اخبار آب و انرژی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

اخبار آب و انرژی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin
  • امروز : یکشنبه - 14 خرداد - 1402
اخبار اقتصادی امروز : 39

سرخط اخبار اقتصادی

کمتر از ۱۰ درصد کارت‌های سوخت تحویل گرفته شده در دفاتر پست است قدمی مثبت از دولت رئیسی در راستای حذف دلار پیش‌بینی افزایش تقاضای بورس در گروه‌های کالاهای اولیه‌ از این نوع طلا نخرید، ضرر می‌کنید! افزایش نرخ اشتغال زنان در برابر کاهش اشتغال مردان اولین خودروهای چینی وارداتی عرضه شد+ قیمت قطعی وزارت اقتصاد: چشم‌انداز تورم در سال جاری کاهشی است افزایش بیش از ۱۰ هزار مگاواتی مصرف برق آغاز فعالیت مترو از ۴ و نیم صبح /زمان فعالیت ناوگان حمل و نقل در روزهای تعطیل قیمت خانه در منطقه ۵ تهران / آپارتمان نوساز متری ۱۵۰ میلیون تومان! دولت پیازفروش خوبی نشد! هوای این مناطق تهران پاک است چند نکته درباره طرح «کالابرگ الکترونیک» /اطلاع از باقی‌مانده اعتبار یارانه با یک کد دستوری واردات گاز از ترکمنستان؛ گامی در مسیر تبدیل ایران به مرکز تبادلات گازی منطقه وزرای اوپک امروز در وین دیدار می‌کنند رسوب بالای پول در بانک ها؛ هشدار تورم با شاخصی جدید تلاش دوباره شورای شهر برای حذف دستفروشان تئاتر شهر جزئیات ۳۱۴ همت درآمد از محل فروش داخلی و صادراتی فراورده‌های نفتی/ برآورد مرکز پژوهشها از واردات بنزین و گازوئیل+ جدول قیمت این خودروها افت کرد+ اسامی ۵.۵ همت غرامت کشاورزی در کشور پرداخت شد سیاست تثبیت ارزی، آتش دلالی بازار خودرو را خاموش کرد + جدول معرفی خوش حساب ترین استان ایران در مبادلات چک خبر مهم درباره ساعت کاری بورس در تابستان خطر بزرگ بی انگیزگی جامعه مدنی؛خود را صاحب بلامنازع شهر می‌دانند

اخبار آب و انرژی | اقتصاد آفرین | اخبار اقتصادی ایران و جهان | eghtesadafarin

13خرداد
برق شهرک‌های صنعتی ۱ روز در هفته قطع می‌شود

برق شهرک‌های صنعتی ۱ روز در هفته قطع می‌شود

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان برق شهرک‌های صنعتی ۱ روز در هفته قطع می‌شود را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09خرداد

کاهش قابل توجه سهم دلار در ذخایر جهانی

ایبنا خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان کاهش قابل توجه سهم دلار در ذخایر جهانی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09خرداد

خطر خاموشی از صنایع دور شد؟

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان خطر خاموشی از صنایع دور شد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09خرداد
مصرف آب در تهران رکورد جدید ثبت کرد

مصرف آب در تهران رکورد جدید ثبت کرد

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان مصرف آب در تهران رکورد جدید ثبت کرد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

09خرداد
تهران چند مخزن اضطراری آب دارد؟

تهران چند مخزن اضطراری آب دارد؟

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان تهران چند مخزن اضطراری آب دارد؟ را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

07خرداد

قیمت طلا و سکه دوباره ریخت /خریداران دلار غیب شدند

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان قیمت طلا و سکه دوباره ریخت /خریداران دلار غیب شدند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

06خرداد

ایران و روسیه قرارداد هسته ای امضا می‌کنند

اقتصاد نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان ایران و روسیه قرارداد هسته ای امضا می‌کنند را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

03خرداد

تولیدکنندگان در انتظار مصوبه افزایش قیمت محصولات لبنی

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان تولیدکنندگان در انتظار مصوبه افزایش قیمت محصولات لبنی را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

03خرداد
ذخایر آب سدهای کشور ۱۸ درصد افزایش یافت

ذخایر آب سدهای کشور ۱۸ درصد افزایش یافت

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان ذخایر آب سدهای کشور ۱۸ درصد افزایش یافت را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02خرداد

بورس برای صنعت برق آستین بالا زد

اکوایران خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان بورس برای صنعت برق آستین بالا زد را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.

02خرداد
پاداش صرفه‌جویی تا ۲۰ برابر نرخ فروش برق

پاداش صرفه‌جویی تا ۲۰ برابر نرخ فروش برق

مشرق نیوز خبر اقتصادی را از مجموعه اخبار آب و انرژی با عنوان پاداش صرفه‌جویی تا ۲۰ برابر نرخ فروش برق را منتشر نموده که اقتصاد آفرین آن را برای مخاطبان اخبار روز اقتصادی ایران و جهان بازنشر نموده است.