قیمت سکه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

قیمت سکه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : پنج شنبه - 6 مهر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 218

سرخط اخبار اقتصادی

سفر مهم فرزین به قطر/ خبر جدید از پول های ایران در بانک های قطری در راه است؟ قیمت دلار امروز چهارشنبه / گرفتاری دلار در کف کانال ۴۹ هزار تومانی + فیلم واریز ۵۱هزار میلیارد تومان سود برای ۴۲ میلیون سهامدار نحوه برگزاری کنکور ۱۴۰۳ اعلام شد/ شرایط تاثیر معدل در آزمون آقای چمران کاری جز تعطیل کردن نمایشگاه تهران ندارید؟ پشت پرده پیامک اخطار به متقاضیان مسکن ملی/ ماجرا چیست ؟! کاهش ۲۰‌هزار مگاواتی تقاضای برق در کشور وزارت کار آبی پاکی را روی دست کارگران ریخت/ حقوق کارگران ترمیم نمی شود! تصمیم دولت رئیسی برای خروج سیمان از بورس کالا شکستن طلسم بزرگراه بروجردی پس از ۱۳سال خبر مهم برای متقاضیان محصولات سایپا / زمان عرضه سایپا اطلس و سهند به بازار اعلام شد فروش فوری و قسطی این خودرو + جزییات فوری؛ بیمه کارگران ساختمانی اجرایی شد + جزییات ارزش معاملات پایین همچنان در بورس رکوردار است نمایشگاه مصلی، تهران را قفل کرد / چمران کجاست؟ سازمان تامین اجتماعی متولی اصلی صنعت پالایش نفت کشور واکنش زاکانی به انتقاد هاشمی درباره راه‌اندازی قطار برقی در تهران سوگلی سایپا در سراشیبی / ریزش ۶۵ میلیون تومانی در بازار + جدول نرخ این واحدهای مسکونی متراژ بالا از میانگین منطقه پایین‌تر است + جدول قیمت خبر مهم وزیر اقتصاد درباره واردات خودرو / ورق ورود خودروی خارجی بر می گردد؟ وضعیت هوای این دو منطقه تهران قرمز است ادعای دولت رئیسی درباره رکوردشکنی رشد تولید نفت بعد از انقلاب عذرخواهی منظور از کشاورزان / وعده ناپایدار دولت به گندمکاران تنزل رتبه خودروهای کشور / ناامیدی از تحول در تولید خودروی ایرانی

جدول قیمت انواع سکه
عنوانقیمتبروزرسانی
سکه امامی27,400,000.00 تومان17:26
نیم سکه14,900,000.00 تومان17:26
ربع سکه9,950,000.00 تومان17:26
سکه گرمی5,750,000.00 تومان17:26

قیمت سکه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

06مهر

فشار به بازار سکه از ۳ جناح/پیش بینی قیمت سکه امروز ۵ مهر

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان فشار به بازار سکه از ۳ جناح/پیش بینی قیمت سکه امروز ۵ مهر را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

قیمت سکه و دلار امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲/عقب نشینی قیمت سکه

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان قیمت سکه و دلار امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲/عقب نشینی قیمت سکه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

03مهر

فریب بازار سکه با یک خبر فیک/ پیش‌بینی قیمت سکه امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان فریب بازار سکه با یک خبر فیک/ پیش‌بینی قیمت سکه امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر
قیمت سکه و طلا در اولین روز مهر +جدول

قیمت سکه و طلا در اولین روز مهر +جدول

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان قیمت سکه و طلا در اولین روز مهر +جدول را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر
وضعیت بازار لاستیک بحرانی شد

وضعیت بازار لاستیک بحرانی شد

اقتصاد صد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان وضعیت بازار لاستیک بحرانی شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر
گزارش خبرآنلاین از روند ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و سکه و طلا

گزارش خبرآنلاین از روند ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و سکه و طلا

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان گزارش خبرآنلاین از روند ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و سکه و طلا را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

01مهر

خبر خوش برای کارمندان دولت/ پیشنهاد افزایش علی‌الحساب ۲۰ درصدی حقوق در سال ۱۴۰۳

صد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان خبر خوش برای کارمندان دولت/ پیشنهاد افزایش علی‌الحساب ۲۰ درصدی حقوق در سال ۱۴۰۳ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

01مهر

سفر با تور زمینی به وان ترکیه چقدر هزینه دارد؟+جدول قیمت

اقتصاد صد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان سفر با تور زمینی به وان ترکیه چقدر هزینه دارد؟+جدول قیمت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

01مهر
سیر نزولی قیمت انواع سکه و طلا

سیر نزولی قیمت انواع سکه و طلا

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان سیر نزولی قیمت انواع سکه و طلا را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

31شهریور

سورپرایز رئیسی برای بازار دلار/ سکه تیک‌آف کرد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت سکه با عنوان سورپرایز رئیسی برای بازار دلار/ سکه تیک‌آف کرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.