شکایت مالک از سازنده برای نمای ساختمان و ریزش سنگ از زبان جهان فرود

شکایت مالک از سازنده برای نمای ساختمان و ریزش سنگ از زبان جهان فرود
 • امروز : یکشنبه - 14 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 38

سرخط اخبار اقتصادی

قدمی مثبت از دولت رئیسی در راستای حذف دلار پیش‌بینی افزایش تقاضای بورس در گروه‌های کالاهای اولیه‌ از این نوع طلا نخرید، ضرر می‌کنید! افزایش نرخ اشتغال زنان در برابر کاهش اشتغال مردان اولین خودروهای چینی وارداتی عرضه شد+ قیمت قطعی وزارت اقتصاد: چشم‌انداز تورم در سال جاری کاهشی است افزایش بیش از ۱۰ هزار مگاواتی مصرف برق آغاز فعالیت مترو از ۴ و نیم صبح /زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل در روزهای تعطیل قیمت خانه در منطقه ۵ تهران / آپارتمان نوساز متری ۱۵۰ میلیون تومان! دولت پیازفروش خوبی نشد! هوای این مناطق تهران پاک است چند نکته درباره طرح «کالابرگ الکترونیک» /اطلاع از باقی‌مانده اعتبار یارانه با یک کد دستوری واردات گاز از ترکمنستان؛ گامی در مسیر تبدیل ایران به مرکز تبادلات گازی منطقه وزرای اوپک امروز در وین دیدار می‌کنند رسوب بالای پول در بانک ها؛ هشدار تورم با شاخصی جدید تلاش دوباره شورای شهر برای حذف دستفروشان تئاتر شهر جزئیات ۳۱۴ همت درآمد از محل فروش داخلی و صادراتی فراورده‌های نفتی/ برآورد مرکز پژوهشها از واردات بنزین و گازوئیل+ جدول قیمت این خودروها افت کرد+ اسامی ۵.۵ همت غرامت کشاورزی در کشور پرداخت شد سیاست تثبیت ارزی، آتش دلالی بازار خودرو را خاموش کرد + جدول معرفی خوش حساب ترین استان ایران در مبادلات چک خبر مهم درباره ساعت کاری بورس در تابستان خطر بزرگ بی انگیزگی جامعه مدنی؛خود را صاحب بلامنازع شهر می‌دانند برنامه هفتم بحران صندوق‌ها را به رسمیت شناخت


84
یکی از مواردی که در بستن قرارداد کاری بین 2 نفر دارای اهمیت است شکل صحیح بستن قرار داد و رعایت موارد و نکات اصولی است که در مفاد قرارداد بیان شده است.

شکایت مالک از سازنده برای نمای ساختمان و ریزش سنگ از زبان جهان فرود

 • کد خبر : 31949
شکایت مالک از سازنده برای نمای ساختمان و ریزش سنگ از زبان جهان فرود
در زمان ساخت و ساز بنای ساختمان بین سازنده ی ساختمان و مالک شرح جزییات کامل اجرای ساخت بنای نما، زمان تحویل پروژه کاری، شروع و نقطه ی پایان کاری، برای ساخت از چه نوع مواد و مصالحی برای بخش نما باید استفاده گردد و... به طور دقیق باید گنجانیده گردد.

با پیشرفت‌های زیادی که در زمینه های مختلف تکنولوژی صورت گرفته است. امروزه نماهای آجری و سیمانی جای خود را به نماهای سنگی دادند. استفاده از نمای سنگی با وجود افزایش زیبایی و جلوه ای که در نمای شهر ایجاد می کند. مشکلات زیادی را هم در بر دارد. زیرا شکل استفاده ناصحیح از سنگ، پس از مدتی باعث به وجود آوردن حوادث ناگوار مانند پرتاب سنگ از نمای ساختمان را به پایین ارتفاع به دنبال خواهد داشت. که پرتاب سنگ باعث به وجود آوردن حوادث مالی و حتی جانی خواهد شد در ادامه ی مطالب همراه ما شوید.

