند کرد.
 • رتبه پیمانکاری باعث بهبود کیفیت خدمات و اجرای پروژه‌های ساختمانی می‌شود. شرکت‌های پیمانکار با داشتن رتبه بالاتر، ملزوم به رعایت استانداردهای فنی، اجرایی و اداری بالاتر خواهند بود. همچنین، شرکت‌های پیمانکار با رتبه بالاتر، دسترسی به منابع مالی، تجهیزات و نیروی انسانی بیشتری را خواهند داشت.
 • رتبه‌ پیمانکاری ساختمان، باعث حفظ حقوق و منافع شرکت‌های پیمانکار و کارفرمایان می‌شود. شرکت‌های پیمانکاری که رتبه بالاتری دارند، قادر به عقد قرارداد با شروط مناسب‌تر و حق‌الزحمه بیشتری خواهند بود. همچنین، کارفرمایان با انتخاب شرکت‌های پیمانکار با رتبه مناسب، اطمینان خواهند داشت که پروژه‌های خود را در زمان مناسب و با بهترین کیفیت تحویل می‌گیرند.

چنانچه هنوز برای رتبه‌بندی شرکت خود اقدام نکرده‌اید، هنوز هم دیر نشده! می‌توانید ۰ تا ۱۰۰ این فرایند را به موسسه ثبتی رتبه بسپارید!

شرایط دریافت رتبه ساختمان

رتبه پیمانکاری ساختمان به تفکیک حوزه‌های عملکرد نظیر ساخت و ساز، راه و ترابری، تاسیسات و تجهیزات، کاوش‌های زمینی، صنعت و معدن، مرمت آثار باستانی، ارتباطات، کشاورزی، نفت و گاز، آب و فاضلاب و نیرو و به تفکیک پایه رتبه از پایه ۱ تا ۵، می‌تواند شرایط متفاوتی داشته باشد. اما؛ جای نگرانی نیست! زیرا؛ کارشناسان موسسه رتبه از این شرایط و مدارک مطلع بوده و شما را در این امر راهنمایی می‌کنند. با این حال، برخی از شرایط مورد نیاز برای دریافت رتبه پیمانکاری ساختمان را شرح می‌دهیم:

 • پیش از آنکه بخواهید برای اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان اقدام کنید، باید شرکت‌تان را ثبت نمایید.
 • در بررسی رزومه شرکت شما، نباید هیچ گونه فعالیت غیرقانونی و یا سوء سابقه مشاهده شود.
 • سابقه بیمه مهندسان شرکت بسیار مهم است. علاوه بر اینکه این مهندسان باید در رشته‌های مرتبط تحصیل کرده باشند؛ هرچقدر سابقه بیمه بیشتری داشته باشند، امتیاز شرکت بالاتر می‌رود و دریافت رتبه‌های بالاتر آسان‌تر خواهد بود.

رتبه‌بندی در موسسه ثبتی رتبه

اگر قصد دارید در زمینه پیمانکاری، مشاوره یا طرح و ساخت فعالیت کنید، باید با مفهوم رتبه‌بندی شرکت‌ها آشنا باشید. رتبه‌بندی شرکت، یک فرایند است که با انجام آن، صلاحیت و توانایی شرکت‌ها در انجام پروژه‌های مختلف ارزیابی و تعیین می‌شود. رتبه‌بندی شرکت‌ به شما  کمک می‌کند تا بتوانید در مناقصات و مزایدات شرکت کنید و از فرصت‌های بازار بهره‌مند شوید. همچنین رتبه‌بندی شرکت‌ها در رشته‌های مختلف از جمله اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان به سازمان‌ها و کارفرمایان کمک می‌کند تا بتوانند بهترین شرکت‌ها را برای اجرای پروژه‌های خود انتخاب کنند.

اما چگونه می‌توانید رتبه‌بندی شرکت‌ خود را اخذ کنید؟ برای این کار بهتر است با موسسه ثبتی رتبه آشنا شوید. موسسه ثبتی رتبه، نهادی است که خدمات ثبت و رتبه‌بندی شرکت‌ها را ارائه می‌دهد. کارشناسان موسسه رتبه با داشتن تجربه و دانش لازم، شما را در تمام مراحل اخذ رتبه‌بندی شرکت همراهی می‌کنند. برای رتبه‌بندی انواع شرکت‌های پیمانکاری مانند رتبه پیمانکاری ساختمان، رتبه پیمانکاری راه و ترابری ، رتبه صنعت و معدن، رتبه تاسیسات و تجهیزات، رتبه کشاورزی، رتبه آب، رتبه مرمت آثار باستانی، رتبه کاوش‌های زمینی، رتبه ارتباطات، رتبه نفت و گاز و رتبه نیرو می‌توانید به کارشناسان ما اعتماد کنید.

رتبه بندی پیمانکاران

تمدید و ارتقاء رتبه

پس از اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان، باید به این نکته توجه کنید که رتبه پیمانکاری شرکت شما به صورت دائمی نیست و بعد از مدت زمان معینی نیاز به تمدید یا ارتقاء دارد. تمدید رتبه پیمانکاری یعنی اینکه شرکت شما با احراز شرایط لازم، رتبه کنونی خود را حفظ کند و برای مدت زمان دیگری اعتبار آن را تجدید نماید. ارتقاء رتبه یعنی اینکه شرکت شما با احراز شرایط بالاتر، رتبه خود را یک پایه بالاتر ببرد و بتواند در پروژه‌های سطح بالاتر فعالیت کند. تمدید و ارتقاء رتبه پیمانکاری ساختمان، یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت موسسه رتبه است. کارشناسان ما می‌توانند علاوه بر انجام فرایند تمدید رتبه، با درنظر گرفتن شرایط شرکت شما راجع به اینکه شرایط شرکت، مناسب تمدید رتبه یا ارتقاء رتبه است شما را راهنمایی کنند و یا اطلاعات مورد نیاز شما برای بهبود شرایط شرکت و ارتقاء رتبه را در اختیارتان بگذارند.

موسسه ثبتی رتبه

موسسه ثبتی رتبه یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین موسسات ثبتی در کشور است که با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه ثبت شرکت‌ها، برندها، اختراعات و امور حقوقی فعالیت می‌کند. موسسه ثبتی رتبه با دارا بودن کادر مجرب و متخصص از جمله مشاوران حقوقی و بازرگانی، مهندسین مشاور، حسابداران رسمی، وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان ثبت اختراع، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. موسسه ثبتی رتبه با توجه به نیازهای روزافزون بازار و تغییرات قوانین و مقررات، همواره در حال به‌روزرسانی دانش و تجربه خود است و با استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و فناوری اطلاعات، سعی در ارائه سریع‌تر و دقیق‌تر خدمات خود دارد. در نتیجه؛ برای اخذ رتبه پیمانکاری ساختمان می‌توانید با خیال راحت به این موسسه اعتماد کنید.

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=322267

برچسب ها

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 0
📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.