راه اندازی بیزینس در کانادا

راه اندازی بیزینس در کانادا
 • امروز : شنبه - 25 فروردین - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 22

سرخط اخبار اقتصادی

۵ کالای جدید از زنجیره فولاد در راه بورس کالا فرمول افزایش حقوق بازنشستگان مشخص شد نکاتی که هر خریدار مسکن باید بداند ارزان‌ترین سدان‌های چینی بازار؛ جک J ۴ یا فردا ۵۱۱؟ آپشن‌های عجیب تویوتا فوررانر خبرساز شد + عکس هوش مصنوعی گوگل حالا می‌تواند صدای شما را بشنود کانسپت هایی متفاوت از مرسدس ؛ کدام را می پسندید؟ + عکس شاهین اتومات مدل ۱۴۰۳ در بازار چند؟ + جدول قیمت رسانه آمریکایی: حمله ایران پهپادی و موشکی است جورجیوا رییس صندوق بین المللی پول شد بند سقف حقوق کارگران حذف می‌شود؟ ساندرو دست دوم ناقابل ۹۸۰ میلیون تومان! + جدول قیمت اثر ارزهای دیجیتال بر روی تورم: فرصت‌ها و چالش‌ها در اقتصاد نوین فوری؛ آمریکا معافیت‌های تحریمی ایران را تمدید نکرد طلا در آستانه چهارمین افزایش پیاپی هفتگی قیمت هفتگی نفت کاهش یافت هشدار هواشناسی؛ بارش‌ها به شرق کشور رسید سقوط سنگین ارزش بیت کوین و اتریوم هواشناسی‌ایران۱۴۰۳/۰۱/۲۵؛هشدار باران شدید در نوار شرقی کشور سبزترین مناطق پایتخت/ قیطریه در محدوده صدر اولین ردپای شهرداری تهران در مسجدسازی رد انتقام در اونس طلا دوربینی که گوشی شد! جدی شدن طرح حجاب و عفاف از فردا + فیلم


18
آرنیکا ویزا | ویزای سرمایه گذاری کانادا، ویزای استارتاپ کانادا
راه اندازی بیزینس در کانادا
 • کد خبر : 435827
 • 28 اسفند 1402
راه اندازی بیزینس در کانادا
اگر قصد جابجایی یا راه اندازی بیزینس در کانادا دارید، تحت برنامه ویزای ICT کانادا (برنامه انتقال درون شرکتی کانادا) می تواند به شما در نقل مکان شرکت فعلی خود به کانادا کمک کنند.

اگر قصد جابجایی یا راه اندازی بیزینس در کانادا دارید، تحت برنامه ویزای ICT کانادا (برنامه انتقال درون شرکتی کانادا) می تواند به شما در نقل مکان شرکت فعلی خود به کانادا کمک کنند. در اینجا خلاصه ای از مسائل و فرآیندهای کلیدی که باید در حین این نقل مکان به کانادا در نظر بگیرید آورده شده است.

هنگام گسترش کسب و کار به کانادا، یک فرآیند قانونی برنامه ریزی شده لازم است. اگر تمام مراحل به درستی انجام شود، اخذ مجوز کار و اقامت دائم کانادا ممکن است ۱۲ تا ۱۸ ماه طول بکشد.

مراحل انتقال شرکت به کانادا

۱. بررسی واجد شرایط بودن شرکت تحت برنامه انتقال درون شرکتی ( ویزای ICT)

تعداد زیادی از صاحبان مشاغل نمی توانند فعالیت های خود را به کانادا منتقل کنند، و برای اخذ ویزای کار ICT کانادا (ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا)، شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • یک شرکت در کشور شما باید در حال حاضر فعال، فروش یا ارائه خدمات باشد.
 • کسب و کار شما باید حداقل یک ساله باشد. هرچه شرکت بیشتر تأسیس شود، بهتر است.
 • برای فعالیت یک کسب و کار به کارمندان نیاز است. شرکت باید حداقل یک نفر را استخدام کند.
 • در حالی که حداقل مبلغ مورد نیاز برای راه اندازی یک تجارت در کانادا وجود ندارد، شرکت شما باید دارای منابع مالی کافی برای گسترش در کانادا باشد. برای ادامه فعالیت شرکت، حداقل ۱۰۰ هزار دلار باید در دسترس باشد.
 • شرکت باید به طور قانونی در کشور خود تأسیس یا ثبت شده باشد، سابقه پرداخت مالیات کامل داشته باشد و دفتر ثبت شده خود را داشته باشد.

