اخبار هواشناسی اقتصاد | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار هواشناسی اقتصاد | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : سه شنبه - 7 آذر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 226

سرخط اخبار اقتصادی

غوغای صف فروش‌ها در بورس / منفی پشت منفی حقوق واقعی در سال ۱۴۰۳ چقدر است؟ / فشار مالیات بر چه گروه‌هایی است؟ تحول در حمل‌و نقل شهر تبریز با مشارکت گروه بهمن آغاز فروش نقد و اقساطی ۲ خودرو جک J4 و کی ام سیT8 از سوی کرمان موتور ویژه آذر ۱۴۰۲ بهره برداری فولاد خوزستان از یک پروژه و توقف تولید شمش فولادی در «فروی» اعلام زمان پرداخت وام ۳۵۰ میلیونی مسکن روستایی / این متقاضیان آماده معرفی به بانک هستند + فیلم درس‌های تاریخی تورم برای کشورها هشدار؛ اگر گوشی سامسونگ دارید فعلا اندروید ۱۴ را نصب نکنید! + لیست قیمت انواع گوشی سامسونگ قیمت تخم‌مرغ از ۵ هزار تومان فراتر رفت + جدول این وام ۳۰۰ میلیونی را عین آب خوردن بگیرید / وام ازدواج چقدر افزایش یافت؟ تامین انرژی، مهمترین چالش معادن یک روزه گواهینامه موتورسیکلت بگیرید/ کاهش ۶۰ درصدی هزینه دریافت این گواهینامه این خودرو لاکچری در یک هفته ۱۰۰ میلیون گران شد افزایش ظرفیت گرمخانه ها ؛نهایی شدن برنامه عملیاتی ساماندهی آسیب های اجتماعی ۶ ساعت پرتصادف در تهران اعلام شد عدد پیشنهادی افزایش حقوق پایین است / مجلس قطعا سقف افزایش حقوق را بالا می‌برد ۸۰ همت مالیات سنوات گذشته وصول شد/ رشد ۳ برابری اخذ مالیات با بررسی حسابهای بانکی گلایه وزیر از بنگاهداری بانک ها / سرمایه ها باید صرف تولید شود ساخت یک شهرک جدید در نزدیکی تهران + محل ساخت ورود پول سهامداران حقیقی به بورس / های‌وب در صدر معاملات فوری؛ قیمت آجیل شب یلدا اعلام شد خریداران از بورس رفتند فوری/ افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان تغییر می‌کند؟ چرا پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته کامل واریز نشد؟

اخبار هواشناسی اقتصاد | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

06آذر

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۹/۰۳؛ تشدید آلودگی هوا در تهران/ سامانه بارشی دوشنبه وارد کشور می‌شود

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۹/۰۳؛ تشدید آلودگی هوا در تهران/ سامانه بارشی دوشنبه وارد کشور می‌شود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

28آبان

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۸/۲۶؛ ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۸/۲۶؛ ورود سامانه بارشی جدید به کشور از دوشنبه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

23آبان

دمای کشور ۶ درجه از میانگین بلندمدت گرم‌تر می شود

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان دمای کشور ۶ درجه از میانگین بلندمدت گرم‌تر می شود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10آبان

هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۸/۰۹؛ باران، برف و کاهش دما در ۱۳ استان

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان هواشناسی ایران ۱۴۰۲/۰۸/۰۹؛ باران، برف و کاهش دما در ۱۳ استان را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

08آبان
مشکل واردات لوازم خانگی رفع می‌شود + فیلم

مشکل واردات لوازم خانگی رفع می‌شود + فیلم

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان مشکل واردات لوازم خانگی رفع می‌شود + فیلم را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

08آبان
فوری/ منتظر ریزش قیمت این خودروها باشید

فوری/ منتظر ریزش قیمت این خودروها باشید

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان فوری/ منتظر ریزش قیمت این خودروها باشید را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

08آبان
«شهریه» مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها؛ هرچقدر زورشان برسد

«شهریه» مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها؛ هرچقدر زورشان برسد

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان «شهریه» مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌ها؛ هرچقدر زورشان برسد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

08آبان

ثبت نخستین دمای زیر صفر در استان تهران

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان ثبت نخستین دمای زیر صفر در استان تهران را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

07آبان

برنج هندی ارزان شد

اقتصاد آنلاین خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان برنج هندی ارزان شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

07آبان
گرانی عجیب لوازم یدکی خودرو  / سپر این خودرو ۱۰۰ میلیون شد!

گرانی عجیب لوازم یدکی خودرو / سپر این خودرو ۱۰۰ میلیون شد!

خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان گرانی عجیب لوازم یدکی خودرو / سپر این خودرو ۱۰۰ میلیون شد! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

07آبان
امیدی تازه برای احیای دریاچه ارومیه

امیدی تازه برای احیای دریاچه ارومیه

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار هواشناسی اقتصاد با عنوان امیدی تازه برای احیای دریاچه ارومیه را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.