هزینه ویزای استارتاپ کانادا

هزینه ویزای استارتاپ کانادا
  • امروز : یکشنبه - 12 آذر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 237

سرخط اخبار اقتصادی

با چقدر پول خودروی وارداتی فرانسوی بخریم؟ + جدول آذر ۱۴۰۲ بازار طلا طوفانی شد/ دلار حبس شد؛ سکه، نزولی! بخشنامه‌ زدایی در دولت یا بلبشوی جدید؟ دولت دنبال معجزه در کشاورزی افزایش ۲۵ درصدی معافیت مالیاتی کارکنان و کارمندان تغییرات معنا دار در بورس سفر خودرویی وزیر صمت در بی‌خبری قطعه‌سازان ۱۰۰ میلیون دلارپاشی دولت برای نوزادان دولت دنبال خانه‌های خالی مسکن مهر خبر مهم فرزین از افتتاح اولین بانک ایرانی در سوریه مچ گیری بانک مرکزی از بانک‌ها شروع شد پشت پرده تذکر به واردکنندگان سموم و کود چیست؟ بدون قرعه کشی صاحب خودرو ارزانتر از بازار شوید + جدول بحران صنعت خودرو حل نشده، عمیق‌تر شد صبر کنید! گوجه فرنگی املت ارزان می شود نخستین بانک ایرانی بزودی در سوریه آغاز به‌کار می‌کند بودجه ۱۴۰۳ نیامده اصلاح می‌شود چرا به سرمایه‌گذاری خصوصی نیاز داریم؟ مسیر روشن بیت‌کوین برای پیروزی مقصر کمبود گوجه پیدا شد! عاملی تمام بدبختی بازنشستگان شناسایی شد! برنامه جدید دولت برای ساخت نیروگاه بوشهر برنامه جدید ارزی ایران و روسیه/ بانک ایرانی در سوریه به راه می‌افتد چگونه برای رفع سوءاثر چک اقدام کنیم؟


19
آرنیکا ویزا | مهاجرت به کانادا

هزینه ویزای استارتاپ کانادا

  • کد خبر : 407616
هزینه ویزای استارتاپ کانادا
آیا می توانید هزینه ویزای استارتاپ کانادا چقدر است؟ جواب این سوال دشوار و بسیار مبهم است بخاطر اینکه دنیای استارتاپ ویزا پیچیدگی های زیادی دارد.

آیا می توانید هزینه ویزای استارتاپ کانادا چقدر است؟ جواب این سوال دشوار و بسیار مبهم است بخاطر اینکه دنیای استارتاپ ویزا پیچیدگی های زیادی دارد. در این مقاله ما در مورد هزینه‌های آشکار و پنهان برنامه استارت آپ ویزای کانادا بحث خواهیم کرد و همچنین هزینه‌هایی را که در آژانس‌ها، شرکت ها و سازمان‌های تعیین‌شده دریافت می‌شود، خواهیم پرداخت.

استارتاپ واقعی در مقایسه با استارتاپ مفهومی

دو نوع گروه ویزای استارتاپ کانادا وجود دارد: استارتاپ واقعی و استارتاپ مفهومی . ولی تفاوت این دو در چیست؟

استارت‌آپ‌های واقعی چیزی واقعی برای فروش دارند و در ابتدا با هدف داشتن یک محصول یا خدمات موفق برای کسب درآمد و رشد بیزینس، ایجاد شده اند. هدف اولیه آنها مهاجرت به کانادا نیست. همه آن‌ها محصولات یا خدمات آماده‌ای دارند، و بیشتر آنها مشتریان اولیه و برخی حتی درآمد دارند. در برخی موارد، آنها ممکن است هیچ کدام را نداشته باشند، اما سرمایه‌گذاران خارجی (چه خصوصی و چه دولتی) دارند که بر اساس ایده بیزینسی (بیزینس کانسپت) خود فروخته می‌شوند که برای موفقیت و رشد به استارت‌آپ، سرمایه‌گذاری کرده‌اند، با این باور که پتانسیلی برای تبدیل شدن به یک تک‌شاخ در دنیای استارتاپ دارند. موفق‌ترین گروه‌های ویزای استارت‌آپی، بنیان‌گذاران (موسسان) واقعی دارند که کاملاً متعهد به استارت‌آپ هستند و بیشتر کار را انجام خواهند داد.