۲.واجد شرایط بودن متقاضی:

 • همه افراد در سازمان یا شرکت شما واجد شرایط کار در کانادا نیستند. مالک شرکت، مدیران اجرایی، مدیران و پرسنل ضروری فقط می توانند به کانادا نقل مکان کنند.
 • مدیران باید حداقل یک سال در سه سال قبل در شرکت مادر کار کرده باشند.
 • مدیران باید حداقل یک سال کار با شرکت اصلی و نقش اداری خود را در سه سال گذشته نشان دهند.
 • افراد کلیدی باید حداقل یک سال سابقه کار با شرکت مادر و همچنین آموزش های مرتبط، تخصص صنعت و اطلاعات اختصاصی داشته باشند.

اکنون که واجد شرایط بودن و برخی از معیارهایی را که باید رعایت کنید پوشش دادیم، بیایید به یکی از مهمترین جنبه های ویزای برنامه انتقال درون شرکتی کانادا (ویزای ICT) نگاه کنیم: نحوه ثبت شرکت در کانادا.

ثبت شرکت در کانادا

شما می توانید شعبه یک شرکت موجود را ثبت کنید یا یک شرکت کاملاً جدید ایجاد کنید. استانی از کانادا را انتخاب کنید که در آن می خواهید تجارت کنید. اکثر استان ها از هیئت مدیره شما می خواهند که حداقل یک مدیر کانادایی داشته باشید. اگر مدیر کانادایی ندارید، باید از موسسه حقوقی کانادایی خود در این مورد مشاوره بگیرید.

۱.ساختار شرکتی شرکت کانادایی خود را نیز انتخاب کنید. یک وکیل بیزینسی یا یک حسابدار بیزینسی می تواند اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب ساختار تجاری به شما ارائه دهد. بیزینس پلن ویزای ICT کانادا که یکی از عوامل اصلی موفقیت در اخذ ویزای کار انتقال درون شرکتی است تهیه کنید.

۲. برای مجوز کار اقدام کنید. پس از اینکه شرکت خود را در کانادا ثبت کردید و تمام مراحل دیگر را انجام دادید، می توانید برای مجوز کار برای کار در شرکت کانادایی تازه تاسیس خود اقدام کنید. مجوزهای اولیه کار معمولاً برای یک دوره یک ساله صادر می شود. همسر / شریک زندگی و فرزندان زیر ۲۲ سال ممکن است شما را به کانادا همراهی کنند.

۳. ورود و شروع به کار در کانادا: اداره مهاجرت کانادا معمولاً ۳ تا ۶ ماه طول می کشد تا درخواست ویزای کاری شما را بررسی کنند. پس از تایید درخواست مجوز کار (بسته به شهروندی شما) ویزای کاری برای سفر به کانادا به شما تعلق می گیرد. هنگامی که به کانادا می رسید، مدرک مجوز کار در مرز ورودی صادر می شود. شما می توانید مجوز کار خود را برای مدت ۵-۷ سال تمدید کنید. با این حال، این گزینه به نوع عملکردی که در شرکت خود انجام می دهید بستگی دارد.

برای تمدید ویزای کاری خود، باید موارد زیر را در پایان اولین سال اقامت خود در کانادا به مقامات مهاجرتی کانادا نشان دهید:

 • شما یک تجارت قانونی دارید که به طور فعال در حال فروش کالا یا خدمات در کانادا است.
 • معیارها شرکت را مجبور به سودآوری به هر قیمتی نمی کند.
 • یک نیاز کلی این است که شرکت عملیاتی و فعال باشد.
 • شما یک دفتر فیزیکی در کانادا دارید و در آنجا حضور دارید.
 • ایستگاه های کاری و دفاتر مجازی واجد شرایط نیستند.
 • شرکت شما باید حداقل یک شهروند یا مقیم دائم کانادا داشته باشد که برای آن کار می کند.

