آموزش ۵ نکته مهم سرخطی زدن در بورس!

آموزش ۵ نکته مهم سرخطی زدن در بورس!
 • امروز : پنج شنبه - 4 مرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید افزایش واردات برق | گرما جهنمی شد جهان خواستار انتقال به انرژی سبز عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید آمار عملکرد بازار بیمه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید واکنش شورا به پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید


20
آموزش ۵ نکته مهم سرخطی زدن در بورس!
 • کد خبر : 275832
 • 23 آذر 1401
آموزش ۵ نکته مهم سرخطی زدن در بورس!
به سفارش هایی که در راس ثانیه شروع سفارش گیری بورس در قیمت های بیشینه یا کمینه ی مجاز آن روز، گذاشته می‌شوند تا بتوانند جایگاه بهتری در صف را اخذ نمایند، اصطلاحا سرخطی زدن گفته می‌شود.

سرخط در بورس چیست؟

زمانی که در یک سهم صف‌های خرید یا فروش سنگین به وجود می‌آید، در زمان شروع به کار بورس، بسیاری از تریدرها در تلاشند تا بتوانند جز اولین نفرات صف قرار بگیرند؛ در این شرایط به وجود آمده تعداد کثیری از معامله‌گران سفارشات زیادی را به هسته‌ی معاملات ارسال می‌نمایند.

به دلیل این که قیمت سفارش‌های خرید موجود روی حداکثر قیمت و سفارش‌های فروش بر روی پایین‌ترین قیمت بازار تنظیم شده‌اند، رقابت اصلی موجود این روش بر روی زمان انجام معامله خواهد بود. در این قسمت از معاملات است که سر خطی زدن معنا پیدا می‌کند.

مفهوم سرخطی زدن در بورس چیست؟

به سفارش هایی که در راس ثانیه شروع سفارش گیری بورس در قیمت های بیشینه یا کمینه ی مجاز آن روز، گذاشته می‌شوند تا بتوانند جایگاه بهتری در صف را اخذ نمایند، اصطلاحا سرخطی زدن گفته می‌شود.

به عبارت ساده تر

اگر بخواهیم به صورت ساده‌تر بیان نماییم، سفارش سرخطی به سفارشی گفته می‌شود که معامله‌گر آنرا راس ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه‌ی صبح که زمان شروع سفارش گیری بورس است، ثبت کرده و ارسال می‌نماید.

نکته:

در سر خطی زدن، صدم‌های ثانیه نیز حائز اهمیت هستند!

سرعت و دقت دو گزینه‌ی تاثیرگذار در سر خطی زدن هستند که معامله‌گر باید تمرکز خود را به این دو گزینه اختصاص دهد.

تشخیص جایگاه در صف خرید و فروش بورس چگونه است؟

زمانی که سفارش خرید یا فروش در کارگزاری‌ها به ثبت رسید، می‌توانید سفارش مورد نظر را به عنوان مثال در ایزی تریدر در قسمت سفارشات و سمت چپ صفحه مشاهده نمایید.

در مرحله‌ی دوم موس را گوشه ی سمت چپ پایین هر سفارش روی آیکون نقطه قراردهید تا پاپ آپ برای شما باز شود؛ بعد از انجام این مراحل جایگاه شما در صف خرید و فروش به شما نشان داده می‌شود.

امکا چند نکته طلایی برای سرخطی زدن  در بورس

 • استفاده از کارگزاری خلوت برای سرخطی زدن دربورس

 بر اساس قانون محدودیتی برای استفاده از کارگزاری های مختلف برای یک کد بورسی وجود ندارد. از این رو سعی کنید برای سرخطی زدن در بورس از کارگزاری های کمتر معروف و خلوت تر استفاده کنید. کارگزاری هایی مانند فارابی، مفید، آگاه و… که مشتریان و کاربران میلیونی دارد نه تنها چند ثانیه بلکه گاها چند دقیقه در سفارش گذاری تاخیر دارد. از این رو عملا شما نمی توانید موفق به زدن سرخطی شوید.

البته احتمالا بدانید که کارگزاری ها برای مشتریان خاص خودشان به صورت اختصاصی اقدام به سرخطی زدن می کنند. معمولا مشتریان نسبتا مطرح و البته کله گنده می توانند به راحتی با استفاده از این نوع خدمات که توسط همین کارگزاری های معروف نیز ارائه می شود در خرید سهم های عرضه اولیه سرخطی بزنند.

برخی از کارگزاری ها نیز وجود دارند که برای جذب مشتری و کاربر این خدمات را به صورت عمده به مشتریان خودشان ارائه می دهند. این نوع کارگزاری ها به نظر می توانند گزینه مناسبی برای شما باشد. استفاده از این کارگزاری ها برای ارسال سریع و ثبت فوری سفارش نیز بسیار کارآمد است. (در ادامه پیشنهاد میکنم مقاله گین در بورس چیست و کارگزاری سهام را هم مطالعه نمایید.)