نحوه شکایت از سازنده ی ساختمان با جهان فرود

یکی از شرکتهای معتبری که در زمینه ی خدمات نمای معتبر در بخش ارتفاعات فعالیت دارد جهان فرود می باشد. این شرکت با سالها تجربه کاری در زمینه های مختلف از جمله پیچ رولپلاک سنگ نما بدون داربست توانسته جایگاه ویژه ای پیدا نماید و از سایر رقبا برتری یابد. همچنین جهان فرود در ادامه ی مطلب اضافه می کند. گاهی سازنده ی ساختمان برای ساخت بنا از مصالح بسیار بی کیفیت و پایینی از جنس نامرغوب استفاده می کند که نتیجه ی آن پس از گذشت زمان ریزش سنگ از نما و به وجود آوردن خسارت مالی و حتی جانی می گردد. در صورتیکه در بند قرار داد استفاده از مواد از مواد نامرغوب توضیح داده نشده است. در این حالت مالک ساختمان می تواند از سازنده شکایت کند. زیرا تخلف بزرگی صورت گرفته و با متن قرار داد مغایرت خواهد داشت.

راپل

جهان فرود: برای این کار باید دادخواست تامین دلیل داده شود. که برای درخواست تامین باید به شورای حل اختلاف محل وقوع ملک بروید. بعد از این مرحله کارشناس رسمی دادگستری برای تعیین میزان خسارت به محل مورد نظر اعزام می گردد. در دادگاه قاضی با توجه به مواردی که درون بند قرار داد ذکر شده است. حکم نهایی را اعلام خواهد نمود. درضمن مالک برای شکایت باید هزینه ای را پرداخت نماید تا پس از تسلیم فیش واریزی به شورای حل اختلاف، کارشناس مربوط تعیین شود.

۲- سازنده باید اجرای عملیات ساخت بنا را به شکل مطلوب، به موقع، لزوم حفاظت از طریق بیمه ،لزوم تعیین محدوده ی عملیات ساخت و ساز همگی را به طور دقیق و صحیح داخل مندجات متن قرار داد ذکر کرده باشد و اگر خلاف جزییات درج شده عمل نماید. مالک می تواند از سازنده شکایت نماید.
۳- گاهی اوقات سازنده ی ساختمان از نیروی افغانی برای کار ساختمانی استفاده می نماید به این علت که این افراد هزینه و پول کمتری در مقایسه با کارگر ایرانی می گیرند و در نتیجه هیچ گونه دلسوزی و درستکاری برای انجام صحیح کار نخواهند داشت.

۴- جهان فرود می گوید: گاهی اوقات پس از پایان کار، صاحبان ساختمانی با مشکلات فراوانی از جمله عدم استاندارد سازی ساخت و ساز بنا، اشکال در تاسیسات برقی ساختمان، لوله کشی، سرمایش، گرمایش و … مواجه می شوند که این نتیجه‌ی عملکرد ناصحیح و غیرمطلوب کادر سازنده ی ساختمان خواهد بود که در این حالت مالک حق شکایت از سازنده را خواهد داشت. اما برای این شکایت باید مندرجات درون قرار داد با آنچه سازنده انجام داده است مغایرت لازم را داشته باشد.

جهان فرود می گوید: شرکت ما از بهترین نیرو ،ابزار استاندارد و بهترین روش، بکارگیری از طناب و بدون داربست استفاده می نماید. دلیل استفاده از طناب، این است که آسانترین و ساده ترین روش و کم هزینه ترین روش در مقایسه با استفاده از داربست می باشد و در ضمن سرعت عملکردی کار با طناب، سریعتر از داربست انجام می شود و کیفیت کاری و امنیتی در این روش حفظ خواهد شد. در ضمن نیروی کاری از سمت شرکت جهان فرود همگی بیمه شده و دوره دیده ی آموزشی مهارت استفاده از طناب در ارتفاع هستند و از تسلط و شجاعت لازم برای بالا رفتن از ارتفاع برخوردار می باشند.