اینها مهمترین مواردی هستند که باید به مقامات مهاجرت کانادا ثابت و نشان داده شوند تا مجوز کار تمدید شود.

ثبت شرکت در کانادا

۴. برای اقامت دائم اقدام کنید: به طور کلی، قبل از اینکه بتوانید درخواست دهید. برای اقامت دائم، کسب و کار شما باید “فعال” باشد، که نشان می دهد شرکت:

 • جعلی نیست و در واقع کالا یا خدمات را به مشتریان واقعی می فروشد
 • دارای کلیه مجوزها و مجوزهای ضروری برای فعالیت در کانادا؛
 • حضور و حضور فیزیکی در کانادا دارد و
 • حداقل یک کارمند کانادایی دارد که با شما مرتبط نیست.

هنگامی که شرکت کانادایی شما عملیاتی شد، می توانید به عنوان مدیر برای اقامت دائم کانادا (PR) درخواست دهید. برای واجد شرایط بودن برای پست مدیر در سازمان، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • برای مهارت های زبان خود یک CLB 7 داشته باشید که معادل نمره ۶ در آزمون جنرال آیلتس است.
 • داشتن حداقل دیپلم دبیرستان؛
 • سو سابقه پلیس یا سایر گواهینامه رسمی ؛ و
 • از نظر پزشکی مناسب و بدون شرایط پزشکی قابل توجه

دلایل اصلی ریجکتی ویزای انتقال درون شرکتی کانادا چیست؟

ریجکتی ویزای کار کانادا بدلایل متفاوتی اتفاق میوفتد از جمله توانایی شما در انجام وظایف شغلی، هدف از سفر به کانادا، وابستگی های متقاضی در کانادا و کشور محل اقامت آنها، سابقه سفرهای قبلی ، وضعیت اقامتی در کشور محل سکونت متقاضی و شرایط شغلی فعلی. مردودی ویزا می تواند ناراحت کننده باشد زیرا می تواند برنامه های شما برای کار و انتقال شرکت در این کشور را بهم بریزد. اگر پرونده شما ریفیوض شده است، همچنان می توانید برخی از مراحل برای رفع ریجکتی ویزای کانادا انجام دهید.

در شرکت خدمات حقوقی مهاجرتی آرنیکا ویزا ، با ارائه خدمات کامل در طول فرآیند درخواست مهاجرت بیزینسی به کانادا ، زیر نظر مستقیم مشاور رسمی مهاجرت کانادا، آقای مهندس رضا اسلامی (RCIC) به سرمایه گذاران ، کارآفرینان و صاجبان مشاغل کمک و خدمات می رسانند تا شانس قبولی در اخذ ویزای بیزینس کانادا را افزایش دهند. این شامل تعیین شرایط مهاجرتی موکل، جمع‌آوری و بررسی مدارک و فرم های درخواستی، اطمینان از رعایت قوانین مهاجرتی کانادا، کمک به موکلین برای برقراری ارتباط با مقامات مربوطه، و پاسخ به سؤالات یا نگرانی‌های اداره مهاجرت کانادا است. مشاوران این شرکت می توانند با استفاده از دانش خود در مورد قوانین و مقررات اداره مهاجرت کانادا، درخواست موکلین را تقویت کنند، تا با تهیه یک پرونده قوی مهاجرتی، شانس موفقیت آنها را افزایش دهند تا نهایتا فرآیند اخذ ویزای C12 کانادا آسان و تسریع شود.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۲ میانگین: ۵]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=435827

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 2
 1. مقاله خیلی جامعی بود، ممنون از نکات خوبی که درباره ویزای کانادا گفتید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.