پیشنهاد مطالعه مقاله زیر:

معرفی بهترین کارگزاری های بورس تهران و ایران برای سرخطی

همچنین برای سرخطی زدن در بورس باید از اینترنت پر سرعت استفاده کنید. این یک قانون است. البته عده ای نیز معتقد هستند که به جز اینترنت پر سرعت شما باید از سرورهای مجازی نیز استفاده کنید. این کار می تواند شانس شما را برای کسب رتبه خوب بیشتر کند.

 • سفارش سهم را خورد کنید

 یکی از مهمترین نکاتی که در آموزش سرخطی زدن باید به آن توجه داشته باشید این است که سفارش یکپارچه قرار ندهید. زمانی که شما چندین سفارش را به صورت همزمان ثبت کنید احتمال این که چند سفارش شما موفق باشد زیادتر می شود. در کلام ساده تر با خورد کردن سفارش شما احتمال رسیدن به درصدی از موفقیت را افزایش می دهید این در حالی است که با ارسال یک سفارش یکپارچه عملا درصد موفقیت شما کاهش می یابد.

در نظر داشته باشید که برای اینکار شما باید از چند دقیقه قبل از شروع سفارش گذاری پیش نویس های خودتان را آماده کرده باشید. بهتر است این پیش نویس ها به صورت برابر نباشند. بهتر است سفارش های نامتقارن و نابرابر آماده کرده باشید. به محض این که ثانیه شمار کارگزاری در عدد ۵۸ قرار گرفته ارسال همه پیش نویس ها را بزنید. برخی از این پیش نویس ها در همان ابتدا رد می شوند. زیرا زودتر ارسال شده اند اما تعدادی دیگر احتمالا در رتبه های خوبی از صف قرار می گیرند.

 • از ربات های سرخطی استفاده کنید

از ربات های سرخطی استفاده کنید

ربات‌های سرخطی به قدری سریع هستند که می‌توانند سفارش را در هزارم ثانیه ثبت کرده و سفارش معامله‌گر را در اول صف خرید یا فروش ثبت نمایند. به عنوان مثال زمانی که معامله‌گر از ربات استفاده می‌نماید، طبق درخواستی که دارد، می‌خواهد سفارش ساعت ۸:۴۵:۰۰:۰۱ ثبت شود که ربات قادر به انجام این کار است.

<<بنابراین ربات سرخطی به معامله‌گران کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان ممکن سفارش ثبت نمایند و جز اولین نفرات صف شوند.>>

از لینک زیر می توانید نمونه از ربات کلیکر که برای سرخطی استفاده می شود را دانلود و اموزش ببینید:

آموزش و دانلود ربات سرخطی super mouse auto clicker 

البته به این موضوع نیز باید توجه داشت که اخیرا شاهد تبلیغ ربات‌های سرخطی در شبکه‌های اجتماعی به طور گسترده هستیم که این ربات‌ها با دریافت نام کاربری و رمز عبور کاربر، به پرتفوی شخص دسترسی پیدا می‌کنند و بنابراین بسیاری از فعالان، مخالف استفاده از این ربات ها هستند.

از چه زمانی در بورس و سامانه معاملاتی برای سرخطی زدن شروع به کلیک کنم ؟

 • از اینترنت پرسرعت سرور مجازی بورس استفاده کنید

همانطور که میدانید در بحث سرخطی زدن بحث میلی ثانیه ها مطرح میباشد و هرچه سفارش شما سریعتر به سرور  کارگزاری ارسال شود سفارش شما جایگاه بهتری خواهد گرفت مخصوصا برای قرار گرفتن در جایگاه های اول تا دهم . بنابراین شم به اینترنتی نیاز دارید که سرعت بالایی داشته باشد.

بهترین اینترنت های خانگی به دلیل اینکه با اختلال همراه هستند و پینگ بالایی دارند  برای سرخطی زدن مناسب نیستند برای اینکه شما اینترنت پرسرعتی برای سرخطی در بورس داشته باشید بهتر است از سرور مجازی بورس توشن استفاده نمایید ، این سرور ها تا ۱۰ گیگابیت بر ثانیه یعنی ۱۰۰۰ برابر اینترنت خانگی به شما سرعت می دهند و همچنین پینگ این سرورها یک میلی ثانیه میباشد که در برابر پینگ ۱۴ تا ۱۰۰ میلی ثانیه ای اینترنت خانگی سرعت چندین برابری دارد.

از اینترنت پرسرعت سرور مجازی بورس استفاده کنید

شما می توانید این سرور هارو به راحتی از صفحه سرور مجازی بورس سایت توشن خریداری نمایید توجه داشته باشید که این مجموعه روی سرور ها به صورت رایگان ربات سرخطی هم نصب کرده است که بعد از خرید اموزش نحوه وصل شدن به سرور مجازی بورس و نحوه استفاده از ربات سرخطی برای شما ارسال خواهد شد.

برای سفارش روی لینک زیر کلیک نمایید:

خرید سرور مجازی بورس

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۰ میانگین: ۰]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=275832

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 1
 1. بسیار مقاله خوبی بود، همه چیز رو بسیار ساده و واضح بیان کردید 👌

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.