قیمت ردیاب خودرو و راهنمای خرید ردیاب خودرو

قیمت ردیاب خودرو و راهنمای خرید ردیاب خودرو
 • امروز : پنج شنبه - 4 مرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید چگونه با ۱۰ سال سابقه بازنشسته شویم؟ + شرط عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید


20
وایزر | ردیاب و جی پی اس خودرو
قیمت ردیاب خودرو و راهنمای خرید ردیاب خودرو
 • کد خبر : 458487
 • 19 تیر 1403
قیمت ردیاب خودرو و راهنمای خرید ردیاب خودرو
ردیاب خودرو دستگاهی است که در انواع خودروهای ایرانی و خارجی نصب شده و موقعیت مکانی لحظه‌ای خودرو را از طریق سیم‌کارت داخل آن به تلفن همراه مالک وسیله نقلیه اعلام می‌کند. این دستگاه کاربردی در صورت سرقت وسیله نقلیه، با ارسال هشدارهایی چون هشدار روشن شدن خودرو و حرکت، سرقت خودرو را بلافاصله به اطلاع مالک می‌رساند.

قابلیت ضدسرقت بودن به این صورت عمل می‌کند که جی پی اس اطلاعات موقعیت مکانی لحظه‌ای خودرو را به گوشی تلفن همراه مالک به وسیله پیامک یا تماس تلفنی ارسال کرده و محل دقیق خودرو را به ایشان اطلاع می‌دهد. صاحب خودرو این امکان را دارد که با استفاده از اپلیکیشن، از راه دور خودروی خود را خاموش کرده و دست سارقین را از آن کوتاه کند.

برخی از ردیاب‌ها با باتری داخلی کار می‌کنند که به آن‌ها آهنربایی یا مگنتی گفته می‌شود، درحالی‌که برخی دیگر به سیم‌کشی خودرو متصل می‌شوند.

قیمت انواع ردیاب خودرو در سال ۱۴۰۳ برای انواع وسایل نقلیه

 اگر هنوز هم تردید دارید که آیا باید روی خرید ردیاب خودرو شخصی سرمایه‌گذاری کنید یا خیر، تنها کافی است این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه واقعی سرقت وسیله نقلیه، از جمله هزینه‌های اضافی و مشکلات پس از آن، می‌تواند بسیار بیشتر از هزینه یک دستگاه ردیاب باشد. خوشبختانه شرکت وایزر راه‌حل‌های مقرون‌به‌صرفه و قابل‌اعتمادی را برای افزایش امنیت وسیله نقلیه و کاهش ترس شما ارائه می‌دهد. دستگاه‌های ردیاب خودرو وایزر مطمئن‌ترین و قیمت مناسب‌ترین راه برای محافظت از وسیله نقلیه شخصی در برابر سارقان با‌تجربه و مطلع شدن از وضعیت خودروی شما هستند. از قیمت انواع جی پی اس خودرو وایزر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ردیاب جی پی اس F150 وایزر: ۴,۱۷۹,۰۰۰ تومان | بهترین و پرفروش ترین محصول وایزر قابل نصب روی انواع وسایل نقلیه
 • ردیاب کوچک و قوی B60 وایزر: ۳,۰۵۹,۰۰۰ تومان | انتخابی مطمئن برای پیشگیری از سرقت وسیله ‌نقلیه مخصوصاً اگر موتور سیکلت‌ دارید.
 • ردیاب جی پی اس F100 وایزر: ۳,۳۶۹,۰۰۰ تومان | محبوب‌ترین ردیاب جی پی اس وایزر قابل نصب روی انواع خودروهای ایرانی و خارجی
 • ردیاب آهنربایی M8 وایزر: ۵,۹۳۹,۰۰۰ تومان | آسان‌ترین راه تأمین امنیت خودرو‌ها مخصوصاً خودروهای سنگین و کانتینرها

مقایسه محصولات وایزر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید ردیاب خودرو می‌توانید به سایت رسمی وایزر یا به بیش از ۱۷۲ نمایندگی وایزر در سراسر کشور مراجعه کنید.

