تا چه اندازه می‌توان به خرید آنلاین تردمیل اعتماد کرد؟

تا چه اندازه می‌توان به خرید آنلاین تردمیل اعتماد کرد؟
 • امروز : پنج شنبه - 11 آذر - 1400

اخبار اقتصادی امروز : 14

سرخط اخبار اقتصادی

اولویت تامین گاز، مشترکان خانگی است رکوردزنی هزینه وام در بازار مسکن آرامش موقت در بازار طلا و بیت‌کوین؟ یارانه معیشتی واریز شد کاهش قیمت ۱۲ قلم از اقلام تره بار ۵۰ میلیون دلار برای ضمانت صادرات به سوریه اختصاص یافته است تاکید مجدد پلیس به رسمیت برگ سبز خودرو کدام خودروها در یک هفته اخیر گران شد؟ قیمت جاروبرقی در بازار ( ۱۰ آذر ) قالیباف: مالیات بر خانه‌های خالی بازار را تنظیم می‌کند بازار ارز کوتاه نمی آید قالیباف:مجلس موضوع مسکن را در اولویت قرار داد معافیت مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک تداوم روند صعودی قیمت دلار ، سکه و درهم خبر مهم برای تجار رایج ترین مواردی که باعث خرابی باتری خودرو می شوند! هزینه ۲.۵ میلیارد دلاری برای واردات گوشی موبایل ثبت نام مسکن ملی تمدید می شود اگر تحریم‌ها لغو شود، دلار چقدر خواهد شد؟ قیمت گوشی شیائومی در بازار ( ۱۰ آذر ) حمایت مجلس از افزایش سهم شهرداری ها در بودجه / کمک نکنیم با بحران رو به رو می شویم ​قیمت خودرو در انتظار پایان مذاکرات هسته ای شناسایی اموال مازاد دولت از طریق گزارشات مردمی جزییات قیمت کالاهای اساسی در مهرماه به روایت وزارت صنعت

10
به خرید آنلاین انواع تردمیل چقدر می‌تواند اعتماد کرد؟ این سوالی است که هر متقاضی خرید تردمیل از خود می‌پرسد.

تا چه اندازه می‌توان به خرید آنلاین تردمیل اعتماد کرد؟

 • کد خبر : 52329
 • 29 آبان 1400 - 15:49
تا چه اندازه می‌توان به خرید آنلاین تردمیل اعتماد کرد؟
اگر بخواهیم به این سوال کلی‌تر نگاه کنیم، باید بپرسیم چگونه می‌توان به خرید آنلاین اعتماد کرد؟

خوشبختانه در سال ۱۳۹۰ زندگی نمی‌کنیم و سازوکارهای بسیاری برای اعتمادسازی برای خرید آنلاین ترتیب داده شده است. اعم از قوانینی که برای این کار تصویب شده است (نشان اعتماد و موارد مشابه) و امکان پیگیری شکایت و بازپس گرفتن پول. با این حال منکر این مساله نمی‌توان شد که در چنین شرایطی نیز باید از فروشگاهی معتمد خرید کنیم. این مساله هنگام خرید انواع تردمیل بیشتر نمود دارد. چراکه قابلیت‌های دستگاه تردمیل بیشتر است و شرکت‌های سازنده عموما برای خریداران ناشناخته‌اند و این خریدار را سردرگم می‌کند و مستعد بی‌اعتمادی. با این همه شاید گزیری از خرید آنلاین تردمیل نباشد. در این صورت یادداشت پیش رو به شما خواهد گفت چه کنید تا بتوان به یک فروشگاه آنلاین تردمیل اعتماد کرد.

نخستین گام برای اعتماد کردن به فروشگاه‌های آنلاین خرید و فروش تردمیل این است که فروشگاه را بشناسیم. این مساله به این معنی نیست که مدیریت فروشگاه یا مالک آن را بشناسیم. نیازی به این کار نیست. بلکه شکل ارائه دادن تردمیل در قالب فروشگاه می‌تواند راهنمای ما باشد برای دریافت این مساله که این فروشگاه نگاهی حرفه‌ای به فروش تردمیل دارد یا نه. این مساله از ظاهر (قالب)، ترکیب‌بندی، رنگ، عکس و متن‌های نوشته شده در فروشگاه تا مراحل فروش و پرداخت را شامل می‌شود.