پیچ و رولپلاک نمای سنگی

نحوه ی شکایت از سازنده ی ساختمان با جهان فرود

جهان فرود درباره ی نحوه ی شکایت از سازنده ی ساختمان می گوید: شما به عنوان مالک ساختمان بهتر است بدانید که پیش از شکایت باید قدمت ساختمان خود را ارزیابی نمایید. اگر ساختمان از زمان ساختش ۱۰ سال گذشته باشد همه ی هزینه ها بر عهده ی مالک جدید می باشد و اگر زیر ۱۰ سال ساخته شده باشد سازنده مسئول شناخته خواهد شد.

شرکت جهان فرود پیچ رولپلاک

علت ریزش سنگ از نما با جهان فرود

بهتر است بدانید عوامل مختلفی مانند نریختن سیمان مناسب پشت سنگ، گرما و سرما، وجود باران های مکرر اسیدی و رطوبت، طوفان و زلزله، انبساط و انقباظ شدید داخل سنگ از عوامل ریزش سنگ از نما شناخته خواهند شد. بهتر است سازنده ی ساختمان پیش از مقصر شناخته شدن و پیش از اتمام پروژه ی ساختمانی کار محکم کاری سنگ از نما را به شکل تخصصی و حرفه ای انجام دهد. تا از بروز اتفاقات ناگواری که قرار است آینده اتفاق بیوفتد جلوگیری به عمل آید.

جمع بندی

سازنده و مالک ساختمان هر یک به نوبه ی خود دارای وظایف مشخص و معینی هستند که بر طبق مفاد قرار داد اجرای صحیح آنها باید صورت بگیرد. اما اگر سازنده بر آنچه که داخل قرار داد آمده است سرپیچی نماید و خلاف آن را انجام دهد. صاحب ساختمانی می تواند از وی شکایت نماید. برای پیشگیری از وقوع چنین مواردی رعایت اصول استاندارد توسط سازنده الزامی است. درضمن برای جلوگیری از ریزش سنگ از نما و وقوع حوادث ناگوار کار سفت و محکم کاری سنگ از نما در برابر شرایط جوی ضرورت دارد.جهان فرود می گوید: پیشگیری از وقوع حوادث بد، بهتر از درمان آن است.

شرکت ما با قرار دادن کادر حرفه ای بدون داربست با طناب، کار پیچ کردن گالوانیزه ی سنگ را جهت سقوط سنگ از نما با بهترین شکل ممکن و سریعترین زمان انجام خواهد داد.

منبع: پیچ و رولپلاک نما با طناب جهان فرود

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=31949

برچسب ها

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 12
 1. مطابق مفاد ماده ۳۳۳ قانون مدنی ایران، صاحبان ساختمان‌ها و عمارت‌ها یا دیوار یا کارخانه مسئول خسارت هایی می‌باشند که از تخریب آن به دیگران وارد می‌شود به شرط آنکه خرابی در نتیجه عیبی ایجاد گردد که مالک واقف بر آن بوده باشد و یا اینکه از عدم مراقبت او حاصل شده باشد. این ماده قانونی بر نظریه تقصیر استوار است.

 2. پیچ و رولپلاک نما در تهران از افتادن سنگ نمای نمای ساختمان در اثر عواملی همچون یخ زدگی، ریختن سیمان خشکه، جمع شدن گرد و غبار در پشت سنگ ها و استفاده از بتونه و دوغاب نامناسب هنگام تکمیل نمای ساختمان جلوگیری می کند.

  استفاده از پیچ و رولپلاک نما در ساختمان بدون نیاز به داربست یا دیگر تجهیزات و به منظور تثبیت و مقاوم سازی سنگ های به کار رفته در نمای ساختمان انجام می شود.

  پیچ و رولپلاک نما با مقاوم سازی سنگ نما از بروز خطرات احتمالی و آسیب هایی که ممکن است در اثر سقوط سنگ نما پیش بیاید، جلوگیری می کند.

  سایت بزرگ جهان فرود با توجه به اهمیت تولید و عرضه ی پیچ و رولپلاک نما برای تکمیل مقاوم سازی انواع نماهای ساختمانی، اقدام به ارائه خدمات در حوزه ی نصب پیچ رولپلاک سنگ نمادر شهر های کرج و تهران کرده است تا مشتریان بتوانند از طریق این سایت و به آسانی، از خدمات آن بهره مند شوند.

