قیمت طلا | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

قیمت طلا | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : پنج شنبه - 6 مهر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 211

سرخط اخبار اقتصادی

وزارت کار آبی پاکی را روی دست کارگران ریخت/ حقوق کارگران ترمیم نمی شود! تصمیم دولت رئیسی برای خروج سیمان از بورس کالا شکستن طلسم بزرگراه بروجردی پس از ۱۳سال خبر مهم برای متقاضیان محصولات سایپا / زمان عرضه سایپا اطلس و سهند به بازار اعلام شد فروش فوری و قسطی این خودرو + جزییات فوری؛ بیمه کارگران ساختمانی اجرایی شد + جزییات ارزش معاملات پایین همچنان در بورس رکوردار است نمایشگاه مصلی، تهران را قفل کرد / چمران کجاست؟ سازمان تامین اجتماعی متولی اصلی صنعت پالایش نفت کشور واکنش زاکانی به انتقاد هاشمی درباره راه‌اندازی قطار برقی در تهران سوگلی سایپا در سراشیبی / ریزش ۶۵ میلیون تومانی در بازار + جدول نرخ این واحدهای مسکونی متراژ بالا از میانگین منطقه پایین‌تر است + جدول قیمت خبر مهم وزیر اقتصاد درباره واردات خودرو / ورق ورود خودروی خارجی بر می گردد؟ وضعیت هوای این دو منطقه تهران قرمز است ادعای دولت رئیسی درباره رکوردشکنی رشد تولید نفت بعد از انقلاب عذرخواهی منظور از کشاورزان / وعده ناپایدار دولت به گندمکاران تنزل رتبه خودروهای کشور / ناامیدی از تحول در تولید خودروی ایرانی ۵۱ هزار میلیارد تومان در جیب سهامداران عدالت قیمت طلا امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ / طلای ۱۸ عیار چند؟ + فیلم تورم خوراکی در کدام استان‌ها کاهش یافت؟ ساماندهی استخدام کارکنان دولت منتفی شد؟ قیمت جدید خودروهای وارداتی +جدول چگونه چین می‌تواند در تله‌ای که ژاپن را گرفتار کرد نیفتد؟ اجاره هر متر این واحدهای مسکونی ماهی ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است + جول قیمت

جدول قیمت بازار طلا
عنوانقیمتبروزرسانی
گرم طلا ۱۸ عیار2,289,900.00 تومان17:26
مثقال طلا 18 عیار9,919,000.00 تومان17:26
اونس طلا1,871.90 دلار18:00

قیمت طلا | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

05مهر
آخرین قیمت انواع سکه و طلا

آخرین قیمت انواع سکه و طلا

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان آخرین قیمت انواع سکه و طلا را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲/ کاهش قیمت طلا

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲/ کاهش قیمت طلا را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

قیمت طلا و دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ / طلا نزولی شد؛ دلار صعودی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا و دلار در بازار آزاد امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ / طلا نزولی شد؛ دلار صعودی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

31شهریور

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

30شهریور
جدیدترین قیمت طلای ۱۸ و ٢۴ عیار اعلام شد

جدیدترین قیمت طلای ۱۸ و ٢۴ عیار اعلام شد

اقتصاد صد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان جدیدترین قیمت طلای ۱۸ و ٢۴ عیار اعلام شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

30شهریور
اجاره خانه نقلی در زنجان چقدر است؟ /  از رهن ۲۰۰ میلیونی تا اجاره ۶ میلیونی

اجاره خانه نقلی در زنجان چقدر است؟ / از رهن ۲۰۰ میلیونی تا اجاره ۶ میلیونی

اقتصاد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان اجاره خانه نقلی در زنجان چقدر است؟ / از رهن ۲۰۰ میلیونی تا اجاره ۶ میلیونی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

30شهریور
خبر فوری وزیر راه درباره مترو پرند

خبر فوری وزیر راه درباره مترو پرند

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان خبر فوری وزیر راه درباره مترو پرند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

30شهریور
با ۲۷۰ میلیون پژو بخرید

با ۲۷۰ میلیون پژو بخرید

اقتصاد صد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان با ۲۷۰ میلیون پژو بخرید را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

30شهریور

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۶/۲۹/ طلا ارزان شد؟

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۴۰۲/۰۶/۲۹/ طلا ارزان شد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

26شهریور

یک پیش‌بینی مهم درباره قیمت طلا و سکه در بازار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان یک پیش‌بینی مهم درباره قیمت طلا و سکه در بازار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.