استارت‌آپ‌های مفهومی برای مقاصد مهاجرتی ایجاد می‌شوند. هیچ کس واقعاً علاقه ای به ادامه این نوع استارتاپ ها پس از تکمیل فرآیند مهاجرتی یعنی اخذ اقامت دایم کانادا را ندارد. این استارت‌آپ‌ها سعی می‌کنند محصول یا راه‌حلی را توسعه دهند. بسیاری از استارت‌آپ‌های موفق مفهومی (به عنوان یکی از بنیان‌گذاران) پول سرمایه‌گذاری می‌کنند تا در بازاریابی، پوشش رسانه‌ای، توسعه محصول یا خدمات، تحقیق و غیره جذب شوند. در برخی موارد، حتی ممکن است به نظر برسد که آنها مشتریان یا شرکای همکار نیز دارند. اساساً آنها برای موفقیت در مسیر مهاجرت خود به کانادا هر کاری انجام می دهند. کسب درآمد یا رشد این بیزینس استارتاپی پس از دریافت تاییدیه اداره مهاجرت کانادا، در دستور کار قرار ندارد.

در ۹۰ درصد موارد، سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند یک مسیر غیرفعال برای مهاجرت به کانادا را انتخاب کنند، به یک گروه از استارت‌آپ‌های مفهومی ویزای استارتاپ کانادا ملحق می‌شوند و سرمایه آن‌ها برای سرمایه‌گذاری در توسعه محصول یا خدمات و پوشش برخی از هزینه‌های سازمان‌های تعیین‌شده پروژه استارتاپی استفاده می‌شود. در ۹۹% مواقع پس از تاییدیه اقامت دائم توسط اداره مهاجرت کانادا اعضای گروه، واقعاً به استارت آپ ادامه نمی دهند و فقط ترجیح می دهند شغلی با درآمد بالا در کانادا داشته باشند.

استارتاپ واقعی در مقایسه با استارتاپ مفهومی

هزینه ویزای استارتاپ کانادا برای استارتاپ واقعی و مفهومی

در اینجا هزینه ویزای استارتاپ کانادا را توضیح می‌دهیم ولی همه گروه‌های استارتاپی متحمل این هزینه‌ها نمی‌شوند، اما ما آن‌ها را برای همه گروه ها و بسته به نوع پروفایل متقاضی، ملیت و نوع استارت‌آپ، توضیح می‌دهیم.

برای استارت‌آپ‌های مفهومی ویزای استارتاپ، پیوستن به یک گروه استارتاپی هزینه دارد. گاهی اوقات به آن ” پرداخت برای بازی ” می گویند. اگر بنیانگذاران واقعی قبلی مانند خانواده یا دوستان را نمی شناسید، می توانید انتظار داشته باشید که از ۷۵۰۰۰ دلار تا ۲۵۰۰۰۰ دلار کانادا بپردازید. بسته به ملیت، منطقه محل سکونت و سابقه شما به عنوان سرمایه گذار که می خواهد به یک گروه بپیوندد، این چیزی است که می توانید برای پیوستن به یک گروه ویزای استارتاپ آماده و واجد شرایط پرداخت کنید. بدیهی است که آنها همه چیز را از قبل انجام نمی دهند، بلکه در مراحل مختلف پرداخت می شود. بنیانگذاران استارت‌آپ‌های واقعی که استارتاپ های خود را دارند این هزینه ها را پرداخت نمی کنند.

هزینه نامه حمایتی ویزای استارتاپ کانادا

گام بعدی پرداخت هزینه اخذ نامه حمایتی است. برای درخواست ویزای استارتاپ، به یک نامه حمایتی از سازمان‌های تعیین‌شده اداره مهاجرت کانادا همانند صندوق‌ سرمایه‌گذاری خطرپذیر venture capital funds ، گروه‌ های سرمایه‌گذار فرشته angel investor groups ، یا مراکز رشد بیزینسی business incubators نیاز دارید. این سازمانها نقش مهم و الزامات خاصی دارند. شما باید آنها را متقاعد کنید که ایده بیزینسی شما ارزش سرمایه گذاری (مالی یا آموزشی) دارد، که ممکن است شامل ارائه یک طرح بیزینسی دقیق است. هنگامی که طرح ما را تایید کنند، به شما نامه پشتیبانی letter of support و گواهی تعهد commitment certificat e می دهند که برای اخذ اقامت دایم کانادا لازم هستند. حداقل سرمایه گذاری این سازمانها ۲۰۰۰۰۰ دلار (صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر)، ۷۵۰۰۰ دلار (گروه سرمایه گذار فرشته)، یا بدون نیاز تعهد سرمایه گذاری مالی (انکوباتور بیزینسی) می باشد.