  با مراجعه به این سایت بزرگ، گروه جهان فرود خدماتی را در قالب ارائه ی نمونه کار های انجام شده در خصوص پیچ و رولپلاک نما توسط این گروه در مناطق مختلف نموده است.

  همچنین در این سایت تخصصی می توان نمونه هایی از نصب پیچ و رولپلاک برای نمای ساختمان را به صورت ویدیو های آموزشی مشاهده نمود.

 3. سئولیت حوادث کار در ارتفاع بر عهده چه کسی است؟

  کار در ارتفاع آنقدر حساس و خطر آفرین است که مسئولین جهانی را به فکروضع یک سری قوانین در خصوص جلوگیری از آسیب دیدگی اشخاص و آسیب های ناشی از کار در ارتفاع انداخت، در صورت بروز حادثه ای برای فرد همه ی افراد از مدیر تاسیسات گرفته تا کارفرماها و خود اشتغالی ها خلاصه هر کسی که به نحوی به کار مربوطه ارتباطی داشته مسئول خواهند بود، بعد از حادثه همه تجهیزات از لحاظ سالم یا معیوب بودن مورد بررسی قرار می گیرند و شخص خاطی باید پاسخ گو باشد.

  چه کسانی مسئول کار در ارتفاع بدون داربست هستند

  مردم:کارفرما یا همان شرکتی که مسئولیت کار در ارتفاع را بر عهده گرفته است و موظف به تامین تجهیزات ایمنی برای کارگران است و در روند کار هم باید دائم در حال کنترل و بررسی تجهیزات باشد تا در صورت مشکل آن را برطرف نماید، کارگری هم که وظیفه انجام کار درارتفاع را بر عهده دارد باید آموزش های لازم جهت انجام کار و استفاده از وسایل ایمنی و رعایت اصول را بیاموزد، همه آموزش ها هم باید با نظارت انجام شود.
  تجهیزات کار: طبق آیین نامه ۱۲ که مخصوص مقررات مربوط به تجهیزات محافظت در برابر سقوط است کارفرما را موظف می کند که تجهیزات ایمنی را مکرر و به طور صحیح بررسی نموده و مورد آزمایش قرار دهد.
  محل کار: تمامی مواردی را که به محل کار مربوط است در هر موقعیت و شرایطی باید مورد بررسی دقیق قرار بگیرند از تجهیزات گرفته تا تمامی سطوح و پارکت ها و محلی را که کار در آنجا انجام می شود.
  نکته: در صورتی که سطوح شکننده در محل کار وجود دارد باید تمهیدات لازم مانند تعبیه سکو و تجهیزات امنیتی توسط کارفرما یا پیمانکار اندیشیده شود و تا حد ممکن فاصله این سطوح تا زمین را کم تر کنند تا خطر سقوط برای کارگران کاهش یابد.
  نکته: تعبیه یک تابلوی هشدار در نزدیکی سطوح شکننده تا کارگران را در صورت نزدیک شدن به سطوح خطرناک از خطر باز دارد ضروری است

