ارز دیجیتال | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

ارز دیجیتال | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : یکشنبه - 14 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 36

سرخط اخبار اقتصادی

از این نوع طلا نخرید، ضرر می‌کنید! افزایش نرخ اشتغال زنان در برابر کاهش اشتغال مردان اولین خودروهای چینی وارداتی عرضه شد+ قیمت قطعی وزارت اقتصاد: چشم‌انداز تورم در سال جاری کاهشی است افزایش بیش از ۱۰ هزار مگاواتی مصرف برق آغاز فعالیت مترو از ۴ و نیم صبح /زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل در روزهای تعطیل قیمت خانه در منطقه ۵ تهران / آپارتمان نوساز متری ۱۵۰ میلیون تومان! دولت پیازفروش خوبی نشد! هوای این مناطق تهران پاک است چند نکته درباره طرح «کالابرگ الکترونیک» /اطلاع از باقی‌مانده اعتبار یارانه با یک کد دستوری واردات گاز از ترکمنستان؛ گامی در مسیر تبدیل ایران به مرکز تبادلات گازی منطقه وزرای اوپک امروز در وین دیدار می‌کنند رسوب بالای پول در بانک ها؛ هشدار تورم با شاخصی جدید تلاش دوباره شورای شهر برای حذف دستفروشان تئاتر شهر جزئیات ۳۱۴ همت درآمد از محل فروش داخلی و صادراتی فراورده‌های نفتی/ برآورد مرکز پژوهشها از واردات بنزین و گازوئیل+ جدول قیمت این خودروها افت کرد+ اسامی ۵.۵ همت غرامت کشاورزی در کشور پرداخت شد سیاست تثبیت ارزی، آتش دلالی بازار خودرو را خاموش کرد + جدول معرفی خوش حساب ترین استان ایران در مبادلات چک خبر مهم درباره ساعت کاری بورس در تابستان خطر بزرگ بی انگیزگی جامعه مدنی؛خود را صاحب بلامنازع شهر می‌دانند برنامه هفتم بحران صندوق‌ها را به رسمیت شناخت دنده معکوس تراز تجاری در آخر اردیبهشت + نمودار آمریکا، انگلیس و آلمان در آستانه رکود اقتصادی

جدول قیمت 3 روز اخیر بیت کوین
قیمت ()مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۲۷,۰۵۳-۱۳۸.۰۰-۰.۵۲09:00
۲۷,۱۹۱۸۷۰.۳۱روز قبل
۲۷,۱۰۴۸۴۰.۳۲ روز پیش

ارز دیجیتال | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

13خرداد

بیت کوین اوج گرفت / سیگنال آمریکایی به بازار رمزارز

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان بیت کوین اوج گرفت / سیگنال آمریکایی به بازار رمزارز را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

12خرداد

کالایی که همچنان دلار ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرد

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان کالایی که همچنان دلار ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

12خرداد

۴/۵ میلیون نفر در جامعه رمزارزی ایران

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان ۴/۵ میلیون نفر در جامعه رمزارزی ایران را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

زمستان بیت کوین به پایان نرسیده است؟ /تحلیل تکنیکال و آن چین بازار رمزارزها و اتریوم

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان زمستان بیت کوین به پایان نرسیده است؟ /تحلیل تکنیکال و آن چین بازار رمزارزها و اتریوم را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

پایان ماه نحس طلا و بیت‌کوین

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان پایان ماه نحس طلا و بیت‌کوین را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

هنوز برای صعود رمزارزها زود است؟

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان هنوز برای صعود رمزارزها زود است؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

ریسک خرید بیت‌کوین در کانال ۲۷

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان ریسک خرید بیت‌کوین در کانال ۲۷ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

فشار فروش در بازار رمز ارزها /بیت کوین کانال ۲۷۰۰۰ دلار را از دست می دهد؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان فشار فروش در بازار رمز ارزها /بیت کوین کانال ۲۷۰۰۰ دلار را از دست می دهد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

بازگشت طلا و بیت‌کوین به دوره سکون قیمتی؟

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان بازگشت طلا و بیت‌کوین به دوره سکون قیمتی؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09خرداد

فرمانده جنگ در میدان سیاست

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان فرمانده جنگ در میدان سیاست را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09خرداد

روز نسبتا خوب رمز ارزها/ بیت کوین ذره ذره بالا می رود

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه ارز دیجیتال با عنوان روز نسبتا خوب رمز ارزها/ بیت کوین ذره ذره بالا می رود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.