بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت

بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت
  • امروز : پنج شنبه - 4 مرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید افزایش واردات برق | گرما جهنمی شد جهان خواستار انتقال به انرژی سبز عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید آمار عملکرد بازار بیمه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید واکنش شورا به پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید


19
یانگ سنتر | فروشگاه محصولات بازی و لوازم جانبی
بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت
  • کد خبر : 458316
  • 17 تیر 1403
بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت
بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده است،

به‌ویژه اکنون که بازی‌های بهبود یافته‌تری برای کاربران گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی شده‌اند که به همان اندازه هیجانی مشابه آنچه در کنسول‌های بازی دریافت می‌کنیم، ارائه می‌کنند. یکی از چالش‌های اصلی این است که بیشتر بازی‌ها فقط می‌توانند از طریق اتصال داده WIFI کار کنند که ممکن است برای برخی از کاربران راحت نباشد، اما همیشه راهی برای خروج وجود دارد. من قصد دارم تعدادی از بهترین بازی‌های جنگی آفلاین را که می‌توان بدون اتصال به WIFI یا اینترنت بازی کرد، معرفی کنم.

بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت

برخی از بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت محبوبی که می‌توانید در تلفن هوشمند و تبلت اندرویدی خود بازی کنید شامل بازی‌های استراتژیک، بازی‌های تیراندازی و نوع بازی RPG می‌شود، اما هدف اصلی ما یافتن بهترین بازی‌های جنگی است که می‌توان بدون اتصال به اینترنت بازی کرد. در صورت عدم اتصال به اینترنت وای فای یا عدم اتصال به اینترنت در تبلت و تلفن اندرویدی خود مشکلی وجود ندارد. در پایین به بهترین بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت دارد رو اشاره خواهیم کرد.

شما میتوانید تمام بازی های مورد نظر را از صفحه خرید اکانت قانونی ps5 و ps4 خریداری بفرمایید.

Elite Killer: SWAT

اگر میخواهید معتاد شوید، بازی تیراندازی Elite Killer: SWAT را با گرافیک خیره کننده امتحان کنید، اکشن این است که هدف بگیرید و تیراندازی کنید و در این بازی تیراندازی اول شخص اکشن گرا، هیچ یک از اعضای تیم را پشت سر نگذارید. این بازی دارای ۱۰۰ سطح چالش برانگیز و ۳۰ سلاح در دنیای واقعی است.

شما یک عضو نخبه آموزش دیده در تیم های سلاح و تاکتیک های ویژه هستید. مجهز به مسلسل های فرعی، تفنگ های تک تیراندازی و نارنجک های بیهوش کننده، در ماموریت های مخفی در سرتاسر جهان حرکت خواهید کرد تا سندی کای شیطانی را که در سر راه یک دنیای صلح آمیز قرار دارد، از بین ببرید. زمان آن فرا رسیده است که اسلحه های گرم خود را پر کنید و FPS 5 ستاره خود را تعمیر کنید! بگذار گلوله ها پرواز کنند! بازی کاملا رایگان است اما خریده ای درون برنامه ای وجود دارد. این یکی از بهترین بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت می باشد.

Modern Combat 4

بازی مدرن رزمی ۴ اکشن FPS به گوشی‌های هوشمند می‌آید و مرزهای بازی‌های موبایلی را حتی بیشتر می‌کند. قدرت شما در مقابل جنگ آزمایش خواهد شد و تنها راه اجتناب از ویرانی جهانی در دستان معدود سربازان نخبه است که باید رهبران جهان را از یک گروه تروریستی آشنا ترسناک ردیابی و نجات دهند.

شما می توانید این بازی را به صورت آفلاین و بدون اتصال دیتا دانلود کرده و بازی کنید، یکی از بهترین ویژگی های این بازی پشتیبانی از گزینه چند نفره آنلاین است که به شما کمک می کند تا بر میدان جنگ تسلط داشته باشید. گرافیک و انیمیشن ها فوق العاده هستند، شما می توانید جنگ کنید و بر میدان جنگ تسلط داشته باشید. و این یکی از بهترین بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت می باشد.

