قیمت دلار | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

قیمت دلار | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : پنج شنبه - 6 مهر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 211

سرخط اخبار اقتصادی

وزارت کار آبی پاکی را روی دست کارگران ریخت/ حقوق کارگران ترمیم نمی شود! تصمیم دولت رئیسی برای خروج سیمان از بورس کالا شکستن طلسم بزرگراه بروجردی پس از ۱۳سال خبر مهم برای متقاضیان محصولات سایپا / زمان عرضه سایپا اطلس و سهند به بازار اعلام شد فروش فوری و قسطی این خودرو + جزییات فوری؛ بیمه کارگران ساختمانی اجرایی شد + جزییات ارزش معاملات پایین همچنان در بورس رکوردار است نمایشگاه مصلی، تهران را قفل کرد / چمران کجاست؟ سازمان تامین اجتماعی متولی اصلی صنعت پالایش نفت کشور واکنش زاکانی به انتقاد هاشمی درباره راه‌اندازی قطار برقی در تهران سوگلی سایپا در سراشیبی / ریزش ۶۵ میلیون تومانی در بازار + جدول نرخ این واحدهای مسکونی متراژ بالا از میانگین منطقه پایین‌تر است + جدول قیمت خبر مهم وزیر اقتصاد درباره واردات خودرو / ورق ورود خودروی خارجی بر می گردد؟ وضعیت هوای این دو منطقه تهران قرمز است ادعای دولت رئیسی درباره رکوردشکنی رشد تولید نفت بعد از انقلاب عذرخواهی منظور از کشاورزان / وعده ناپایدار دولت به گندمکاران تنزل رتبه خودروهای کشور / ناامیدی از تحول در تولید خودروی ایرانی ۵۱ هزار میلیارد تومان در جیب سهامداران عدالت قیمت طلا امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ / طلای ۱۸ عیار چند؟ + فیلم تورم خوراکی در کدام استان‌ها کاهش یافت؟ ساماندهی استخدام کارکنان دولت منتفی شد؟ قیمت جدید خودروهای وارداتی +جدول چگونه چین می‌تواند در تله‌ای که ژاپن را گرفتار کرد نیفتد؟ اجاره هر متر این واحدهای مسکونی ماهی ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است + جول قیمت

جدول قیمت دلار در بازارهای مختلف
عنوانقیمتبروزرسانی
دلار در بازار آزاد49,650.00 تومان17:26
دلار در صرافی ملی41,194.00 تومان10:02
دلار در بازار متشکل41,194.00 تومان10:02
دلار در سامانه سنا41,194.00 تومان10:02
دلار کانادا36,775.00 تومان17:20

قیمت دلار | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

06مهر

کاهش ریسک پذیری در بازار دلار / پیش بینی قیمت دلار امروز ۵ مهر

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان کاهش ریسک پذیری در بازار دلار / پیش بینی قیمت دلار امروز ۵ مهر را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر
اعتراف رئیسی به عملکرد ضعیف بانک‌ها

اعتراف رئیسی به عملکرد ضعیف بانک‌ها

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان اعتراف رئیسی به عملکرد ضعیف بانک‌ها را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر
مشتریانش خودرو این خبر را از دست ندهند  / اطلاعیه مهم ایران خودرو برای متقاضیان خرید خودرو از سامانه

مشتریانش خودرو این خبر را از دست ندهند / اطلاعیه مهم ایران خودرو برای متقاضیان خرید خودرو از سامانه

خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان مشتریانش خودرو این خبر را از دست ندهند / اطلاعیه مهم ایران خودرو برای متقاضیان خرید خودرو از سامانه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر
نماینده مجلس: نداشتن خانه بهانه‌ای برای ازدواج نکردن است/ جوانان اطراف تهران خانه اجاره کنند و صبح با مترو سر کار بروند!

نماینده مجلس: نداشتن خانه بهانه‌ای برای ازدواج نکردن است/ جوانان اطراف تهران خانه اجاره کنند و صبح با مترو سر کار بروند!

اقتصاد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان نماینده مجلس: نداشتن خانه بهانه‌ای برای ازدواج نکردن است/ جوانان اطراف تهران خانه اجاره کنند و صبح با مترو سر کار بروند! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

نرخ دلار مبادله‌ای امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان نرخ دلار مبادله‌ای امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

04مهر

بازار دلار سردرگم شد/ پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان بازار دلار سردرگم شد/ پیش‌بینی قیمت دلار امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر
رهن کامل خانه با ۶۰۰ میلیون در این مناطق تهران + جدول قیمت

رهن کامل خانه با ۶۰۰ میلیون در این مناطق تهران + جدول قیمت

اقتصاد صد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان رهن کامل خانه با ۶۰۰ میلیون در این مناطق تهران + جدول قیمت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر

خروج سکه از ریل صعود/ بازار دلار کم رونق شد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان خروج سکه از ریل صعود/ بازار دلار کم رونق شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر

باد هرات و دبی در بازار دلار تهران/ قیمت سکه آب رفت

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان باد هرات و دبی در بازار دلار تهران/ قیمت سکه آب رفت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02مهر
ممنوعیت تردد این خودروها تا ۱۰ صبح + جزییات

ممنوعیت تردد این خودروها تا ۱۰ صبح + جزییات

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت دلار با عنوان ممنوعیت تردد این خودروها تا ۱۰ صبح + جزییات را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.