هزینه شرکتهای انکوباتور، انجل اینوستور، ونچر کپیتال و/یا مشاور بیزینسی که گروه استارتاپ را برای اخذ نامه حمایتی آماده می کند، متقاوت است. تعداد ۷۶ سازمان تعیین شده در وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا آورده شده است ولی بایستی بدانید با کدام یک از آنها کار کنید و از کدام یک دوری کنید.

در برخی شرایط، ” پرداخت برای بازی ” برای پیوستن به یک گروه استارتاپی، این هزینه‌های آژانس و/یا مشاور بیزینسی را برای اخذ نامه حمایتی پوشش می‌دهد. استارت‌آپ‌های واقعی گاهی اوقات این هزینه‌ها را می‌پردازند، اگر مفهوم بیزینس استارتاپی آنها نوآورانه نباشد. بنابراین آنها برای موفقیت‌آمیز بودن بیزینس استارتاپی خود برای اخذ نامه حمایتی از سازمان‌های تعیین‌شده به کمک خارجی (مشاور بیزینسی) نیاز دارند و در برخی موارد، استارت‌آپ‌های واقعی به مشاوران بیزینسی پول می‌دهند تا آنها را به یک سازمان تعیین‌شده کم‌هزینه وارد کنند که برای آنها نیز یک برد-برد خواهد بود، حتی با در نظر گرفتن دستمزد مشاوران بیزینسی که می‌تواند از ۱۵۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار متغیر باشد.

هیچ گروه استارتاپی نمی تواند از هزینه سرمایه گذار فرشته،انکوباتور بیزینسی یا سازمان سرمایه گذاری خطرپذیر اجتناب کند، یعنی هزینه هایی که سازمان تعیین شده از گروه های ویزای استارتاپ کانادا می گیرند. چه از یک سازمان سرمایه گذاری خطرپذیر، و یا سرمایه گذار فرشته یا حتی انکوباتور بیزینسی، بخواهید نامه حمایتی اخذ کنید، در ۹۹٪ از موارد، این سازمانها هزینه ای برای پوشش هزینه های خود برای اجرای این برنامه استارتاپ دارند. شما می توانید از ۸۰۰۰ دلار تا ۱۵۰۰۰ دلار برای استارت آپ های واقعی و ۲۵۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰ دلار برای استارت آپ های مفهومی انتظار داشته باشید تا به عنوان هزینه ای که گروه استارت آپ به طور کلی باید به سازمان تعیین شده بپردازد. این هزینه ها معمولاً بین بنیانگذاران و یا سهامداران گروه تقسیم می شود و به ازای هر نفر نیست، مگر اینکه شما تنها بنیانگذار استارتاپی باشید. تعداد کمی از سازمان‌های تعیین‌شده وجود دارند که در صورت داشتن درآمد کافی بیزینسی (یعنی حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار) و نیز ایده بیزینس مبتکرانه و قوی، نامه حمایتی بدون کارمزد برای برنامه شتاب‌دهنده خود ارائه می‌دهند تا بخشی از مجموعه آنها شوید. آنها در ازای حمایت از شما، سهم خود را در بیزینس استارتاپی شما دریافت می‌کنند و شما را در برنامه شتاب دهنده خود می پذیرند و نهایتا نامه پشتیبانی را صادر کنند.

هزینه نامه حمایتی ویزای استارتاپ کانادا

هزینه سرمایه گذاری در بیزینس استارتاپی

هزینه بعدی سرمایه گذاری در بیزینس استارتاپی خواهد بود. مهم نیست که شما یک استارتاپ واقعی هستید یا یک یک گروه استارتاپ مفهومی، باید کسب و کار موفق ویزای استارتاپی خود را فعالانه راه اندازی کنید تا از روند مهاجرت برای به دست آوردن اقامت دایم کانادا، مطمین تر شوید.

استارت‌آپ‌های واقعی باید از جیب خود پول بپردازند، مگر اینکه سرمایه‌گذاران «مجموعه» داشته باشند. استارت‌آپ‌های مفهومی باید از جیب سرمایه‌گذاران بپردازند. در محدوده بالاتر قیمت ها، اگر کسی ۲۰۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ دلار پرداخت کرده باشد، این قیمت ها معمولاً شامل سهم سرمایه گذاری یکی از بنیانگذاران در بیزینس می شود.