N.O.V.A Legacy

بازی مدرن رزمی ۴ اکشن FPS به گوشی‌های هوشمند می‌آید و مرزهای بازی‌های موبایلی را حتی بیشتر می‌کند. قدرت شما در مقابل جنگ آزمایش خواهد شد و تنها راه اجتناب از ویرانی جهانی در دستان معدود سربازان نخبه است که باید رهبران جهان را از یک گروه تروریستی آشنا ترسناک ردیابی و نجات دهند.

بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت

شما می توانید این بازی را به صورت آفلاین و بدون اتصال دیتا دانلود کرده و بازی کنید، یکی از بهترین ویژگی های این بازی پشتیبانی از گزینه چند نفره آنلاین است که به شما کمک می کند تا بر میدان جنگ تسلط داشته باشید. گرافیک و انیمیشن ها فوق العاده هستند، شما می توانید جنگ کنید و بر میدان جنگ تسلط داشته باشید. شاید این بازی جزو ۴ تا از بهترین بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت می باشد.

Cover Fire: Offline Shooting Games

وظیفه شما رهبری مبارزه، تبدیل شدن به بهترین تک تیرانداز و تیرانداز است.

یکی از بهترین بازی های تیراندازی آفلاین را روی حالت جدید موبایل اکنون به صورت رایگان دانلود کنید: Sniper FPS Black Ops. شما فراخوان وظیفه کشتن همه دشمنان را دریافت کرده اید، زمان در حال اتمام است. زمان مسابقه و شلیک! برای زنده ماندن هر گل ۳ ثانیه اضافه می کند بازی زامبی رایگان را امتحان کنید! ضربه بزنید و هیچ زامبی را زنده نگذارید!! آیا شما یک قهرمان بقا هستید؟

زمان اقدام در میدان جنگ فرا رسیده است. با بهترین تک تیرانداز و تیرانداز خط مقدم خود تماس بگیرید و بجنگید. برای کشتن در این بازی تیراندازی ۳ بعدی تک تیرانداز اعتیاد آور شلیک کنید و در عملیات های ویژه زنده بمانید!

Real Commando Secret Mission

True Commando Secret Mission-Free Shooting Games Gamexis Inc. با افتخار یک بازی فریم در ثانیه جدید را به شما در ارتش جنگ جهانی پیشنهاد می کند. بصری قدرتمند و داستان جذاب در این بازی های تیراندازی رایگان می تواند اوقات فراغت شما را هیجان انگیزتر کند. تجربه بازی در این بازی تیراندازی آفلاین فریم بر ثانیه ۲۰۲۰ شما را وارد سطح جدیدی از تیراندازی لذت بخش می کند. در این بازی آفلاین ۲۰۲۰ شما در نقش یک کما ندوی مخفی بازی خواهید کرد.

شما باید به کشور خود خدمت کنید و دشمن را در میان یکی از بهترین بازی های تیراندازی آنلاین در این بازی جنگی ارتش بکشید. در این بازی تک تیراندازی آفلاین باید یک سرباز بسیار شجاع و ماهر باشید.

آیا بازی های جنگی بدون اینترنت ارزش بازی کردن دارند؟

بسته به ترجیحات شما و بازی خاص، بازی‌های جنگی می‌توانند بدون اینترنت ارزش بازی کردن را داشته باشند. بسیاری از آنها کمپین های جذاب تک نفره با مخالفان هوش مصنوعی، سناریوهای تاریخی و فرصتی برای توسعه استراتژی ها با سرعت خود ارائه می دهند. برخی از بازی ها از چند نفره محلی برای بازی رو در رو پشتیبانی می کنند. بازی آفلاین می تواند تجربه متمرکزتری را بدون حواس پرتی آنلاین ارائه دهد. با این حال، محتوای چند نفره آنلاین، به‌روزرسانی‌ها و محتوای قابل دانلود را از دست خواهید داد. ارزش بازی آفلاین در نهایت به ویژگی های بازی و اولویت های بازی شخصی شما بستگی دارد. تمام بازی های مورد نظر را از یانگ سنتر خریداری کنید. امیدوارم از مقاله بازی جنگی جدید بدون نیاز به اینترنت استفاده کامل را کرده باشید.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۳ میانگین: ۵]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=458316

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 3
  1. بازی آفلاین که کیف نمیده

  2. ولی Real Commando Secret Mission یه بازی دیگست انصافااااااا

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.