دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب کدام است؟

دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب کدام است؟
 • امروز : شنبه - 2 تیر - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 3

سرخط اخبار اقتصادی

رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در ۱۳ استان بارش باران در نقاط مختلف کشور استقرار شهرک دانش بنیان در شهرستان فرخشهر باید تسریع گردد بازگشت زائران حج تمتع با ۱۹ پرواز هما از امروز سود فولاد مبارکه به ۹۷ هزار میلیارد تومان می رسد ستاره جوان از سپاهان جدا می شود؟ حرکت خلاف جهت طلای آب شده/ بازدهی هفتگی کدام دارایی کمترین بود؟ هشدار بارش‌های شدید در تهران طلا چگونه به وجود می‌ آید از «آغاز شمارش معکوس برای افتتاح سازمان ملی هوش مصنوعی» تا «۲۶۰ میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی» دستور انتقال پرونده مالیاتی مس سونگون به امور مالیاتی توسط وزیر اقتصاد صادر شد سود سهامداران فولاد کاوه جنوب کیش تقسیم شد/ هر سهم ۱۶۳ تومان راه شناسایی پروژه تمیز رمزارزی بررسی عملکرد بازارها در اولین فصل ۱۴۰۳: بهاری که سبز نبود حرکت خلاف جهت سکه گرمی با بازار طلا ملکه فراریِ کریپتو که تحت تعقیب اف‌بی‌آی قرار گرفته، کیست؟ طلا به بالاترین قیمت دو هفته اخیر رسید تغییر قابل توجه ذخایر بیت‌کوینِ ماینرها جابه جایی ۱۴ میلیون مسافر در پروازهای خارجی درآمدهای سازمان هواشناسی کشور «اختصاصی» شد موافقت با تامین آب کارخانه عظیم فولاد جنوب کرمان پیمان بابادی مدیرعامل استقلال شد نواحی شمال غرب کشور منتظر بارش تگرگ باشند آغاز عملیات بازگشت حجاج از روز شنبه


20
شرکت افق فراویژن | سیستم حضور و غیاب و خدمات اتوماسیون اداری
دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب کدام است؟
 • کد خبر : 456451
 • 21 خرداد 1403
دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب کدام است؟
 دقیق‌ترین دستگاه حضور و غیاب دستگاهیست که بطور کامل بر فرایند حضور و غیاب نظارت داشته باشند و دستمزدها و پرداخت های مالی را محاسبه کند و بتواند آمار تحلیلی از دیتاهای ورودی بدهد و این دستگاه مانند حضور و غیاب افق فراویژن به قدری قابل اعتماد باشد که مدیر بتواند با اطلاعات بدست آمده تصمیم گیری و حساب کتاب کند.

از زمانیکه ردپای تکنولوژی در تمام بخش های زندگی ما مشاهده شده، فرایند حضور و غیاب نیز دچار تحولات عظیمی شده است. دیگر مانند گذشته برای حضور و غیاب کارکنان از روش های سنتی که خطاهای زیادی داشتند استفاده نمی شود. امروزه دیگر قابل تصور نیست که یک سازمان یا مجموعه بزرگ برای ثبت ورود و خروج کارکنان خود از این روش ها استفاده کند. بنابراین دقیق‌ترین دستگاه حضور و غیاب دستگاهیست که بطور کامل بر فرایند حضور و غیاب نظارت داشته باشند و دستمزدها و پرداخت های مالی را محاسبه کند و بتواند آمار تحلیلی از دیتاهای ورودی بدهد.

ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب کدام است؟ اگر تمایل دارید پاسخ جامعی برای این سوال پیدا کنید ادامه مطلب را از دست ندهید.

دستگاه حضور و غیاب به زبان ساده!

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است در جهت حضور و غیاب و ثبت تردد کارکنان یک مجموعه به کار می رود. این سیستم عموما با استفاده از تکنولوژی های مختلف ازجمله سیستم‌های تشخیص اثر انگشت، تشخیص چهره و هوش مصنوعی کارمیکند.

با کمک نرم افزارحضور و غیاب افق فرا ویژن مدیران می توانند به بهترین نحو از ورود و خروج کارکنان خود مطلع بوده و گزارش‌های مدیریتی مفیدی از عملکرد کارکنان خود تهیه کنید.

دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب؛ بهره گیری از هوش مصنوعی

امروزه تکنولوژی هوش مصنوعی AI به دستگاه های حضور و غیاب نیز راه پیدا کرده است و باعث ایجاد تحولی بزرگ در این زمینه شده است. استفاده از هوش مصنوعی در مدیریت حضور و غیاب به عنوان یک روش بسیار هوشمندانه و دقیق در نظر گرفته می شود.

هوش مصنوعی با پارامترهای مختلف خود میتواند با تحلیل داده‌ها، الگوهای کارکرد کارکنان در هر ماه را ارزیابی و با کمک هوش مصنوعی چهره فرد را حتی با پوشش کلاه و ماسک تشخیص دهند.

