اخبار بازار سهام و بورس | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار بازار سهام و بورس | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : پنج شنبه - 11 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 147

سرخط اخبار اقتصادی

ارزآوری ۱۳ میلیارد دلاری در حوزه صنایع معدنی چرا نفت ایران طلا شد؟ مقایسه املاک و مستغلات در ایران و آمریکا به وقت سقوط کاهش بیش از ۵۰ درصدی استفاده ایرانی‌ها از اینستاگرام تاجران ایران و امارات چه کالاهایی از یکدیگر خریدند؟ قطب‌های تولید و حفاری نفت ایران توافقنامه همکاری امضا کردند برگزاری کنفرانس تجاری چین و جهان عرب روایت بذرپاش از ساخت و تحویل ۵۰۰۰ واحد مسکونی سقف تسهیلات کارکنان بانکها چقدر است؟ رایزنی برای کاهش نرخ سود تسهیلات بانکی نهضت ملی مسکن و بافت‌های فرسوده افتتاح ۵۰۰۰ مسکن نوسازی شده در بافت‌های فرسوده ۱۷ استان ارز مناطق آزاد قیچی شد داده‌های اشتغال آمریکا خبر از افزایش نرخ بهره می‌دهد ۸ مزیت اصلاح نظام کارمزد مزدا با چه ماشینی به ایران برمی‌گردد؟+عکس چرا اجاره در ایران مسقف نمی‌شود؟ پیوستن ۳۰ بانک روسیه به سیستم پرداخت بین بانکی فرامرزی چین باز شدن پای سازمان محیط زیست به روند تولید خودرو داخلی قیمت طلا و سکه صعودی شد /شایعه در بازار دلار زمان اجرای طرح کالابرگ الکترونیک اعلام شد روایت مقام آمریکایی از یک اشتباه اقتصادی تاریخی سهم دلار از ذخایر ارزی کشورها چگونه به زیر ۶۰ درصد رسید؟ دسترسی سریع ایران به ۶.۷ میلیارد دلار

شاخص بورس تهران در یک نگاه ۱۰ خرداد

خصیصه مقادیر
نرخ فعلی 2,271,042.4
بالاترین قیمت روز 2,288,551
پایین ترین قیمت روز 2,268,881.6
بیشترین مقدار نوسان روز -
درصد بیشترین نوسان روز -
نرخ بازگشایی بازار -
زمان ثبت آخرین نرخ ۱۰ خرداد
نرخ روز گذشته 2,271,042.4
درصد تغییر نسبت به روز گذشته -%
میزان تغییر نسبت به روز گذشته -

اخبار بازار سهام و بورس | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

11خرداد

داده‌های اشتغال آمریکا خبر از افزایش نرخ بهره می‌دهد

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان داده‌های اشتغال آمریکا خبر از افزایش نرخ بهره می‌دهد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

رقابت شدید بر سر پلی‌اتیلن در بورس کالا

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان رقابت شدید بر سر پلی‌اتیلن در بورس کالا را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

پیش‌بینی بورس تهران در چند ماه آینده

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان پیش‌بینی بورس تهران در چند ماه آینده را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

بورس دنده معکوس زد / بازدهی بازار سهام در هفته اخیر+نمودار

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان بورس دنده معکوس زد / بازدهی بازار سهام در هفته اخیر+نمودار را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد
رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده

رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان رشد ملایم بازار سهام تا چند ماه آینده را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

شاخص کل بورس بهتر از گروه خودرو عمل کرد

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان شاخص کل بورس بهتر از گروه خودرو عمل کرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

11خرداد

بازدهی بورس هفته / عقبگرد در ابتدای خرداد

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان بازدهی بورس هفته / عقبگرد در ابتدای خرداد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد
یک ابزار جدید در بورس تهران هفته آینده معرفی می‌شود

یک ابزار جدید در بورس تهران هفته آینده معرفی می‌شود

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان یک ابزار جدید در بورس تهران هفته آینده معرفی می‌شود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد
بازگشت قیمت‌ خودروها به بهمن‌ماه پارسال

بازگشت قیمت‌ خودروها به بهمن‌ماه پارسال

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان بازگشت قیمت‌ خودروها به بهمن‌ماه پارسال را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد
تقویت دوطرفه شدن بورس با راه‌اندازی «آتی تک سهم»

تقویت دوطرفه شدن بورس با راه‌اندازی «آتی تک سهم»

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان تقویت دوطرفه شدن بورس با راه‌اندازی «آتی تک سهم» را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

10خرداد

حواشی نامه‌نگاری ایران‌خودرو با وزارت صمت

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار بازار سهام و بورس با عنوان حواشی نامه‌نگاری ایران‌خودرو با وزارت صمت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.