 4. جلوگیری از ورود پرندگان به داخل پاسیو با توری در جهان فرود
  جلوگیری از ورود پرندگان به داخل پاسیو با توری
  برای سفارش و استعلام از قیمت به سایت جهان فرود مراجعه کنید تا ارزانترین قیمت نصب توری مرغی نورگیر را ببینید.
  پاسیو یا حیاط خلوت بخشی از فضای اصلی منازل آپارتمانی مسکونی است و در اصل محوطه ی مناسبی برای لانه گذاری پرندگان مزاحم به شمار می رود. علت برگزیدن فضای پاسیو برای امر لانه گذاری پرنده این است که به علت مسقف بودن، در امان ماندن پرنده از عوامل جوی مختلف مانند :باران، برف، طوفان باعث شده پرنده گان آن را به عنوان محیطی دنج و امن برای لانه گذاری و زندگی انتخاب نمایند. اما وجود پرندگان درون پاسیو باعث می شود مزاحمتهای فراوانی را برای اهالی مختلف آپارتمان به وجود آورد. سلب آرامش و آسایش از افراد، وجود حشرات زیاد به علت ایجاد فزولات پرنده گان و انباشته شدن این فزولات بر روی هم محیط پاسیو را به گونه ای کثیف و آلوده می کند که زمینه را برای به وجود آوردن انواع بیماری های مختلف و تکثیر بیماری قارچ فراهم می نماید اما فشارهای وارد شده بر روی ساکنین افراد طبقات باعث می شود به فکر راه حلی برای بر طرف سازی چنین مشکلی بر آیند که البته در این راستا شرکتهای معتبر خدمات نما در سراسر کشور آماده ارائه ی بهترین خدمات به شیوه ی نوین استفاده از طناب، بدون داربست می باشند که البته در بین همه ی آنها شرکت معتبر خدمات نمای جهان فرود با استفاده از تجهیزات استاندارد و به کمک نیروی ماهر بدون داربست و به کمک طناب اقدام می نماید در ادامه ی مطلب همراه ما شوید.

  نصب توری مرغی با طناب

  بستن پاسیو با توری با جهان فرود
  جهان فرود می گوید: یکی از بهترین و موثرترین روشها برای جلوگیری از ورود پرندگان و حشرات موذی به درون حیاط خلوت، پاسیو، نصب توری مرغی می باشد. این توری را برای پوشاندن محیط تراس منزل خود هم می توانید استفاده نمایید. با پوشاندن و بستن تراس بالکن منزل خود به کمک توری مرغی، علاوه بر در امان ماندن از ورود پرندگان، حشرات به داخل منزل خود ممانعت به عمل آوردید و هم این که تراس یا بالکن خود را به محیطی مناسب و پاکیزه برای گذراندن اوقات فراغت خود و نشستن و خوردن چای و عصرانه مناسب تبدیل نمودید. اگر توری مرغی را بر فضای تراس یا بالکن خود نصب و بپوشانید. این کار باعث می شود فزولات پرنده گان دیگر بر روی رخت و لباس های آویز شده تان نریزد. در نتیجه محیطی پاکیزه به وجود می آید و صاحبان ساختمانی از پاکی و تمیزی فضای تراس یا بالکن کمال لذت را خواهند برد.

  مناسبترین توری مرغی کدام است؟
  برای نصب و پوشاندن حیاط خلوت، تراس با توری مرغی بنا بر تجربه ای که شرکت معتبر خدمات نمای جهان فرود طی سالیان سال کسب نموده است. توری مرغی از جنس فلزی به علت دوام و پایداری بالایی که دارد در آب و هوای مرطوب مناسب بوده و دچار زنگ زدگی نخواهد شد. نوع توری فلزی از نوع مشبک می باشد. اما در این بین از لحاظ صرفه جویی در بحث هزینه ها توری پلاستیکی گزینه ی مناسبی می باشد. اما دوام ندارد. دارای تنوع رنگی فراوانی می باشد. به آسانی نصب می شود.جهان فرود برای نصب توری مرغی با دوام بدون داربست و به کمک طناب، آسانترین روش را انتخاب نموده است. زیرا نصب داربست در محیط پاسیو، حیاط خلوت امکان پذیر نیست و در نتیجه استفاده از طناب بهترین گزینه می باشد.
  جهان فرود درباره ی مزایای استفاده از طناب، بدون داربست برای پوشاندن حیاط خلوت با توری این چنین می گوید: آسانترین و کم هزینه ترین راه کار برای جلوگیری از ورود پرنده به درون پاسیو ، حیاط خلوت، نصب توری مرغی با استفاده از شیوه ی جدید استفاده از طناب و به کارگیری تجهیزات استاندارد می باشد. در این بخش شرکت جهان فرود از پیشرفته ترین تکنولوژی با بکارگیری نیروهای کارآمد و متخصص کار در ارتفاع استفاده می نماید. این نیروهای آموزش دیده با سرعت قابل ملاحظه ای از طناب بالا رفته و با آویزان ماندن بین آسمان و زمین به شکل حرفه ای در مدت زمان کوتاه، کار با کیفیتی را به مشتریان ارائه خواهند داد. مزیت بیشتر استفاده از طناب جای کمی را اشغال می نماید و به نوعی صرفه جویی در بخش انرژی، هزینه ها، زمان خواهد شد. جهان فرود با بیمه تک تک نیروهای متخصص خود به آنها این اطمینان را خواهد داد تا با آسوده خاطر بودن به کار در ارتفاعات نمای ساختمانی مختلف بپردازند. در ضمن با برگزاری کلاس ها و دوره های کوتاه مدت کار در ارتفاع برای جوانان علاقمند به کار با طناب در بخش ارتفاعات آنها را پس از آموزش و گزینش به استخدام شرکت در خواهد آورد. این جوانان با شهامت و با جرات هستند و شیفته ی کار کردن در ارتفاعات و هیجانات ناشی از آن می باشند.

