راهنمای خرید فرانچایز در کانادا

راهنمای خرید فرانچایز در کانادا
 • امروز : سه شنبه - 8 خرداد - 1403
اخبار اقتصادی امروز : 10

سرخط اخبار اقتصادی

“فولاد خزر” مطالبات کارگران را پرداخت کرد ثبات قیمت طلا همزمان با کاهش اندک شاخص دلار توقف ۵ ساعته پروازهای فرودگاه بین‌المللی مهرآباد در روز چهاردهم خرداد ماه برنامه‌ریزی برای انجام ۳۰۰ پرواز از فرودگاه نجف و بغداد به ایران زورمان به شرکت هواپیمایی نمی‌رسد که نام مسافر را به فارسی درج کنند خط دهی طلا و دلار به بازار سکه رگبار و رعد و برق در شمال و شمال غرب کشور انتشار چهارمین مجموعه NFT کریستیانو رونالدو رشد ۲ روزه بازار ارز/ عامل کاهشی، سیگنال صعودی داد؟ چرا روند قیمت دلار و سکه در بازار برگشت؟ قیمت انواع مقاطع فولادی در ۷ خرداد ۱۴۰۳ + جدول مزایده عمومی فروش ۳۵ هزار تن لجن آهن‌اسفنجی فولاد هرمزگان شرکت «لکوموتیو ریل اروند» به سازندگان قطعات واگن پیوست بازدید عضو مجلس خبرگان رهبری از خط تولید ورق‌های فولادی مبارکه تأثیر ریسک‌های کلان بر دارایی‌های ریسکی اظهارات جدید منظور درباره نرخ ارز / افزایش ۳ برابری تخصیص ارز برای نیروهای مسلح در دولت سیزدهم رشد قیمت طلا پیش از انتشار داده‌‌های کلیدی از اقتصاد آمریکا قیمت پژو پارس LX و XU۷P +جدول تعداد مستاجران کشور به ۷ میلیون رسید نرخ قند و شکر در میادین تره بار سقف اجاره‌بها هفته آینده جمع‌بندی و ابلاغ می‌شود رشد اقتصادی سال گذشته ۵.۷ درصد شد عکس/ بازگشت آرامش به بازار طلافروشان برقراری پروازهای روزانه حج تمتع از ۶ استان کشور


8
آرنیکا ویزا | ویزا و مهاجرت به کانادا
راهنمای خرید فرانچایز در کانادا
 • کد خبر : 450960
 • 19 اردیبهشت 1403
راهنمای خرید فرانچایز در کانادا
راهنمای خرید فرانچایز در کانادا راه اندازی بیزینس در کانادا می تواند یکی از بهترین راه های مهاجرت بیزینسی به کانادا باشد؛ اما راه اندازی یک کسب و کار جدید از صفر بسیار سخت است. در اینجاست که پای...

راه اندازی بیزینس در کانادا می تواند یکی از بهترین راه های مهاجرت بیزینسی به کانادا باشد؛ اما راه اندازی یک کسب و کار جدید از صفر بسیار سخت است. در اینجاست که پای فرانچایزها به میان می آید. خرید فرانچایز در کانادا به جای راه اندازی یک کسب و کار کاملاً جدید، راه ساده تری برای ورود به بازار کار کانادا و مهاجرت به این کشور به عنوان صاحب کسب و کار خواهد بود.

شرایط خرید فرانچایز در کانادا

خرید فرانچایز در کانادا عبارت است از گرفتن مجوز راه اندازی و گرداندن سیستم کسب و کار فرانچایز دهنده و استفاده از مارک تجاری او بر اساس استاندارد هایش. مدت زمان فرانچایز بین ۵ تا ده سال است که بستگی به توافق و اجاره نامه دارد. فرانچایز گیرنده باید در مقابل حق اداره کسب و کار تحت سیستم و نام تجاری فرانچایز دهنده، یک هزینه اولیه برای گرفتن این حقوق (که معمولاً عددی بین ۱۵۰۰۰ تا ۱۰۰ هزار دلار کانادا است) و حق امتیازی از فروش ناخالص خود (که بین ۵ تا ۸ درصد از فروش ناخالص است) بپردازد.

معمولاً فرانچایز گیرنده باید در هزینه تبلیغات منطقه ای یا ملی (بین ۱ تا ۴ درصد از فروش ناخالص) فرانچایز دهنده شرکت کند. فرانچایز دهنده ها معمولاً سه چیز را می فروشند، ارزش برند یا مارک تجاری شناخته شده؛ دانش مرتبط با سیستم کسب و کار فرانچایز دهنده و هزینه های واحد پایین تر که به خاطر قدرت خرید گروه بزرگی از خریداران، از آن بهره مند می شود.

