خبر " هشدار به تهرانی‌ها؛ این دو بزرگراه خطرناک هستند " | اقتصاد آفرین

خبر " هشدار به تهرانی‌ها؛ این دو بزرگراه خطرناک هستند " | اقتصاد آفرین
  • امروز : پنج شنبه - 4 مرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 0

سرخط اخبار اقتصادی

عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید افزایش واردات برق | گرما جهنمی شد جهان خواستار انتقال به انرژی سبز عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید آمار عملکرد بازار بیمه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۳ عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید واکنش شورا به پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید پزشکیان ریل‌گذاری مسکن را تغییر می‌دهد؟ عملکرد صندوق تامین خسارت‌های بدنی به تصویب مجمع عمومی رسید


5
هشدار به تهرانی‌ها؛ این دو بزرگراه خطرناک هستند
  • کد خبر : 457897
  • 09 تیر 1403
هشدار به تهرانی‌ها؛ این دو بزرگراه خطرناک هستند

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بیشترین تصادفات بزرگراهی شهر تهران در معبر آزادگان روی می‌دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ رابعه جوانبخت در خصوص بزرگراه‌های خطرناک و حادثه ساز تهران گفت: رتبه اول کل تصادفات در شهر تهران در سه ماهه سال جاری (۱۴۰۳) به بزرگراه آزادگان اختصاص پیدا کرده است.
وی بیان داشت: بعد از بزرگراه آزادگان، بزرگراه امام علی (ع) و در رتبه سوم خیابان ولیعصر (عج) که یک معبر شریانی درجه اول است و ترددهای بسیاری در آن به صورت روزانه صورت می‌پذیرد اختصاص دارد.
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: دو معبر بزرگراهی و یک معبر شریانی درجه اول بیشترین آمار تصادفات شهر تهران را بر اساس محل وقوع در بهار ۱۴۰۳، به خود اختصاص داده‌اند.
سرهنگ جوانبخت افزود: در بررسی صورت گرفته از تصادفات فوتی شهر تهران در بازه زمانی بهار ۱۴۰۳ دریافتیم که بیشترین سهم، به تصادفاتی مربوط می‌شد که سرعت عامل آنها بوده است و همه این تصادفات در معابر بزرگراهی شکل گرفته است.
وی گفت: در یک فقره از این تصادفات سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه صیاد به موازات یک کامیون در حال حرکت بوده که سرنشین عقب این سواری که یک خانم بوده سر خود را از حد معمول بیشتر به بیرون آورده و متأسفانه پس از برخورد با گوشه کامیون منجر به فوت وی می‌شود. که این رفتار اشتباه ترافیکی می‌تواند حادثه ساز شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۰ میانگین: ۰]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=457897

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 0
📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.