  بستن پاسیو با توری

  نکته: جهان فرود می گوید: بر عکس تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند با بستن پاسیو با توری ،تاریکی به وجود می آید و فضای داخل حیاط خلوت تاریک می گردد. باید بگوییم این تصور اشتباه است زیرا با بستن پاسیو با توری جلوی ورود نور گرفته نمی شود. بستن توری با پیچ و رولپلاک انجام میشود که بسیار محکم سالها باقی میماند.

  قیمت نصب انواع توری مرغی با جهان فرود
  جهان فرود در زمینه ی قیمت انواع توری فلزی، پلاستیکی برای پوشاندن فضای حیاط خلوت می گوید :ما یک قیمت ثابتی برای نصب در نظر نداریم زیرا با توجه به نوع توری، ضخامت بکار رفته درون توری ،متراژی که لازم است برآورد شود برای پوشاندن فضای حیاط خلوت قیمت های مختلفی در نظر گرفته ایم و این قیمت متغییر می باشد. اما دستمزد ارتفاع کار و نصاب هم در این بخش اضافه می گردد که این دستمزد هم می تواند تحت تاثیر دیگر موارد یاد شده متفاوت باشد.

  فنس های فلزی مطلوب برای پوشاندن تراس، بالکن، نورگیر با جهان فرود
  جهان فرود اسنفاده از فنس های فلزی گالوانیزه ی گرم را مناسبترین حالت برای بستن نورگیر یا تراس می داند زیرا در برابر رطوبت و زنگ زدگی دارای مقاومت و استحکام بالاتری می باشند و بیشترین حجم کاربرد در نصب توری مرغی و پوشاندن نورگیر و تراس را به خود اختصاص داده اند.

  مراحل اجرای نصب توری مرغی نورگیر(حیاط خلوت )با جهان فرود
  جهان فرود می گوید برای اجرای کامل و صحیح نصب توری مرغی برای حیاط خلوت، نورگیر باید مراحلی طی شود تا پس از آن شاهد ورود پرندگان مزاحم و کثیفی و آلودگی نگردیم.
  ۱-بهتر است برای جلوگیری از پیامدهای ناگوار بعدی، پیش از نصب توری مرغی، فضای درون حیاط خلوت به طور کامل مورد پاکسازی و سمپاشی کامل قرار گیرد تا هیچ گونه آلودگی درون محوطه باقی نماند.
  ۲_بهتر است سقف نورگیر یا حیاط خلوت با ورق گالوانیزه ی ضد زنگ پوشانده شود .
  ۳_برای نصب توری مرغی باید فضای حیاط خلوت متراژ دقیق گردد. تا اندازه ی مناسب برای پوشاندن فضای درونی پاسیو برآورد و محاسبه گردد.
  ۴_برای نصب توری مرغی نکاتی باید مد نظر قرار داده شود تا کار صحیح انجام گردد. نصب و آویزان کردن توری مرغی به کمک پیچ، رولپلاک، واشر در جهت سفت و محکم شدن کار ضروری است و ما این کار را توسط نیروهای متخصصی که در زمینه ی پیچ و رولپلاک داریم انجام خواهیم داد. در نظر داشته باشید کارگر عادی توان انجام کار تخصصی را ندارد و این کار توسط نیروهای ماهر در این خصوص صورت می گیرد. اگر پیچ و رولپلاک سنگ نما انجام می شود برای پیشگیری از سقوط و پرتاب سنگ از نما و پیشگیری از وقوع بسیاری از خطرات احتمالی مالی، جانی خواهد بود.
  ۵_در ضمن توری باید صاف نصب شود و فاصله ی قرار گرفتن پیچ ها بیشتر از ۳۰ سانتی متر نباشد.
  ۶_اگر عرض پاسیو یا حیاط خلوت بیشتر از عرض توری باشد باید توری ها کنار هم گذاشته شود و به شکلی آنها را در کنار هم بگذاریم که جایی برای ورود پرنده به داخل محوطه ی حیاط خلوت وجود نداشته باشد.