خرید فرانچایز در کانادا در واقع مثل کرایه کردن سیستم کسب و کار و برند فرانچایز دهنده برای مدتی محسوب می شود و وقتی مدت زمان قرارداد سر برسد، پایان می یابد. با پایان یافتن مدت قرارداد، حقوق مربوط به فرانچایز دهنده باز می گردد و می تواند آن ها را به دیگری بفروشد.

تقریباً در تمام قرارداد های خرید فرانچایز در کانادا، حق تمدید قرارداد برای حداقل یک دوره محفوظ است. البته تمدید و تخصیص دوباره حقوق، شرایط و هزینه هایی دارد. تمدید قرارداد منوط به تامین این شرایط و هزینه ها خواهد بود.

مزایای خرید فرانچایز در کانادا

کارآفرینان جدید که می خواهند در کانادا کسب و کاری را شروع کنند، اغلب به دنبال خرید فرانچایز در کانادا هستند. بسیاری این فرصت را دوست دارند چون از مزایای خرید فرانچایز در کانادا آگاه اند؛ هم می توانند رییس خود باشند و هم زیر بار ریسک بالای شروع کسب و کاری تازه از ابتدا را متحمل نمی شوند.

فرانچایز دهنده، قوانین و مقررات کار، بازاریابی و مدیریت کسب و کار را به خریدار فرانچایز می آموزد. کارآفرین با خرید فرانچایز در کانادا، در واقع برندی شناخته شده را می خرد و همین باعث می شود وارد شدن به کسب و کار از طریق خرید فرانچایز در کانادا، برای بسیاری جذاب باشد. در ادامه مزایای خرید فرانچایز در کانادا را به تفصیل بازگو می کنیم.

۱.استقلال:

خرید فرانچایز در کانادا، به کار آفرین استقلالِ مالکیت کسب و کاری کوچک را می دهد که در عین حال تحت حمایت شبکه گسترده تری از افراد و منابع است. با خرید فرانچایز، تحت پرچم برندی فعالیت می کنید که قبلاً پا گرفته و جای خود را در بازار پیدا کرده است. کل سیستم کار، از راه اندازی تا کارهای روزمره همگی قبلاً امتحان و آزمایش شده اند و آماده هستند تا در واحد فرانچایز دیگری به کار گرفته شوند. برند شناخته شده و اعتماد بازار را جلب کرده است و بنابراین مشتری خود را خواهید داشت.

۲.نیازی به تجربه قبلی ندارید:

لازم نیست در بخش صنعتی مربوط به کسب و کاری که قصد خرید فرانچایزش را دارید، تجربه قبلی داشته باشید. این مزیت در مورد ۹۵ درصد موارد خرید فرانچایز در کانادا صدق می کند و فقط برخی فرانچایزها هستند که مستلزم مدرکی خاص یا مجوز هستند، مثل حسابداری. حتی نیاز به تجربه کاری نیز ندارید؛ فرانچایز دهنده تمام آموزش های لازم را به شما خواهد داد.

۳.کسب موفقیت بیشتر:

موفقیت فرانچایزها در کانادا معمولاً از استارتاپ های مستقل بالاتر است چون سرمایه گذاری مطمئن تری دارد. بنابراین خرید فرانچایز در کانادا سرمایه گذاری مطمئن تری محسوب می شود چون حمایت و پشتیبانی شرکتی بزرگ تر و استقرار یافته دارد. مدل کسب و کار این شرکت ها قبلاً در بازارهای مختلف کشور امتحان شده و کارآمد بودنشان ثابت شده است.

۴.تامین بودجه ساده تر:

از آنجا که فرانچایزها سابقه موفقیتی پشت سر خود دارند، وام گرفتن ساده تر خواهد بود. از نظر بانک ها نیز فرانچایزها به خاطر سابقه موفقیت اثبات شده شان، برای تامین بودجه، کسب و کار های کم خطر تری هستند. سرمایه گذاران نیز بیشتر تمایل دارند در کسب و کارهایی سرمایه گذاری کنند که شبکه ای استقرار یافته، برندی شناخته شده و پشتیبانی مالی و عملیاتی دارند.

۵.قدرت خرید جمعی:

وقتی اقدام به خرید فرانچایز در کانادا می کنید، بخشی از گروهی از خریداران می شوید که فرانچایز دهنده ایجاد کرده است. فرانچایز دهنده روابطی با تامین کنندگان می سازد که منجر به هزینه های پایین تر برای فرانچایز گیرنده می شود. به این ترتیب به خاطر قدرت خرید جمعی فرانچایز دهنده، در هزینه های موجودی انبارتان صرفه جویی خواهید کرد.