مزایای فوق العاده استفاده از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی در مدیریت حضور و غیاب

هوش مصنوعی توانسته باعث تولید دقیق ترین دستگاه های حضور و غیاب شود. مزایای فوق العاده استفاده از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی در مدیریت حضور و غیاب موضوعی است که قصد داریم در این بخش از مطلب به آن بپردازیم.

تشخیص چهره با الگو

۱- شناسایی چهره با دقت بالا

یکی از دلایلی که این دستگاه ها به عنوان دقیق ترین دستگاه های حضور و غیاب شناخته شوند قابلیت شناسایی چهره با دقت بالا است. زمانی که فرد برای ورود و خروج از جلوی دستگاه عبور میکند با فرایندی غیر از روش قدیمی عکس برداری تشخیص چهره صرت میگیرد که این قابلیت نتایج چشمگیری را رقم زده:

 • قابلیت شناسایی چهره با ماسک
 • امکان شناسایی شخص از فاصله ۳ متری
 • قابلیت شناسایی چهره شخص در تاریکی مطلق
 • الگوریتم شناسایی بروز

۲- ثبت تایم کارکرد کارکنان به صورت اتوماتیک

با کمک دستگاه های حضور و غیاب مجهز به هوش مصنوعی ثبت تایم کارکرد کارکنان به صورت اتوماتیک و محاسبه تاخیر و غیبت کارمند انجام می شود. با کمک این دستگاه ها دیگر نیازی به ثبت ورود و خروج کارکنان به صورت دستی نیست و این قابلیت باعث می شود که خطاهای انسانی کاهش پیدا کنند. با کمک این ابزارها میتوان به کارکنان اعلام کرد که زمان حضور آن ها در محل کار فرا رسیده است یا چند روز غیبت و تاخیر دارند.

جلوگیری از تقلب کارکنان برای ثبت دقیق حضور و غیاب

۳- گزارش‌دهی و تحلیل داده‌ها

دقیق ترین دستگاه های حضور و غیاب مدل هایی هستند که می توانند گزارش‌دهی و تحلیل داده‌ها را به صورت صحیح و اصولی انجام دهند. با کمک نرم ‌افزارهای هوش مصنوعی این امکان فراهم می شود که بتوان داده‌های حضور و غیاب را به‌صورت دقیق و سریع تحلیل کرد.

۴- استفاده از ابزارهای ارتباطی

از دیگر مزایای استفاده از هوش مصنوعی در مدیریت حضور و غیاب بهره گیری از ابزارهای ارتباطی است. این دستگاه‌ها این قابلیت را دارند که از ابزارهای ارتباطی مثل تلفن همراه و ایمیل استفاده کنند همچنین دستگاه های حضور و غیاب ارائه شده توسط مجموعه افق فراویژن امکان متصل شدن به نرم افزار مخصوص حضور و غیاب و در نتیجه مدیریت ثبت تردد و… بدون دستگاه حضور و غیاب را دارند.

تاثیر شگفت انگیز تکنولوژی در مدیریت حضور و غیاب

تاثیر بینظیر تکنولوژی در مدیریت حضور و غیاب را نمیتوان نادیده گرفت. تکنولوژی توانسته تحول عظیمی در فرایند حضور و غیاب داشته باشد که در این بخش از مطلب قصد داریم تاثیرات آن را بیان کنیم.

 • کاهش خطای انسانی و تسریع فرایند محاسبه

زمانی که از یک دستگاه حضور و غیاب دقیق استفاده کنید احتمال وقوع خطای انسانی کاهش پیدا میکند. این دستگاه ها به شکل اتوماتیک کار می کنند و دستگاه قابل اعتماد برای حضور و غیاب کارکنان به صورت خودکار و با دقت بسیار بالایی ثبت می شوند.

 • جلوگیری از تقلب و افزایش بهره‌وری

با دسترسی به اطلاعات دقیق و به روز حضور و غیاب کارکنان مدیران می توانند به بهترین شکل ممکن روند کاری پرسنل خود را مدیریت و درجهت پاداش و تشویق و بازبینی در عملکرداو اقدام کند.

 • کاهش زمان و هزینه ها

با احتساب حضور و غیاب، تردد، حقوق ماهانه همراه با بیمه و اضافه کاری بصورت خودکار توسط دستگاه حضور و غیاب، قطعا مدت زمان وهزینه ای که برای مدیریت دسترسی به داده‌ها و ثبت آن ها میگذارید کاهش می یابد

استفاده از سیستم حضور و غیاب در باشگاه

از دستگاه های حضور و غیاب در چه مکان هایی میتوان استفاده کرد؟

شما عزیزان می توانید از دستگاه های حضور و غیاب در مکان های مختلف بدون محدویت استفاده کنید. برخی از این مکان ها عبارتند از:

 • ادارات و شرکت ها
 • کارخانه ها و کارگاه ها
 • مراکز درمانی مانند بیمارستان ها
 • استارت آپ ها
 • مدارس و آموزشگاه ها
 • کسب و کارهای سیار

افق فرا ویژن، ارائه دهنده دقیق‌ترین دستگاه حضور و غیاب مبتنی بر هوش مصنوعی

اگر به دنبال بهترین مجموعه برای خرید دستگاه حضور و غیاب هستید پیشنهاد ما به شما عزیزان مجموعه افق فراویژن است. این مجموعه دارای سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه ارائه مدل های مختلف دستگاه حضور و غیاب، سیستم کنترل تردد، حضور و غیاب هوش مصنوعی و بیومتریک و همچنین نرم افزار حضور و غیاب بوده که توانسته در طی سالیان طولانی فعالیت خود رضایت تمام مشتریانش را به دست بیاورد. تمام دستگاه های عرضه شده توسط این مجموعه از گارانتی معتبر برخوردار هستند و جزء بهترین ها در نوع خود محسوب می شوند.

جمع بندی دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب

در این مطلب سعی کردیم به مشخصات دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب و معرفی بهترین دستگاه در این زمینه بپردازیم..با کمک این دستگاه های کاربردی مدیران می توانند به بهترین شکل ورود و خروج پرسنل خود را بدون خطا مدیریت و با تحلیل دیتای دریافتی از دستگاه به دقیق ترین نتیجه گیری و تصمیم برسند.

متا: دقیق ترین دستگاه حضور و غیاب دستگاهیست که بطور کامل بر فرایند حضور و غیاب نظارت داشته باشند و دستمزدها و پرداخت های مالی را محاسبه کند و بتواند آمار تحلیلی از دیتاهای ورودی بدهد.

سوالاتی که ممکن است درباره دستگاه حضور و غیاب بپرسید:

۱- آیا دستگاه های حضور و غیاب ارائه شده توسط مجموعه افق فراویژن قابلیت اتصال به نرم افزارهای مالی و حسابداری را دارند؟

بله، دستگاه های حضور و غیاب ارائه شده توسط این مجموعه امکان متصل شدن به تمام نرم افزارهای مالی و حسابداری داخل کشور را دارند.

۲- استفاده از هوش مصنوعی در دستگاه های حضور و غیاب تا چه اندازه می تواند در کاهش خطاهای انسانی تاثیر داشته باشد؟

سیستم های حضور و غیابی که با بهره گیری از هوش مصنوعی کار می کنند بسیار دقیق هستند و احتمال خطاهای انسانی را تا حد زیادی کاهش می دهند.

۳- آیا در این سیستم ها میتوان روش حضور و غیاب مثلا با اثر انگشت، تشخیص چهره و… را تعیین کرد؟

بله، شما می توانید روش حضور و غیاب را در این سیستم ها مشخص کنید.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۳ میانگین: ۴.۷]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=456451

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 12
 1. استفاده های دستگاه حضور و غیاب رو خیلی خوب توضیح دادید مقاله جالبی بود

 2. تقریبا ۱۲ سال است که از محصولات و خدمات افق فرا ویژن استفاده می کنیم ، واقعا خدمات پس از فروش و پشتیبانی بینظیری دارند ، اگر نیاز به سیستمهای مدیریت تردد منابع انسانی دارید حتما پیشنهاد میشه

 3. با توجه به تجربه چندین ساله و استفاده از برند های مختلف حضور غیاب ،افق فرا ویژن تجربه جذاب و ایده آلی برای شخص من بود.

 4. ممنون از محتوای خوبتون
  مهمترین مسئله در بحث کنترل نیروی انسانی همین نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب که مدیر را از بسیاری دغدغه ها را دور می کند هیمینطور کارمندان هم احساس امنیت بیشتری در مجموعه دارند که قرار نیست حقی از کسی ضایع شود.
  ممنون ازینکه دستگاه و نرم افزار خوبی را معرفی کردید یکی از دوستان بنده هم از همین دستگاه های هوش مصنوعی افق فرا ویژن استفاده کرده بود و من هم به تازگی گرفتم و راضی هستم.

 5. به جرات می تونم بگم یکی از بهترین شرکت هایی که توی زمینه حضور و غیاب فعالیت میکنه شرکت افق فرا ویژن هست

  • سلام مهندس یارمحمدی عزیز،
   درسته، شرکت افق فراویژن از قدیمی های تکنولوژی سیستم حضور و غیاب و خدمات اتوماسیون اداری هست، 💪
   سپاسگزارم از حضور گرم شما

 6. چندین سال هست با این مجموعه همکاری دارم و از دستگاه های جدیدشون استفاده میکنم خدمات بی نظری دارند این مجموعه حتما پیشنهاد میشه

  • سلام آتنا جان،
   خوشحالیم همراه اقتصادآفرین هستید تا اشتراک تجربه شما عزیزان رو با بهترین برند های ایران داشته باشیم،❤️
   موفق باشید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.