 • ظاهر فروشگاه

یقینا برایتان پیش آمده است که عکس‌های حرفه‌ای یک مجموعه فروشگاهی یا نوع نوشتار آن و اطلاعات دادن به خریدار و نحوه تعامل و ارتباط با مشتری شما را مجذوب کرده باشد. این همان مساله حرفه‌ای بودن هر فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات خود است. به این ترتیب اگر یک فروشگاه اینترنتی تردمیل اطلاعات پرشماری از انواع تردمیل در اختیار شما قرار می‌دهد، عکس‌های باکیفیت از تردمیل بارگزاری می‌کند، متن نوشتاری درباره توضیح محصول آن حرفه‌ای، بدون قلم‌خوردگی و غلط‌های مبتدیانه رایج نوشته می‌شود، احتمالا دال بر نگاه حرفه‌ای مدیریت آن است. این یک چراغ سبز برای شما خواهد بود. این نشان می‌دهد که این فروشگاه فروشنده واقعی تردمیل است. می‌توان این ادعا را با فروشنده‌های آنلاینی مقایسه کرد که برای فروش محصول خود تنها به یک عکس و یک نام از محصول بسنده می‌کنند. آیا شما برای خرید رغبت می‌کنید از فروشگاهی که از حیث اطلاعات‌دهی و شکل و شمایل کامل‌تر است، خرید کنید، یا از فروشگاهی که کمترین اطلاعات را با ناپسندترین شکل و شمایل به شما عرضه کرده است؟

 • پاسخ‌گویی

اگر برای خرید تردمیل دلخواه خود به یک مجموعه فروشگاهی کامل مراجعه کنید، وارد مرحله بعدی اعتماد کردن به فروشگاه‌های آنلاین خواهید شد. این زمانی است که برای خرید با فروشندگان و کارکنان فروشگاه گفت‌و‌گو می‌کنید. چه به‌صورت آنلاین یا چت باشد و چه تلفنی، حوصله به خرج دادن، رعایت آداب اجتماعی و اهمیت دادن به مشتری دال بر کیفیت خدمات‌دهی و حرفه‌ای بودن فروشگاه است. پاسخ دادن به ابهام‌ها و سوال‌های شما دربارۀ تردمیل دلخواه‌تان یا انواع دیگر تردمیل یا نحوه ارسال و خرید و زمان دقیق دریافت خرید، از جمله جزییات ریزی است که به راحتی می‌تواند اعتماد متقاضی خرید تردمیل را جلب یا سلب کند. پاسخ گویی هرچقدر در مدت زمان بیشتری باشد، برای خریدار رضایت‌بخش‌تر است. حتی ممکن است مدیریت یا کارشناس فروش یک فروشگاه تردمیل شماره پیام‌رسان خود را نیز در اختیار خریدار قرار دهد. این مساله یک نتیجه‌گیری دو سویه دارد. از طرفی رساندن تردمیل به دست مشتری، فروش و کسب سود است، و از طرف دیگر امکان دادن دسترسی بیشتر به مشتری برای پیگیری و سوال.

 • خدمات رایگان

فرض کنید موفق به خرید تردمیل دلخواه خود شده‌اید. آیا کارتان با فروشگاه تمام شده است. پاسخ منفی‌ست. خدمات بعدی می‌تواند بیش از پیش رای اعتماد برای فروشگاه تردمیل بخرد. لازمه خرید تردمیل خانگی با تردمیل باشگاهی نصب است. و نصب انواع تردمیل از عهده خریدار بیرون است. به همین سبب داشتن نیروی متخصص، مودب و وقت‌شناس برای نصب تردمیل و راه‌اندازی آن از دیگر مواردی است که می‌توان به فهرست اعتماد کردن به یک فروشگاه آنلاین تردمیل افزود. در عین حال نصب و راه اندازی رایگان، کوپن ارزشمندی است که فروشگاه می‌تواند به نشان اعتماد خریدار برای خرید از فروشگاه او، به شما بدهد. به هنگامی که قیمت تردمیل به شکلی سرسام‌آور افزایش پیدا کرده است، نصب و ارسال رایگان از طرف فروشگاه، مزیت سخاوتمندانه‌ای به شمار می‌آید.

