اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : پنج شنبه - 6 مهر - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 225

سرخط اخبار اقتصادی

ریزش قیمت رانا در بازار / پلاس ۴۵۰ میلیون شد + جدول قیمت مسکن در آمریکا رکورد زد ممنوعیت نقل و انتقال ارزهای مجازی توسط بانک جی‌پی‌مورگان در انگلیس کاهش صادرات نفت خام روسیه زمان اتصال راه آهن عراق به ایران اعلام شد وضعیت عجیب خودروهای صفر کیلومتر مدیران خودرو! +عکس و فیلم دختر زیبای ایران خودرو در جاده کاهش قیمت افتاد سفر مهم فرزین به قطر/ خبر جدید از پول های ایران در بانک های قطری در راه است؟ قیمت دلار امروز چهارشنبه / گرفتاری دلار در کف کانال ۴۹ هزار تومانی + فیلم واریز ۵۱هزار میلیارد تومان سود برای ۴۲ میلیون سهامدار نحوه برگزاری کنکور ۱۴۰۳ اعلام شد/ شرایط تاثیر معدل در آزمون آقای چمران کاری جز تعطیل کردن نمایشگاه تهران ندارید؟ پشت پرده پیامک اخطار به متقاضیان مسکن ملی/ ماجرا چیست ؟! کاهش ۲۰‌هزار مگاواتی تقاضای برق در کشور وزارت کار آبی پاکی را روی دست کارگران ریخت/ حقوق کارگران ترمیم نمی شود! تصمیم دولت رئیسی برای خروج سیمان از بورس کالا شکستن طلسم بزرگراه بروجردی پس از ۱۳سال خبر مهم برای متقاضیان محصولات سایپا / زمان عرضه سایپا اطلس و سهند به بازار اعلام شد فروش فوری و قسطی این خودرو + جزییات فوری؛ بیمه کارگران ساختمانی اجرایی شد + جزییات ارزش معاملات پایین همچنان در بورس رکوردار است نمایشگاه مصلی، تهران را قفل کرد / چمران کجاست؟ سازمان تامین اجتماعی متولی اصلی صنعت پالایش نفت کشور واکنش زاکانی به انتقاد هاشمی درباره راه‌اندازی قطار برقی در تهران

اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

06مهر
قیمت دلار امروز چهارشنبه / گرفتاری دلار در کف کانال ۴۹ هزار تومانی + فیلم

قیمت دلار امروز چهارشنبه / گرفتاری دلار در کف کانال ۴۹ هزار تومانی + فیلم

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان قیمت دلار امروز چهارشنبه / گرفتاری دلار در کف کانال ۴۹ هزار تومانی + فیلم را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06مهر
پشت پرده پیامک اخطار به متقاضیان مسکن ملی/ ماجرا چیست ؟!

پشت پرده پیامک اخطار به متقاضیان مسکن ملی/ ماجرا چیست ؟!

خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان پشت پرده پیامک اخطار به متقاضیان مسکن ملی/ ماجرا چیست ؟! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06مهر

کاهش ۲۰‌هزار مگاواتی تقاضای برق در کشور

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان کاهش ۲۰‌هزار مگاواتی تقاضای برق در کشور را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06مهر
آغاز سفرهای بدون ویزای روس‌ها به ایران + عکس

آغاز سفرهای بدون ویزای روس‌ها به ایران + عکس

فردای اقتصاد خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان آغاز سفرهای بدون ویزای روس‌ها به ایران + عکس را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06مهر

قیمت بنزین در بودجه ۱۴۰۳ گران می شود؟

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان قیمت بنزین در بودجه ۱۴۰۳ گران می شود؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06مهر

روزنامه دولت:به استناد آمارهای خارجی فروش نفت۱.۴میلیون بشکه در روز است

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان روزنامه دولت:به استناد آمارهای خارجی فروش نفت۱.۴میلیون بشکه در روز است را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

05مهر

افزایش ۱۶ درصدی گازرسانی به نیروگاه‌ها در نیمه نخست ۱۴۰۲

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان افزایش ۱۶ درصدی گازرسانی به نیروگاه‌ها در نیمه نخست ۱۴۰۲ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

05مهر
هشدار / به هیچ وجه سمت این خانه ها نروید !

هشدار / به هیچ وجه سمت این خانه ها نروید !

خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان هشدار / به هیچ وجه سمت این خانه ها نروید ! را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

05مهر

قیمت بنزین در برنامه هفتم توسعه اعلام شد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان قیمت بنزین در برنامه هفتم توسعه اعلام شد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

05مهر
وزیری که صادرات نفت را به صفر رساند دیگران را دروغ‌گو خواند

وزیری که صادرات نفت را به صفر رساند دیگران را دروغ‌گو خواند

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان وزیری که صادرات نفت را به صفر رساند دیگران را دروغ‌گو خواند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

05مهر

۴۰ درصد مشترکان خانگی در تابستان امسال پاداش صرفه جویی برق گرفتند

خبرگزاری تسنیم خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با عنوان ۴۰ درصد مشترکان خانگی در تابستان امسال پاداش صرفه جویی برق گرفتند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.