اخبار طلا، ارز و پول | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار طلا، ارز و پول | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : چهارشنبه - 15 تیر - 1401

اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

معرفی عوامل سقوط طلا به زیر مرز ۱۸۰۰ دلاری ریزش تاریخی یورو برابر دلار هشدار جدی به صاحب‌خانه‌ها/تهدیدکنندگان مستاجران تحت پیگیرد قانونی قرار می‌گیرند زلزله شدید در بازار طلای جهانی ردپای فدرال رزرو در ریزش طلا‌ /آژیر رکود اقتصادی به صدا در آمد خبر خوش به بازنشستگان درباره متناسب‌سازی حقوق زمان ثبت‌نام مجدد نهضت ملی مسکن اعلام شد +جزئیات آغاز ثبت‌نام جدید نهضت ملی مسکن از فردا +جزییات صادرات گاز ایران در سال ۲۰۲۱ چند درصد افزایش یافت؟ +جدول زشت‌ترین خودروی میتسوبیشی در آمریکا + عکس آغاز ثبت‌نام جدید نهضت ملی مسکن از فردا+جزییات ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن در استان‌ها هزینه می‌شود جایگزین تاکسی سمند از راه رسید باورتون میشه این قطعه غول پیکر تولید ایران باشه؟ +عکس قیمت جدید محصولات بسترن/ B30 , B50 اتوماتیک کارکرده چند؟+جدول انتشار فهرست وام‌ها و اشخاص مرتبط ۱۹ بانک و موسسه اعتباری جهش قیمت خودروهای پژو / قیمت جدید دنا و سمند + جدول فهرست تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط ۱۹ بانک منتشر شد قیمت جدید تلویزیون‌های ۲۰ تا ۴۳ اینچ + جدول و مشخصات افزایش قیمت دلار / عقبگرد در بازار سکه فهرست «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط» ۱۹ بانک و موسسه منتشر شد تسهیلات جدید برای کاهش ریسک پذیری استارتاپ ها ایست قیمت در بازار محصولات سایپا + جدول گزارش بانک مرکزی از رشد نقدینگی و پایه پولی در اردیبهشت

اخبار طلا، ارز و پول | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

14تیر

معرفی عوامل سقوط طلا به زیر مرز ۱۸۰۰ دلاری

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان معرفی عوامل سقوط طلا به زیر مرز ۱۸۰۰ دلاری را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

رشد همزمان قیمت دلار تهران و هرات /قیمت سکه ریخت

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان رشد همزمان قیمت دلار تهران و هرات /قیمت سکه ریخت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

نرخ دلار متشکل ، طلا و سکه امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱/ قیمت دلار و سکه بالا رفت

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان نرخ دلار متشکل ، طلا و سکه امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱/ قیمت دلار و سکه بالا رفت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر
قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۴/۱۴؛ آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۴/۱۴؛ آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۱/۰۴/۱۴؛ آخرین قیمت‌ها از بازار طلا و سکه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

دلار استُپ کرد!

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان دلار استُپ کرد! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

قیمت دلار در بازار متشکل سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان قیمت دلار در بازار متشکل سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر
قیمت سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید

قیمت سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید

خبرگزاری مهر خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان قیمت سکه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ به ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

قیمت سکه امامی امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱/ افزایش قیمت سکه امامی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان قیمت سکه امامی امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱/ افزایش قیمت سکه امامی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

قیمت گرم طلا امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱/ رشد قیمت طلا ۱۸ عیار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت گرم طلا امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱/ رشد قیمت طلا ۱۸ عیار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

قیمت طلا و دلار متشکل امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا و دلار متشکل امروز سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

14تیر

قیمت ارز‌های دیجیتال ۱۴ تیر ۱۴۰۱

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان قیمت ارز‌های دیجیتال ۱۴ تیر ۱۴۰۱ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.