اخبار بیمه | اقتصاد آفرین

اخبار بیمه | اقتصاد آفرین
  • امروز : شنبه - 5 اسفند - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

جیمیل رفتنی شد؟ / خبری که توییتر را به هم ریخت شاهکار اپل ترک خورد روش جدید تشخیص تازگی گوشت با دقت بالا عکس |‌ طراحی رویایی آیفون ۱۶ غرش‌ اژدهای اقیانوس در نزدیکی سوئد مادامی که مجلس مجازاتی تعیین نکند، استفاده از فیلترشکن غیرقانونی نیست خوانش ۶ میلیارد پلاک‌ خودرو در جاده‌ها از ابتدای امسال‌ عزم ایران و ‌سوریه برای گسترش روابط تجاری خبر خوش رئیس سازمان امور مالیاتی کشور مشکل آزاردهنده آیفون ۱۵ ترسیم چهره متفاوت پاپ توسط هوش مصنوعی جنجالی شد / عکس فناوری جادویی گوشی پرچمدار چینی/ کنترل ماشین با حرکت چشم دیدن آن سوی موانع با فناوری جدید ایران صادرکننده مرغ شد توضیحات سازمان مالیاتی در خصوص ابهامات فرصت هفت روزه مودیان کاهش دمای ۶ تا ۱۰ درجه‌ای دما از فردا در کشور قیمت خودرو در بازار شب عید+ جدول سکه ارزان می شود؟ صادرات تراکتور به آفریقا و آمریکای جنوبی و تهاتر با نهاده و گوشت مانور نظارتی کنترل بلیط اتوبوس در یزد برگزار شد ثبت بارش‌های تقریبا در حد نرمال در کشور اختلال گسترده شبکه‌های ارتباطی در آمریکا عکس‌های جنجالی هوش مصنوعی/ حمله ایلان ماسک، واکنش گوگل گوشی تاشو هواوی به بازار آمد/ عکس

اخبار بیمه | اقتصاد آفرین

03اسفند
مقایسه رشد تعرفه پزشکان و دستمزد کارگر

مقایسه رشد تعرفه پزشکان و دستمزد کارگر

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان مقایسه رشد تعرفه پزشکان و دستمزد کارگر را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23بهمن
فرصت طلایی برای همه وسایل نقلیه: استفاده از طرح بخشودگی بیمه شخص ثالث با مزایای بی‌نظیر
ازکی؛ مقایسه و خرید آنلاین بیمه

فرصت طلایی برای همه وسایل نقلیه: استفاده از طرح بخشودگی بیمه شخص ثالث با مزایای بی‌نظیر

بدون بیمه شخص ثالث، هرگز نباید رانندگی کنید. بروز هرگونه حادثه‌ای بدون داشتن این بیمه، خسارت‌های سنگینی به شما تحمیل می‌کند.

12بهمن

نرخ بیکاری دومین اقتصاد جهان

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان نرخ بیکاری دومین اقتصاد جهان را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

29دی

میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان میزان افزایش حقوق بازنشستگان در سال آینده را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

05دی

کارت هدیه ویژه برای بازنشستگان کشور

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان کارت هدیه ویژه برای بازنشستگان کشور را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

03دی

سرکوب دستمزد کارگری چه زیانهایی برای اقتصاد ایران دارد؟/ دستمزد در اربیل عراق۲۵تا۳۰میلیون تومان است

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان سرکوب دستمزد کارگری چه زیانهایی برای اقتصاد ایران دارد؟/ دستمزد در اربیل عراق۲۵تا۳۰میلیون تومان است را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

29آذر

فوری/ جزییات میزان افزایش حقوق بازنشستگان پس از همسان سازی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان فوری/ جزییات میزان افزایش حقوق بازنشستگان پس از همسان سازی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

26آذر
حقوق بازنشستگان سال آینده چقدر تغییر می‌کند؟

حقوق بازنشستگان سال آینده چقدر تغییر می‌کند؟

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان حقوق بازنشستگان سال آینده چقدر تغییر می‌کند؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

24آذر

زمان واریز حقوق آذر ۱۴۰۲ بازنشستگان تامین ‌اجتماعی

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان زمان واریز حقوق آذر ۱۴۰۲ بازنشستگان تامین ‌اجتماعی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23آذر
پیش‌بینی مهم از نرخ ارز و تورم ایران

پیش‌بینی مهم از نرخ ارز و تورم ایران

اقتصاد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان پیش‌بینی مهم از نرخ ارز و تورم ایران را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23آذر
دلیل هجوم بورسی ها به مترو را می دانید؟ +فیلم

دلیل هجوم بورسی ها به مترو را می دانید؟ +فیلم

خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان دلیل هجوم بورسی ها به مترو را می دانید؟ +فیلم را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.