  جلوگیری از ورود پرندگان و کبوتر

  کاربردهای توری مرغی با جهان فرود
  یکی از انواع توری های فلزی که از قدیم مورد استفاده فراوان بوده است و در بین عموم مردم طرفداران زیادی پیدا کرده است توری مرغی است. توری مرغی کاربرد فراوانی دارد برای نگهداری دام ،طیور، ساختمان سازی، ساخت و اجرای سقف کاذب، فنس کشی دیوار و ..کاربرد دارد. توری مرغی با استفاده از مفتولی خیلی نازک آماده می گردد. در شهرهای شمالی کشور برای ساخت لانه مرغ و پرنده مورد استفاده قرار می گیرد. اما در ساخت توری مرغی از دستگاهی استفاده می شود که مفتول ها را به حالت خانه ۶ ضلعی به هم وصل می کنند این عمل باعث می شود پرندگان یا دیگر موجودات از آن خارج یا به آن وارد نشوند. استفاده از توری های مرغی به دلیل میزان مقاومت بالا ،هزینه مناسب، قابلیت تعمیر، محافظ مناسب، مقاوم در برابر رطوبت بهترین گزینه و موثرترین می باشد.

  منبع: نصب توری مرغی شرکت اب بندی

 5. قیمت پیچ و رولپلاک نما:

  بهتر است بدانید که قیمت پیچ و رولپلاک نما به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا نوع ساختار و طراحی نمای ساختمان که امر بسیار مهمی می‌باشد. زیرا همانطورکه می‌دانید نمای ساختمان‌ها بسیار با یکدیگر متفاوت هستند، همچنین به تعداد طبقات ساختمان، عرض ساختمان، مقدار مته‌ای که در نما شکسته می‌شود، مقدار پیچ استفاده شده در نما، تعداد روز کاری و نوع رنگ سرپیچ‌ها و یا بتونه کاری آنها بستگی دارد. یکی دیگر از مواردی که در قیمت و هزینه پیچ و رولپلاک نما موثر می‌باشد عرض سنگ نما و مقدار پیچ خور نمای ساختمان است. همچنین کیفیت و مرغوب بودن پیچ و رولپلاک در قیمت می‌تواند نقش تعیین کننده ای را داشته باشد. نکته قابل توجه این است که اغلب شرکت‌ها برای جلب مشتری از پیچ‌های به ظاهر استیل استفاده می‌کنند که در واقع استیل نیستند و تنها آبکاری نقره‌ای هستند. بهتر است بدانید که سه نوع پیچ تولید و در بازار موجود هستند یک نوع پیچ‌های استیل هستند که قیمت بسیار بالایی دارند و پیچ های آبکاری شده به رنگ طلایی و همچنین پیچ‌هایی که به رنگ نقره ای آبکاری شده‌اند و از لحاظ ظاهری شبیه استیل می‌باشند. بنابراین استفاده از مصالح مرغوب باعث افزایش قیمت رولپلاک نمای ساختمان خواهد شد.