بهترین ردیاب جی پی اس خودرو برای خودروهای ایرانی

خودروهای ایرانی به علت امنیت بسیار پایین همواره در معرض سرقت هستند. اکثر این خودروها فاقد ایموبیلایزر بوده و تجربه نشان داده استفاده از دزدگیر، قفل فرمان و سایر روش‌های ضد سرقت قدیمی جلوی سارقین حرفه‌ای را نمی‌گیرند. در نتیجه بهترین راه تامین امنیت این خودروها استفاده از ردیاب جی پی اس و خرید آن است.

مطلب پیشنهادی: بررسی، مقایسه و انتخاب بهترین ردیاب خودرو در ایران

قیمت و خرید بهترین ردیاب خودرو پراید

بدون شک خودروی پراید از جمله خودروهایی است که آمار سرقت بسیار بالایی دارد. صاحبان این خودرو نسبت به پارک کردن این خودرو در خیابان به‌خصوص در ساعات انتهایی شب دودل هستند. سارقین در کمتر از ۵ ثانیه می‌توانند این خودرو را باز گرده و به سرقت ببرند. بازه قیمتی خرید جی پی اس برای پراید بین ۳ تا ۴ میلیون تومان است.

ردیاب ۲۰۶

راهنمای خرید و قیمت ردیاب جی پی اس پژو ۲۰۶

خانواده خودروی ۲۰۶ شاید محبوب‌ترین خودروی بازار ایران باشد. در هر خانواده ایرانی حداقل یک خودروی ۲۰۶ وجود دارد. متاسفانه این خودرو نیز سیستم امنیتی پیشرفته‌ای ندارد. با توجه به این که قیمت ۲۰۶ صفر در سال ۱۴۰۳ بیش از ۶۰۰ میلیون تومان است، هزینه اندک کمتر از ۵ میلیون تومان برای خرید و نصب ردیاب جی پی اس خودرو F150 وایزر در جهت تامین امنیت خودروهایی مانند ۲۰۶ و ۲۰۷ بسیار ناچیز به نظر می‌آید.

راهنمای انتخاب بهترین ردیاب جی پی اس برای خودروهای کوئیک و شاهین

خودروهای کوئیک و شاهین جزو پرفروش‌ترین خودروهای شرکت سایپا هستند. انواع جی پی اس برای این خودروها شامل سیمی و آهنربایی است که هر یک بنا بر نیاز و ترجیح صاحب خودرو قابل نصب هستند. رنج قیمتی ردیاب سیمی از ۳ تا ۴ میلیون تومان و ردیاب آهنربایی ۴ تا ۶ میلیون تومان است.

راهنمای خرید ردیاب جی پی اس برای خودروهای پژو پارس و دنا

پژو پارس و دنا، خودروهای همه‌پسند ایران خودرو، نیز از دیگر اهداف سارقین هستند. صاحبان این خودرو با پارک کردن در کوچه و خیابان ریسک بزرگی می‌کنند چرا که این خودروها امنیت بالایی ندارند. داشتن ردیاب خودرو به شما اطمینان می‌دهد در صورت سرقت، می‌توانید به راحتی خودرو را پیدا کرده و سرمایه خود را نجات دهید.

سوالات متداول درباره خرید ردیاب خودرو برای انواع خودروهای ایرانی

بهترین جی پی اس برای پراید چیست؟

بهترین و مناسب ترین ردیاب جی پی اس برای پراید مدل‌های B60 و F100-R وایزر است.

بهترین جی پی اس برای پژو ۲۰۶ چیست؟

بهترین و مناسب ترین ردیاب جی پی اس برای خانواده پژو ۲۰۶ و ۲۰۷ مدل F150 وایزر است.

بهترین جی پی اس برای موتور سیکلت چیست؟

بهترین و مناسب ترین ردیاب جی پی اس برای موتور سیکلت مدل B60 وایزر است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۲ میانگین: ۵]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=458487

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 2
 1. ردیاب واسه هر ماشینی واجبه. خیلی وسیله ی خوبی اند.

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.