این هزینه بسیار مهم است که هیچ کس نباید آن را دست کم بگیرد و همیشه برای آن برنامه ریزی کند . زیرا اداره مهاجرت کانادا گروه های استارت آپی را که کاری انجام نمی دهند (فعالیت بیزینسی ندارند) و فقط منتظر اخذ اقامت دایم کانادا خود هستند، دوست ندارد و در فهرست انتظار قرار می دهد (روند بررسی پرونده آنها را طولانی میکند) زیرا همانطور که همه ما می دانیم، اداره مهاجرت به ۱۰۰٪ گروه های ویزای استارتاپ ، اقامت دایم نمی دهد. میزان تاییدیه ویزای استارتاپ کانادا تقریبا ۲۵٪ است، و بیشتر گروه های که به عامل سرمایه انسانی وابسته هستند، انتخاب میکنند – یعنی اینکه مشخصات مؤسسان از نظر مدرک دانشگاهی یا تجربه کاری حرفه‌ای و کارآفرینی چقدر قوی است.

هزینه های بررسی آفیسر اداره مهاجرت در ویزای استارت آپ کانادا

هزینه نهایی که هر متقاضی در یک گروه ویزای استارت آپ کانادا باید در نظر بگیرد، هزینه های درخواست اداره مهاجرت است که ۲۱۴۰ دلار به ازای هر متقاضی اصلی یا همان بنیانگذار است و همسران این بنیانگذاران ۱۳۶۵ دلار برای اقامت دایم خود می پردازند. هزینه های فرزندان واجد شرایط زیر ۲۲ سال برای هر کدام ۲۳۰ دلار خواهند بود.

هزینه انگشت نگاری استارتاپ ویزای کانادا

هزینه های بیومتریک یا همون انگشت نگاری ویزای کانادا ۸۵ دلار برای افراد بزرگسال یا ۱۷۰ دلار برای کل خانواده است در صورتیکه با هم اقدام کنند.

هزینه ویزای کار برنامه استارتاپ

برای ویزای کار کانادا، که اختیاری هستند و اجباری نیستند، انتظار می رود ۱۵۵ دلار به ازای هر یکی از بنیانگذاران به اضافه هزینه ۲۳۰ دلار (هزینه مطابقت کارفرما) بپردازید.

علاوه بر آن، هر یک از اعضای خانواده، ۲۵۵ دلار برای مجوزهای کار آزاد برای همسر، و ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار برای هر فرزند. به یاد داشته باشید که فقط اعضای ضروری طبق نامه حمایتی می توانند برای مجوز کار درخواست دهند . اعضای غیر ضروری همانطور که در گواهی تعهد یا نامه حمایتی شما ذکر شده است شرایط درخواست مجوز کار ویزای استارت آپ را ندارند.

به‌عنوان یک استارت‌آپ واقعی، هزینه‌های شما هنوز مناسب و رقابتی است، به‌خصوص اگر تنها مؤسس استارتاپی هستید و بدانید به کدام سازمان تعیین‌شده درخواست دهید. به عنوان سرمایه گذاران استارتاپ ویزا، بسته به اینکه از کدام ملیت هستید و نوع گروه استارتاپی که به آن ملحق می شوید، انتظار می رود هزینه های متفاوتی بپردازید.

کلید موفقیت این است که به گروه استارتاپی بپیوندید که موفق خواهد بود و متقاضیان واجد شرایط مطابق با مقررات اداره مهاجرت کانادا و سیاست‌ها و شیوه‌های داخلی که معمولاً منتشر نمی‌شوند، پایبند هستند.

هزینه ویزای کار برنامه استارتاپ

اگر مایل به درخواست ویزای استارت آپ کانادا هستید، شرکت خدمات حقوقی مهاجرتی آرنیکا ویزا مرکزی قابل‌اعتمادی است که شما را در طول پروسه اخذ نامه حمایتی و کل مراحل مهاجرت به کانادا، از جمله اخذ ویزای کاری و اقامت دایم ، راهنمایی و پشتیبانی خواهد کرد.

این مجموعه سال‌هاست به‌صورت تخصصی بر روی مباحث و روش‌های مهاجرت بیزینسی کانادا تمرکز نموده و به‌تمامی قوانین لازم برای این کار واقف می‌باشد. به‌این‌ترتیب می‌توانید با خیالی آسوده با تیم فوق حرفه‌ای آرنیکا ویزا ارتباط برقرار کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرآیند مهاجرتی شما آغاز و به نتیجه برسد.

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=407616

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 4
  1. ویزای استارت آپ کانادا واقعا یکی از پیچیده ترین فرایندهای مهاجرتیه، ممنون که انقدر خوب و ساده توضیح دادید

  2. سلام، ویزای استارتاپ کانادا بایستی خیلی موارد بررسی کرد و این مقاله خیلی خوب در خصوص هزینه های آشکار و پنهان صحبت کرده- ممنون بابت به اشتراک گذاری این مطالب مفید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.