اخبار بیمه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار بیمه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : چهارشنبه - 15 تیر - 1401

اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

معرفی عوامل سقوط طلا به زیر مرز ۱۸۰۰ دلاری ریزش تاریخی یورو برابر دلار هشدار جدی به صاحب‌خانه‌ها/تهدیدکنندگان مستاجران تحت پیگیرد قانونی قرار می‌گیرند زلزله شدید در بازار طلای جهانی ردپای فدرال رزرو در ریزش طلا‌ /آژیر رکود اقتصادی به صدا در آمد خبر خوش به بازنشستگان درباره متناسب‌سازی حقوق زمان ثبت‌نام مجدد نهضت ملی مسکن اعلام شد +جزئیات آغاز ثبت‌نام جدید نهضت ملی مسکن از فردا +جزییات صادرات گاز ایران در سال ۲۰۲۱ چند درصد افزایش یافت؟ +جدول زشت‌ترین خودروی میتسوبیشی در آمریکا + عکس آغاز ثبت‌نام جدید نهضت ملی مسکن از فردا+جزییات ۱۵ درصد حقوق دولتی معادن در استان‌ها هزینه می‌شود جایگزین تاکسی سمند از راه رسید باورتون میشه این قطعه غول پیکر تولید ایران باشه؟ +عکس قیمت جدید محصولات بسترن/ B30 , B50 اتوماتیک کارکرده چند؟+جدول انتشار فهرست وام‌ها و اشخاص مرتبط ۱۹ بانک و موسسه اعتباری جهش قیمت خودروهای پژو / قیمت جدید دنا و سمند + جدول فهرست تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط ۱۹ بانک منتشر شد قیمت جدید تلویزیون‌های ۲۰ تا ۴۳ اینچ + جدول و مشخصات افزایش قیمت دلار / عقبگرد در بازار سکه فهرست «تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط» ۱۹ بانک و موسسه منتشر شد تسهیلات جدید برای کاهش ریسک پذیری استارتاپ ها ایست قیمت در بازار محصولات سایپا + جدول گزارش بانک مرکزی از رشد نقدینگی و پایه پولی در اردیبهشت

اخبار بیمه | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

14تیر

خبر خوش به بازنشستگان درباره متناسب‌سازی حقوق

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان خبر خوش به بازنشستگان درباره متناسب‌سازی حقوق را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

12تیر
جزئیات دستورالعمل تعرفه خدمات پرستاری

جزئیات دستورالعمل تعرفه خدمات پرستاری

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان جزئیات دستورالعمل تعرفه خدمات پرستاری را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

12تیر

خبر خوش برای بازنشستگان/ مبلغ جدید وام ضروری اعلام شد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان خبر خوش برای بازنشستگان/ مبلغ جدید وام ضروری اعلام شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر
لزوم ارتقای مهارت سخنوری در صنعت بیمه

لزوم ارتقای مهارت سخنوری در صنعت بیمه

خبرگزاری مهر خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان لزوم ارتقای مهارت سخنوری در صنعت بیمه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر

حقوق مشمولان قانون کار دستگاه‌های دولتی تعیین تکلیف شد/حقوق‌ها چقدر افزایش می یابد؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان حقوق مشمولان قانون کار دستگاه‌های دولتی تعیین تکلیف شد/حقوق‌ها چقدر افزایش می یابد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر

چرا حقوق بازنشستگان افزایش پیدا نمی‌کند؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان چرا حقوق بازنشستگان افزایش پیدا نمی‌کند؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر

پرداخت وام ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان + شرایط و جزئیات

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان پرداخت وام ۱۲ میلیون تومانی به بازنشستگان + شرایط و جزئیات را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر
فروش ۹۵ درصدی خدمات بیمه به صورت چهر به چهره

فروش ۹۵ درصدی خدمات بیمه به صورت چهر به چهره

خبرگزاری مهر خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان فروش ۹۵ درصدی خدمات بیمه به صورت چهر به چهره را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر

شرایط دریافت وام ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان ابلاغ شد

صد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان شرایط دریافت وام ۱۲ میلیون تومانی بازنشستگان ابلاغ شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11تیر

خبرهای خوش برای بازنشستگان/فرانشیز درمان برای این بازنشستگان رایگان شد

صد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان خبرهای خوش برای بازنشستگان/فرانشیز درمان برای این بازنشستگان رایگان شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10تیر
از ماجرای یک ویرگول تا افزایش ده درصدی مستمری‌ها/ دولت مصوبه «حقوق بازنشستگان» را اصلاح کند

از ماجرای یک ویرگول تا افزایش ده درصدی مستمری‌ها/ دولت مصوبه «حقوق بازنشستگان» را اصلاح کند

صد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بیمه با عنوان از ماجرای یک ویرگول تا افزایش ده درصدی مستمری‌ها/ دولت مصوبه «حقوق بازنشستگان» را اصلاح کند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.