 6. مراحلی که در زمان پرتاب سنگ از نما به پایین ارتفاع باید انجام داد کدام است؟
  جهان فرود می گوید: صاحبان ساختمانی باید در زمان ریزش و پرتاب سنگ از نما جدی و منظم باشند و بسیار سریع محدوده ای که سنگ در آنجا سقوط کرده را با نواری تحت عنوان نوار خطر ببندند .این بستن به این علت است که افرادی که به عنوان رهگذر در حال تردد هستند و حتی ماشین های در حال رفت و آمد بدانند این محدوده خطر است و از این مکان رفت و آمد به علت ریزش مصالح ساختمانی ممنوع می باشد.
  اما مرحله ی بعدی تماس با شرکت جهان استوار است تا کارشناس و بازدید کننده برای انجام و انتخاب بهترین گزینه برای جلوگیری از سقوط سنگ از نما به محل تعیین و اعزام نمایند.

 7. استفاده نکردن از بندکشی
  بندکشی کمک می‌کند تا آب و رطوبت به ملات پشت سنگ‌ها نرسد و همچنین نقش مهمی در مقاومت سنگ نما دارد. بندکشی باعث می‌شود تا وزن سنگ‌ها بر روی بندکشی تقسیم شود. اگر از بندکشی استفاده شود هنگامی که سنگی از نما جدا شود، قسمت‌های دیگر سنگ نما آسیب نمی‌بیند و ترمیم این قسمت نیز بسیار آسان تر خواهد بود.
  عوامل بیشتری باعث ریزش سنگ نما می‌شود که در ادامه فقط برای شما نام می‌بریم؛ شرکت جهان فرود بعد از بررسی و در صورت نیاز تمامی عوامل را برای شما توضیح خواهد داد. از عوامل ریزش سنگ نما می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
  فرسوده شدن ملات پشت سنگ.
  تبله شدن سنگ نما.
  فاصله گرفتن سنگ از ملات.
  ریزش بندکشی سنگ‌ها.
  خالی شدن پشت سنگ.
  باد و طوفان‌ها شدید.
  قرار گرفتن ساختمان در مجاورت خیابان.
  نشست ساختمان.
  طراحی نامناسب.
  کار کردن سنگ در فصل گرما.
  استفاده از سیمان خشک در حین سنگ کاری.
  در ادامه با روش‌های ارزان جهت جلوگیری از ریزش سنگ نما آشنا خواهید شد. شما به راحتی و با ارزان‌ترین روش می‌توانید از خطرات در آینده جلوگیری کند.

  نکته: قبل از انجام اب بندی و یا بندکشی نما باید حتما شستشوی نما انجام داد.

 8. شرکتهای بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که کار خدمات نمای مختلف را انجام می دهند. اما در بین همه ی این شرکتها، جهان فرود، با سالها تجربه ی کاری و با داشتن نیروی توانمند و آموزش دیده، همچنین با در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات استاندارد به روز و به کارگیری متد جدید شیوه ی نوین بالا رفتن از ارتفاعات بدون داربست و به کمک طناب در بین همه ی رقبا از معروفیت و شهرت بالایی برخوردار شود. این شرکت راهنمای موثری برای انجام دادن کارهای مختلف در ارتفاعات ساختمانی برای صاحبان ساختمانی خواهد بود و مشاوره ی قوی در ارائه ی بهترین راه کار و حل مشکلات ساختمانی برای جلوگیری از وقوع حوادث دلخراش جانی و خسارت مالی برای افراد مختلف می باشد.

 9. ممنون از اقتصاد افرین که شرکت میهن راپل رو معرفی کرد و برای ما خدمات نما و ترمیم سنگ نما رو انجام دادند.

 10. کار راپل سخته و نون دراوردن ازینکار بسیار سخته. ولی ایکاش ادمایی تو این کار بیان حلال خورده باشند. امروز افرادی تو این کار هستند که اعتیاد به مواد مخدر دارند و از همه کارها میزنند و اصولی انجام نمیدهند.
  ما چند وقت پیش کار پیچ و رولپلاک نما رو دادیم به یه شرکت کار رو خراب کرد ولی خداروشکر جهان فرود و میهن راپل کار رو اصولی انجام دادند.

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.