۶.شناخت برند:

سخت ترین کار در یک کسب و کار جدید، ایجاد مشتری است. به همین دلیل خرید فرانچایز در کانادا این مزیت را دارد که از شناخت و آگاهی ای که فرانچایز دهنده نسبت به برند خود ایجاد کرده است، بهره مند خواهید شد. وقتی فرانچایز می خرید، از خیلی از کارهای مربوط به بازاریابی و برندسازی کسب و کاری جدید و ناشناخته میانبر می زنید. با خرید فرانچایز در کانادا مشتریان وفادار برندی جا افتاده را خواهید داشت و به این ترتیب سریع تر می توانید پول به دست آورید و از همان روز اول سود ببرید.

۷.پشتیبانی فرانچایز دهنده:

بیشتر فرانچایز دهنده ها در کانادا از خریداران فرانچایز خود حمایت می کنند، به خصوص وقتی تازه کارشان را شروع کرده اند. از جمله کمک هایی که فرانچایز دهنده ها به خریداران فرانچایز در کانادا می کنند، می توان به این موارد اشاره کرد: کمک در عملیات پیش از افتتاح مثل انتخاب، طراحی، ساخت و ساز، امور مالی، آموزش و برنامه های روز افتتاح، اعطای وام و دیگر کمک های مالی.

۸.رییس خود خواهید بود:

با خرید فرانچایز در کانادا، می توانید رییس خود باشید، بر کار خود کنترل خواهید داشت و حتی از کیفیت زندگی بالاتری برخوردار خواهید شد.

مزایای خرید فرانچایز در کانادا

مدت زمان اخذ ویزای خرید فرانچایز کانادا چقدر است؟

مدت زمان اخذ ویزای C11 کانادا (خرید فرانچایز) از بیزینس پلن تا اخذ ویزای کار، بستگی به کشور محل اقامت شما متفاوت است ولی برای ویزای C11 کانادا معمولاً ۶-۱۲ ماه طول می کشد. لطفاً توجه داشته باشید که زمان بررسی پرونده شما، شامل زمان دادن انگشت نگاری کانادا (بیومتریک) و معاینات پزشکی نمی باشد و همچنین زمانیکه اداره مهاجرت کانادا برای الصاق ویزا، پاسپورت شما را درخواست و به شما بر می گرداند نمی شود.

اخذ اقامت از طریق خرید فرانچایز در کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق خرید بیزینس در کانادا امکان پذیر است. اما بستگی به استانی دارد که فرانچایز را در آن راه اندازی خواهید کرد، چون سرمایه گذاری در استان های مختلف شرایط مختلفی دارد. ویزای استارتاپ آلبرتا کانادا و ویزای کارآفرینی کانادا از بهترین مسیرها می باشد.

نکات مهم خرید فرانچایز در کانادا

 • تهیه بیزینس پلن قوی برای خرید فرانچایز در کانادا
 • به سرمایه گذاران خود نشان دهید که محصولات و خدمات شما بازار دارند.
 • توانایی های خود و تیم مدیریتی تان را نشان دهید.
 • ثابت کنید که منابع مالی و فیزیکی مناسبی در اختیار دارید.
 • موانع احتمالی را شناسایی کنید و بگویید که چگونه از پس آن ها بر خواهید آمد.
 • برای فرانچایز خود طرحی بسازید و جدول زمانی کلی تعیین کنید.
 • در نوشتن طرح کسب و کار خود، زبانی شفاف و صریح داشته باشید. از استفاده از زبان فنی خودداری کنید.

اینک که به پایان سخن رسیدیم، وقت آن است که اخذ ویزای کار C11 کانادا دست به کار شوید و برای مهاجرت از طریق خرید فرانچایز در کانادا اقدام کنید. شرکت آرنیکا ویزا به عنوان یک شرکت حقوقی خدمات مهاجرتی و مشاور رسمی مهاجرت دارای خدمات متعددی برای موکلین که به دنبال خرید بیزینس در کانادا برای اقامت دایم هستند، می باشد. این شرکت با ارائه پشتیبانی همه جانبه، با ارزیابی دقیق واجد شرایط بودن در برنامه های مهاجرت بیزینسی به کانادا، را برای موکلین ارایه میدهد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: ۲ میانگین: ۵]
لینک کوتاه : https://eghtesadafarin.com/?p=450960

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مجموع دیدگاهها : 2
 1. نکات عالی درباره خرید فرانچایز کانادا گذاشتید ممنون از مقاله خوبتون

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
 • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم اقتصاد آفرین منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.