قیمت طلا | اقتصاد آفرین

قیمت طلا | اقتصاد آفرین
  • امروز : دوشنبه - 29 شهریور - 1400

اخبار اقتصادی امروز : 7

سرخط اخبار اقتصادی

مواردی که منجر به قطع بیمه بیکاری شما خواهد شد حذف سودهای بادآورده برندگان قرعه کشی در راه است/ واریزی‌های دولت در مهر ۱۴۰۰/ غیر از یارانه‌ها، کدام گروه‌ها در مهر دریافتی دارند؟ اقدام جدید هند علیه انحصارگرایی گوگل در این کشور صف تقاضا برای دینار عراق/منطقه امن برای قیمت دلار بانک هایی که وام ودیعه مسکن را پرداخت می کنند کشف تازه دانشمندان برای تولید بهینه برق راه‌های افزایش شتاب خودرو +عکس دو شرط وام‌های جدید مسکن برای رونق بازار ملک قیمت مسکن در تهران گران تر از اروپا! بانک مرکزی طلا را غافلگیر می کند؟ معامله گران ارز منتظر یک اتفاق + فیلم صنایع اروپایی در آستانه فروپاشی! مالیات بر خانه خالی به بن بست رسید! آیا خودروسازی ارث پدری سیاسیون است؟/سفرهای پی در پی مدیر یقه آخوندی خودرویی به انگلستان بورس در گرداب رکود/ سایه سنگین دلار بر سر بورس پیش بینی بورس فردا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰/هیجان منفی در بورس آموزش و استخراج بیت کوین رایگان سیمان چقدر گران شد؟ جدید ترین قیمت گوشی آیفون در بازار + جدول افشاگری شافعی درباره سقوط فجیع اقتصاد ایران صادرات نفت در ایران زنده شد+فیلم آخرین برنامه‌های وزارت صمت برای رصد بازار سیمان شکایت از دو معاون بانک مرکزی بابت بازنشستگی رانتی + سند

قیمت سکه/طلا

1400/06/28 20:03:03
تاریخ بروزرسانی
سکه/طلاقیمتتغییر
سکه امامی 11,822,000-4,000 ( -0٫03 % )
طلا گرم 18 عیار 1,133,6003,300 ( 0٫29 % )
سکه بهار آزادی 11,298,000-3,000 ( -0٫03 % )
طلا مثقال 18 عیار 4,910,00018,000 ( 0٫37 % )
سکه 1 گرمی 2,225,000-5,000 ( -0٫22 % )
ربع سکه 3,512,000-8,000 ( -0٫23 % )
نیم سکه 5,870,000-30,000 ( -0٫51 % )

قیمت طلا | اقتصاد آفرین

۲۸شهریور
حباب قیمتی دلار بازهم منفی شد!

حباب قیمتی دلار بازهم منفی شد!

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان حباب قیمتی دلار بازهم منفی شد! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۸شهریور
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز  یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸| عقب نشینی سکه و دلار

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸| عقب نشینی سکه و دلار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸| عقب نشینی سکه و دلار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۸شهریور
قیمت طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸| افت قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸| افت قیمت طلا ۱۸ عیار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۸| افت قیمت طلا ۱۸ عیار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۸شهریور
طلا و سکه دوباره ریخت / افت ۱۸۶ هزار تومانی سکه

طلا و سکه دوباره ریخت / افت ۱۸۶ هزار تومانی سکه

منیبان خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان طلا و سکه دوباره ریخت / افت ۱۸۶ هزار تومانی سکه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۸شهریور
شوک بزرگ به بازار طلا ؟

شوک بزرگ به بازار طلا ؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان شوک بزرگ به بازار طلا ؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۸شهریور
ریزش شدید طلا در راه است؟

ریزش شدید طلا در راه است؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان ریزش شدید طلا در راه است؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۷شهریور
ناکامی سکه برای عبور از مرز حساس/ حباب قیمتی دلار مثبت شد

ناکامی سکه برای عبور از مرز حساس/ حباب قیمتی دلار مثبت شد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان ناکامی سکه برای عبور از مرز حساس/ حباب قیمتی دلار مثبت شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۷شهریور
افت ۲.۵ درصدی قیمت جهانی طلا/ صعود بیت‌کوین

افت ۲.۵ درصدی قیمت جهانی طلا/ صعود بیت‌کوین

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان افت ۲.۵ درصدی قیمت جهانی طلا/ صعود بیت‌کوین را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۷شهریور
قیمت جهانی طلا امروز ۲۷ شهریور

قیمت جهانی طلا امروز ۲۷ شهریور

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت جهانی طلا امروز ۲۷ شهریور را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۷شهریور
قیمت انواع سکه و طلا امروز ۲۷ شهریور +جدول

قیمت انواع سکه و طلا امروز ۲۷ شهریور +جدول

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت انواع سکه و طلا امروز ۲۷ شهریور +جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

۲۷شهریور
قیمت گرم طلا امروز  شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۷|  افت قیمت طلا

قیمت گرم طلا امروز شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۷| افت قیمت طلا

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت طلا با عنوان قیمت گرم طلا امروز شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۷| افت قیمت طلا را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.