قیمت لیر ترکیه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

قیمت لیر ترکیه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : یکشنبه - 14 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 39

سرخط اخبار اقتصادی

کمتر از ۱۰ درصد کارت‌های سوخت تحویل گرفته شده در دفاتر پست است قدمی مثبت از دولت رئیسی در راستای حذف دلار پیش‌بینی افزایش تقاضای بورس در گروه‌های کالاهای اولیه‌ از این نوع طلا نخرید، ضرر می‌کنید! افزایش نرخ اشتغال زنان در برابر کاهش اشتغال مردان اولین خودروهای چینی وارداتی عرضه شد+ قیمت قطعی وزارت اقتصاد: چشم‌انداز تورم در سال جاری کاهشی است افزایش بیش از ۱۰ هزار مگاواتی مصرف برق آغاز فعالیت مترو از ۴ و نیم صبح /زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل در روزهای تعطیل قیمت خانه در منطقه ۵ تهران / آپارتمان نوساز متری ۱۵۰ میلیون تومان! دولت پیازفروش خوبی نشد! هوای این مناطق تهران پاک است چند نکته درباره طرح «کالابرگ الکترونیک» /اطلاع از باقی‌مانده اعتبار یارانه با یک کد دستوری واردات گاز از ترکمنستان؛ گامی در مسیر تبدیل ایران به مرکز تبادلات گازی منطقه وزرای اوپک امروز در وین دیدار می‌کنند رسوب بالای پول در بانک ها؛ هشدار تورم با شاخصی جدید تلاش دوباره شورای شهر برای حذف دستفروشان تئاتر شهر جزئیات ۳۱۴ همت درآمد از محل فروش داخلی و صادراتی فراورده‌های نفتی/ برآورد مرکز پژوهشها از واردات بنزین و گازوئیل+ جدول قیمت این خودروها افت کرد+ اسامی ۵.۵ همت غرامت کشاورزی در کشور پرداخت شد سیاست تثبیت ارزی، آتش دلالی بازار خودرو را خاموش کرد + جدول معرفی خوش حساب ترین استان ایران در مبادلات چک خبر مهم درباره ساعت کاری بورس در تابستان خطر بزرگ بی انگیزگی جامعه مدنی؛خود را صاحب بلامنازع شهر می‌دانند

جدول قیمت 3 روز اخیر لیر ترکیه
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۲,۶۱۰۰.۰۰۰۳۱ روز پیش
۲,۶۱۰-۱۶۰.۰۰-۶.۱۴۵۹ روز پیش
۲,۷۷۰۹۰۳.۲۴۱۰۱ روز پیش

قیمت لیر ترکیه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

10خرداد

کاهش ادامه دار ارزش لیر ترکیه /بازرگانان ترک نگران شدند

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان کاهش ادامه دار ارزش لیر ترکیه /بازرگانان ترک نگران شدند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06خرداد

لیر سقوط کرد /بحران جدی در اقتصاد ترکیه

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان لیر سقوط کرد /بحران جدی در اقتصاد ترکیه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

25اردیبهشت

لیر سقوط می کند؟/ واکنش پول ترکیه به نتایج انتخابات

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان لیر سقوط می کند؟/ واکنش پول ترکیه به نتایج انتخابات را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10اردیبهشت

پیش بینی سرنوشت لیر بعد از انتخابات ترکیه /زنگ خطر به صدا در آمد؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان پیش بینی سرنوشت لیر بعد از انتخابات ترکیه /زنگ خطر به صدا در آمد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

31فروردین

امکان دریافت ارز مسافرتی از خودپردازهای ارزی در فرودگاه امام خمینی (ره)

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان امکان دریافت ارز مسافرتی از خودپردازهای ارزی در فرودگاه امام خمینی (ره) را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

31فروردین

لیر ترکیه به پایین‌ترین سطح خود سقوط کرد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان لیر ترکیه به پایین‌ترین سطح خود سقوط کرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

16فروردین

پیش بینی سرنوشت لیر بعد از انتخابات ترکیه /میراث تلخ اردوغان!

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان پیش بینی سرنوشت لیر بعد از انتخابات ترکیه /میراث تلخ اردوغان! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

20اسفند

آغاز دور دهم انتخابات اتاق‌های سراسر کشور

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان آغاز دور دهم انتخابات اتاق‌های سراسر کشور را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

20اسفند

سقوط ارزش لیر ترکیه /سرمایه گذاران منتظر نتیجه انتخابات ترکیه

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان سقوط ارزش لیر ترکیه /سرمایه گذاران منتظر نتیجه انتخابات ترکیه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

17بهمن

پس‌لرزه بزرگ زلزله ترکیه؛ سقوط آزاد لیر

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان پس‌لرزه بزرگ زلزله ترکیه؛ سقوط آزاد لیر را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

15آبان

قیمت لیر ترکیه امروز یک شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه قیمت لیر ترکیه با عنوان قیمت لیر ترکیه امروز یک شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.