 • تعمیر تردمیل

یک فروشگاه کامل تردمیل فروشگاهی خواهد بود که در تمامی مراحل خرید همراه خریدار باشد و پس از خرید نیز مشتری خود را حمایت کند. این سبب دلگرمی خریدار خواهد شد و در نهایت جلب اعتماد بیشتری می‌کند. انواع تردمیل نیز مانند هر دستگاه دیگر بر اثر استفاده مداوم خراب می‌شوند و نیازمند تعمیر خواهند بود. فراهم کردن امکاناتی که شما بتوانید پس از خرید تردمیل، تعمیر تردمیل را نیز از همان فروشگاه انجام دهید، منجر به خرسندی خریدار خواهد شد. چراکه آشکارا او را از گشتن به دنبال تعمیرکار تردمیل و صرف وقت بی‌مورد، معاف می‌کند. در حقیقت این فروشگاهِ فروشنده تردمیل است که چنین خدماتی را برای مشتری مهیا کرده است.

 • امکان بازدید حضوری

هرقدر از مزایای خرید آنلاین بگوییم، از معایب آن نمی‌توان چشم پوشید. مواردی وجود دارند که تنها و تنها باید از نزدیک مشاهده کرد. چیزهایی مانند کیفیت بدنه تردمیل، لمس کردن دسته‌های تردمیل، کیفیت دکمه‌های کنسول یا نمایشگر آن و اندازه و بزرگی تردمیل و محاسبه فضایی که قرار است پر کند. در این خصوص عموما فروشگاه‌های آنلاین فاقد فروشگاه حضوری برای بازدید خریداران هستند. و این یکی از بزرگ‌ترین معایب هر فروشگاه آنلاینی است. اما اگر فروشگاهی مکانی برای مراجعه حضوری متقاضی داشته باشد چه؟ این مساله چند کارکرد دارد. نخست کسانی که به خرید سنتی تمایل دارند می‌توانند از این طریق تردمیل بخرند. دوم اینکه خرید تردمیل از فروشگاه را آپشنال می‌کند. به این معنی که دو راه خرید (آنلاین و حضوری) پیش پای خریدار قرار می‌دهد. و سوم اینکه خیال متقاضی را از جعلی بودن یا هر نیت سوء دیگری از سوی فروشگاه راحت می‌کند. به این ترتیب خریدار می‌داند که فروشگاهی حقیقی نیز هست تا بتوان به آن مراجعه کرد. به این ترتیب داشتن فروشگاه و امکان بازدید از انواع تردمیل گامی بسیار بزرگ برای اعتماد کردن به یک فروشگاه آنلاین خرید تردمیل است.

خرید آنلاین تردمیل

در پایان باید به تجربه فروش نیز اشاره کرد. این امر می‌تواند از نوع جواب دادن و شناسایی انواع تردمیل از سوی فروشندگان تردمیل سنجیده شود. یعنی فروشنده تسلط کافی به مدل‌ها و سازندگان تردمیل داشته باشد و توانایی پاسخ دادن به سوال‌های شما را داشته باشد؛ فارغ از اینکه سوال چه باشد. پاسخ «نمی‌دانم» از طرف فروشنده، سیگنالی برای خریدار است تا این احتمال را در نظر بگیرد که فروشگاه و فروشنده تجربه کافی ندارند. شما می‌توانید سوال‌های خود را با کارشناسان فروشگاه هایپرجیم در میان بگذارید و با بازدید از فروشگاه آنلاین و فروشگاه حضوری، تردمیل دلخواه خود را بخرید.

https://hypergymco.com/

لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=52329

برچسب ها

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 2
 1. سلام
  آیا تردمیل برای کودکان هم وجود دارد؟

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.